Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar adeTım bıttı bıtelı sancım hıc kesılmelıdıı adet sancısı gıbı kasıklarımda karnımda agrılar var neden acaba

Kızlar vajinal iltihaptan dolayı hamile kalamayan varmı aranız da ben 4 aylık evliyim ve sorunum bu ( bebeğim olmuyor

Kızlar selam ovulasyon testi nedir,bilgi verir misiniz

Ovulasyon testi yumurtlama gününü bulmaya calisan testler. Eczanelerde satılıyor içinden belli sayılarda çıkıyor, regl başından sayınca ortalama 14. Günde başlayarak her gun yapip idrar testiyle gebeliğe en elverişli gun bulunuyor. Kutunun içinden aciklamasi da cikiyorum zaten. Ben doktoruma sormuştum, güvenilir testlerdir demişti.

Ben de buradayım hanımlar, yazmıyorum ama takip ediyorum sizi. bu ay hsg çekildim ve doktorum cinsel perhiz verdi bu ay bize ara verelim desi ama biz uymadık doğrusu cok düzenli olmasa da iliski oldu araliklarla. Insallah regl olmam ama olursam muayeneye gideceğim ve belki asilama öncesi ilaçlar iğneler vs kervanına katilacagim

Merhaba canım bnde hsg çekildim sende ne çıktı sonuç? Ve neden Cinsel perhiz verdi?

Selam kızlar ben bu ay doktora gidicem rabbimin izni ile bir buçuk yıl önce çekilmiş olduğum rahim filmi var ben başka doktora gideceğim için yeniden çekilmeme gerek varmıdır çekileyim mi sizce yeni dosya oluşturalım mı zaten korkuyorum doktora gitmekten ya olumsuz sonuç yine olursa ben yine mutsuz olucam eşimle aram açılcak lütfen önereceğiniz fikirlere ihtiyacım var nasıl bir yol izleyeyim

Canım sakin ol biraz kendini çok germe rahat olursan herşey daha kolay olur. 1,5 yıl önce çekilen hsg yi kabul edermi dr bilmiyorum ama eğer tekrar istersede üzülme sakın. Eşinle aran neden açılsın ki? sen zaten dr eğer bir sorun varsa tedavi olmaya gidiyorsun. Sen daha hassassın şuan üstüne gelip üzmesin seni.. İçini ferah tut, allaha sığın inşallah herşey yolunda gider canım

Olmadığı zaman resmen hasta yattı suratı asık korkuyorum bu sefer de olmazsa yine aynı olur diye endişeliyim ki olmazsa çok çok üzülürüm eğer hsg isterse yine çekilirim korkmuyorum artık ilk çekildim yaa sadece utanıyorum inşallah olur bu sefer rabbim nasip etsin çok üzülüyorum kapattım kendimi herşey den bu sıkıntı başka sıkıntı :'(

Merhaba canım ben de yeni üyeyim ve de16 aylık evliyim çocuk istiyoruz ama henüz yok peki bu testi direk gidip eczane den alabilir miyim ve de ücreti ne kadar

Canım benim senden allah razı olsun bans yetişip moral veriyorsun senin de hacetini gidersin mevlam herkesin inşallah gerçekten çok sıkıyorum kendimi haklısın hayatım boyunca kimse bana söz söylemesin yapamadı beceremedi hiç bi r şeye sebep ben olmayayım diyerek çabaladım başardım da derken bak bu benim elimde değil yapamıyorum bazen düşünüyorum niçin kendini bu kadar hırpaladın niye yordun azıcık gamsız olaydın ya diyorum ama yine de boş şimdi yine aldı beni tasa gitsem mi gitmesem mi ya olmazsa naparım ben çok üzülücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…