Gebe kalamayanlar buraya.....

[QUOyakın miardelen2357, post: 44430906, member: 669322"]daha ıstemeye geldıgınde bıle 4 cpocuk ıstıyoum dıyodu ıkı senedır hep alttan aldım guldum gectım ama artık bana karsı saygısını kaybettı bu da benı zorluyo[/QUOTE]
Evi yakınmi çok gorusmesen ya da esin uyarsa uygun bi dille

[QUOyakın miardelen2357, post: 44430906, member: 669322"]daha ıstemeye geldıgınde bıle 4 cpocuk ıstıyoum dıyodu ıkı senedır hep alttan aldım guldum gectım ama artık bana karsı saygısını kaybettı bu da benı zorluyo
Evi yakınmi çok gorusmesen ya da esin uyarsa uygun bi dille[/QUOTE]
4 aydr artık cok yakınındayım esım memur yakın bı sehıre geldık 15 gunde bır gorusuyoz esım annesıne kıymıyo yaslanmıs ne dedıgını blmıyo dıyo

Senin sikintin ne tam olarak[/QUOTE]
Canım benim bir sıkıntım yok her ya yumurtluyorum, çatlıyor düzenli adet oluyorum HSG çekildi tüpler açık. Eşim sperm örneği verdi iki kere ond da bir sıkıntı yok çok şükür. Doktor şansımızı arttırmak için deneyelim dedi ilaçları.

4 aydr artık cok yakınındayım esım memur yakın bı sehıre geldık 15 gunde bır gorusuyoz esım annesıne kıymıyo yaslanmıs ne dedıgını blmıyo dıyo[/QUOTE]
enson esımle bıhafta once bu konuyu konustum sımdı kaynanam hastaymıs o kadar benı kırıyokı arayıp gecmıs olsun dıyesım gelmıyo

daha ıstemeye geldıgınde bıle 4 cpocuk ıstıyoum dıyodu ıkı senedır hep alttan aldım guldum gectım ama artık bana karsı saygısını kaybettı bu da benı zorluyo
Bu çok zorlu bir süreç. Tam olarak anlatsanız ne olup bittiğini belki anlayışlı biridir halden anlar empati yapar.

Bu çok zorlu bir süreç. Tam olarak anlatsanız ne olup bittiğini belki anlayışlı biridir halden anlar empati yapar.
ona sorsan o dunyanın en melek kaynanası ama oyle degıl cok kırıcı ben doktara gıdıp geldıgımde nlatıyorum o benı dınlemıyo kendı bıldıgını soyluyo cok zor bı kadın ben 23 yasındayım hıcbırsey ıcın gec degıl ama anlamıyo

4 aydr artık cok yakınındayım esım memur yakın bı sehıre geldık 15 gunde bır gorusuyoz esım annesıne kıymıyo yaslanmıs ne dedıgını blmıyo dıyo[/QUOTE] üzülüyor ne yapabilir deyip kesse önünü keşke zaten can atıyoruz bi de bu laflar kader napalim

Yaşında "kardelen2357, post: 44431078, member: 669322"]ona sorsan o dunyanın en melek kaynanası ama oyle degıl cok kırıcı ben doktara gıdıp geldıgımde nlatıyorum o benı dınlemıyo kendı bıldıgını soyluyo cok zor bı kadın ben 23 yasındayım hıcbırsey ıcın gec degıl ama anlamıyo[/QUOTE]
Yasinda kucukmus canım ya daha sanki 20 yıl gecmis

Senin sikintin ne tam olarak
Canım benim bir sıkıntım yok her ya yumurtluyorum, çatlıyor düzenli adet oluyorum HSG çekildi tüpler açık. Eşim sperm örneği verdi iki kere ond da bir sıkıntı yok çok şükür. Doktor şansımızı arttırmak için deneyelim dedi ilaçları.[/QUOTE]
Iyi canım o zmn en yakın zamanda kucağına dolar ins

ona sorsan o dunyanın en melek kaynanası ama oyle degıl cok kırıcı ben doktara gıdıp geldıgımde nlatıyorum o benı dınlemıyo kendı bıldıgını soyluyo cok zor bı kadın ben 23 yasındayım hıcbırsey ıcın gec degıl ama anlamıyo
Evet daha yaşın çok küçükmüş önünde çok uzun güle seneler var, şansın da daha çok Canım benim. Bu ailenin soyu sana emanetse yandın güzelim :eek: . Ayrıca bu kadar teklifsiz ve rahat konuşmaları ben annemle de kayınvalidemle de yapamam. Umarım seni daha fazla sıkmaz.

