Gebe kalamayanlar buraya.....

hayır canım nıye rahım fılmı cekesın cok mu kolay onun psıkolojık etkısı yeter rabbım yardımcımız olsun dun gece sabaha kadar agladım

bende hsg cekelı 2 ay oldu ama doktor gun asırı dedı nıye oyle demıskı

ah canım dun gece agrılarım cok arttı bugun hafıfledı cok sukur ama dun gece sabaha kadar agladım cok uzuldum artık canımı dınlemekten yoruldum bu agrılardamı psıkolojık bılmıyorumkı rabbım hayırlı bır kapı acsın hepımıze beklemek cok zor

Çok çok haklısın canım ama elden bişey gelmiyor ki rabbim nasip etmezse ne yapsak boş.. Allahım sana güç kuvvet sabır versin.. En çokta muradını versin canım

Canım sen içini ferah tut. Duanı yap, allaha sığın git doktora ya olmazsa diye düşünme şimdi olumsuzluğu çağırma. yapılması gerekeni yap gerisini allaha bırak

Evet canım bebek1ha
Kizlar adet günüme 14 gün var ama dün gece rahatsizlandim acilde kan degerim 13.1 çıktı doktor gebesin dedi aklım karıştı yaa bu kadar erken belli olurmu
evet canım bebek bir haftalık iken bile belli olur benim kardesim 3 haftalık evli iken bir haftalık hamile çıktı kan testin de şimdi 5 aylık sana da hayırlısı olsun canım bizlere dua et lütfen bizler de hamiş olalım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…