Gebe kalamayanlar buraya.....

Selam kızlar ben bu ay doktora gidicem rabbimin izni ile bir buçuk yıl önce çekilmiş olduğum rahim filmi var ben başka doktora gideceğim için yeniden çekilmeme gerek varmıdır çekileyim mi sizce yeni dosya oluşturalım mı zaten korkuyorum doktora gitmekten ya olumsuz sonuç yine olursa ben yine mutsuz olucam eşimle aram açılcak lütfen önereceğiniz fikirlere ihtiyacım var nasıl bir yol izleyeyim
hayır canım nıye rahım fılmı cekesın cok mu kolay onun psıkolojık etkısı yeter rabbım yardımcımız olsun dun gece sabaha kadar agladım

Merhabalar. Hsg temizdi cok şükür, hiçbir sorun yok dedi doktorum. Islem sonrasinda iki hafta cinsel iliski olmayacak dedi, ben de öncesinde buradan okumuşum iki gun cinsel perhiz deniyordu hep. doktor iki hafta deyince sasirdim gerçekten mi diye sordum evet dedi. Belki iltihap riski vs icin demiştir, sonrasinda antibiyotik de kullandim verdi çünkü. Ama doğrusu biz uyumadık, hiç şikayetim yoktu işlem sonrasinda o yuzden bikac gun sonra normal hayata donduk :oops:
bende hsg cekelı 2 ay oldu ama doktor gun asırı dedı nıye oyle demıskı

Kendi vücudumu dinlemekten sersem oldum kızlar valla! Şimdi de sarıya yakın kremsi akıntım var? Neye delalet? Üşüttüm mü bilemiyorum. Dünü de değerlendiremedik, eşime kızdım. Bir yandan da hak veriyorum en bileyim. Bu sağ kasığımda batma bitmedi zaten. Ay vallahi bir akıl verin sakinleşmiyorum bir türlü..
ah canım dun gece agrılarım cok arttı bugun hafıfledı cok sukur ama dun gece sabaha kadar agladım cok uzuldum artık canımı dınlemekten yoruldum bu agrılardamı psıkolojık bılmıyorumkı rabbım hayırlı bır kapı acsın hepımıze beklemek cok zor

Olmadığı zaman resmen hasta yattı suratı asık korkuyorum bu sefer de olmazsa yine aynı olur diye endişeliyim ki olmazsa çok çok üzülürüm eğer hsg isterse yine çekilirim korkmuyorum artık ilk çekildim yaa sadece utanıyorum :KK43: inşallah olur bu sefer rabbim nasip etsin çok üzülüyorum kapattım kendimi herşey den bu sıkıntı başka sıkıntı :'(
Çok çok haklısın canım ama elden bişey gelmiyor ki rabbim nasip etmezse ne yapsak boş.. Allahım sana güç kuvvet sabır versin.. En çokta muradını versin canım

Canım benim senden allah razı olsun bans yetişip moral veriyorsun senin de hacetini gidersin mevlam herkesin inşallah gerçekten çok sıkıyorum kendimi haklısın hayatım boyunca kimse bana söz söylemesin yapamadı beceremedi hiç bi r şeye sebep ben olmayayım diyerek çabaladım başardım da derken bak bu benim elimde değil yapamıyorum bazen düşünüyorum niçin kendini bu kadar hırpaladın niye yordun azıcık gamsız olaydın ya diyorum ama yine de boş şimdi yine aldı beni tasa gitsem mi gitmesem mi ya olmazsa naparım ben çok üzülücem
Canım sen içini ferah tut. Duanı yap, allaha sığın git doktora ya olmazsa diye düşünme şimdi olumsuzluğu çağırma. yapılması gerekeni yap gerisini allaha bırak

Kendi vücudumu dinlemekten sersem oldum kızlar valla! Şimdi de sarıya yakın kremsi akıntım var? Neye delalet? Üşüttüm mü bilemiyorum. Dünü de değerlendiremedik, eşime kızdım. Bir yandan da hak veriyorum en bileyim. Bu sağ kasığımda batma bitmedi zaten. Ay vallahi bir akıl verin sakinleşmiyorum bir türlü..[/QUOTE. Canım üşütmüş olabilirsin büyük ihtimalle. Dediğin gibi devamlı kendimizi dinliyoruz allah yardımcımız olsun

Evet canım bebek1ha
Kizlar adet günüme 14 gün var ama dün gece rahatsizlandim acilde kan degerim 13.1 çıktı doktor gebesin dedi aklım karıştı yaa bu kadar erken belli olurmu
evet canım bebek bir haftalık iken bile belli olur benim kardesim 3 haftalık evli iken bir haftalık hamile çıktı kan testin de şimdi 5 aylık :-) sana da hayırlısı olsun canım bizlere dua et lütfen bizler de hamiş olalım diye

X