Canım benim bir sıkıntım yok her ya yumurtluyorum, çatlıyor düzenli adet oluyorum HSG çekildi tüpler açık. Eşim sperm örneği verdi iki kere ond da bir sıkıntı yok çok şükür. Doktor şansımızı arttırmak için deneyelim dedi ilaçları.
Iyi canım o zmn en yakın zamanda kucağına dolar ins[/QUOTE]
İnşallah canım

Evet daha yaşın çok küçükmüş önünde çok uzun güle seneler var, şansın da daha çok Canım benim. Bu ailenin soyu sana emanetse yandın güzelim :eek: . Ayrıca bu kadar teklifsiz ve rahat konuşmaları ben annemle de kayınvalidemle de yapamam. Umarım seni daha fazla sıkmaz.
ahhh canım onun konusmaları cok sevıyesız oyle rahat bı kadın ıste bende bunu kaldıramıyom ama bı gun olucak bılıyorum o zaman nasl yuzume bakcak acaba

Tsk ederim canım :) yeni evliyim ve çok bilgisizim
Ahh canım ya allahta seni güldürsün inşallah.. Dilerim eğer bebek istiyorsan hemencecik olsun, gözünde yaş olmasında böyle derin mevzuları bilmesende olur. Yanlış anlama beni olumsuz şeyleri kasdettim. Bende bu kadar şey bilmiyordum nasıl gebe kalınır yada neden olmaz gibi yeni yeni öğreniyorum keşke bunlara hiç gerek kalmasaydı.. Sen çok gençsin galiba yolun başındasın herşey gönlünce olsun inşallah

Çok şükür ben şanslıyım canımı sıkmalarına izin vermiyorum bi tane yavrum var bakacak olan siz değilsiniz benim diyorum mecburen susuyorlar. Zaten kimseyle konuşmadığım için bu konuları burada sizlerle paylaşıyorum

Çok şükür ben şanslıyım canımı sıkmalarına izin vermiyorum bi tane yavrum var bakacak olan siz değilsiniz benim diyorum mecburen susuyorlar. Zaten kimseyle konuşmadığım için bu konuları burada sizlerle paylaşıyorum
Ben de kimse ile paylaşmıyorum kızlar. İnsanlar bazen anlamıyor, bazen ben birilerini kurabilirim endişesiyle benzer durumda olan arkadaşlarla bile konuşmuyorum. .

Ahh canım ya allahta seni güldürsün inşallah.. Dilerim eğer bebek istiyorsan hemencecik olsun, gözünde yaş olmasında böyle derin mevzuları bilmesende olur. Yanlış anlama beni olumsuz şeyleri kasdettim. Bende bu kadar şey bilmiyordum nasıl gebe kalınır yada neden olmaz gibi yeni yeni öğreniyorum keşke bunlara hiç gerek kalmasaydı.. Sen çok gençsin galiba yolun başındasın herşey gönlünce olsun inşallah
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun cocuk istiyorum cok aslında daha 5 aylık evliyim erken buluyorum ama polikistik overim cocugum olmaz ya da cok geç olur diye taktım kafaya şimdiden Allah inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah seninde gönlüne göre versin inşşşallah çok gönülden diliyorum kimsenin kucağını boş bırakmasın

İnşallah

Ben kullandım adetimin yedinci günü sanırım ilk ay on beş gün diğer aylar on gün içtim bi ay erken kestim yani üç ay içtim dört ay olucak normal de bi fayda göremediğim için bıraktım aynen eşim söyleniyor du bune diye sanki sigara kokusu çok güzel kokuyomuş gibi soğanı beğenmiyor du erkekler hep böyle sen iç kullan belki görürsün incir kürü yapmadım şeronun da dediği gibi yumyrtlamam iyi benim adetim düzenli saat gibi şaşmaz
Bana mı sordun canım anlamadım ama üç buçuk yıl oldu isteyeli olmuyor

Acıklama yapmadım evetsimdi yapayımmm pardon k.b bebde adet düzensizligi ve akıntı vardı dr bana neo penonotran diye bir fitil verdi bunu ikin kullandım ücü gün bıraktım cünkü kanama yaptı kullanmadığım gün siyahımsı bir renkte adetim basladı bir senedir drlarla ugrasiyorummm yumurtalıklarım iyiymis gelisiomus rahimdede sıkıntı yokmus ama nedebini bilmiyprummm
canım merhaba bende aynı fitili kullandım ben de de az az kanama yaptı. aradım doktoru için temizleniyor sıkıntı yok dedi

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta abla eşim nihayet doktora gitti sizlere sormak istedim değerleri nasıl diye ben anlamıyorum çok mu kötü?? bide yarın için yumurtalıklarından ultrason istedi..

IMG_20160104_145041.jpg

X