Gebe kalamayanlar buraya.....

Ben 5gün klomen kullandım 4 gün günde iki kez bir gün günde 3
Estrofem 3 gün kullandım günde 3 tane. Bu gün kesti.
Bir de sabahları tok karnına prednol içiyorum ama bu tüylenme ile ilgili.
Ayrıca haftada iki gün yarım tablet dostinex kullanarak süt hormonumu düşürmeye çalışıyorum. Şimdi ki korkum iğne olmadan dördü de çatlar mı?
Sizde polikistik over mi var? Yani yumurta mı zor büyüyordu?
Benim geçen ay sadece tek yumurtam vardi 21 mm de catlatma ignesi oldum. Çatladı fakat döllenmedi.
Yani çatlasın sorun yok önemli olan döllenme gerçekleşmesi. .o olmuyor işte bende :KK43:

Sizde polikistik over mi var? Yani yumurta mı zor büyüyordu?
Benim geçen ay sadece tek yumurtam vardi 21 mm de catlatma ignesi oldum. Çatladı fakat döllenmedi.
Yani çatlasın sorun yok önemli olan döllenme gerçekleşmesi. .o olmuyor işte bende :KK43:
Yok bende polikistik over rahatsızlığım yok. Vücudum da her şey normal. Yumurtluyordum her ay büyüyor ve çatlıyordu. Eşim iki defa sperm örneği verdi, sonuçları çok iyi geldi. Doktor buna rağmen olmuyor diye bir de böyle deneyelim şansı arttıralım dedi. 26 mm bana çok büyük geldi. Sizc de öyle değil mi yani diğer aylar da n fazla 22mm oluyor ve sonra çatlıyordu

Yok bende polikistik over rahatsızlığım yok. Vücudum da her şey normal. Yumurtluyordum her ay büyüyor ve çatlıyordu. Eşim iki defa sperm örneği verdi, sonuçları çok iyi geldi. Doktor buna rağmen olmuyor diye bir de böyle deneyelim şansı arttıralım dedi. 26 mm bana çok büyük geldi. Sizc de öyle değil mi yani diğer aylar da n fazla 22mm oluyor ve sonra çatlıyordu
SiZin ilacın dozu fazla.
Benim sabah 1 akşam 1 klomen. Adetin 5. Gününden itibaren estrofem. Ve inofolic Haftaya cumartesi kontrolüm. O zaman öğrenicem kaç yumurta kaç mm...
İnş bu ay olur :KK66:

SiZin ilacın dozu fazla.
Benim sabah 1 akşam 1 klomen. Adetin 5. Gününden itibaren estrofem. Haftaya cumartesi kontrolüm. O zaman öğrenicem kaç yumurta kaç mm...
Klomenin mi dozu fazla estrofemin mi? Beni salı günü yine çağırdı. Salı gideceğim kontrol edecek Canımm. İnşallah çatlamış olur hepsi be sağlıklı bir tanesi döllenmiş olur.

SiZin ilacın dozu fazla.
Benim sabah 1 akşam 1 klomen. Adetin 5. Gününden itibaren estrofem. Haftaya cumartesi kontrolüm. O zaman öğrenicem kaç yumurta kaç mm...
Klomenin mi dozu fazla estrofemin mi? Beni salı günü yine çağırdı. Salı gideceğim kontrol edecek Canımm. İnşallah çatlamış olur hepsi be sağlıklı bir tanesi döllenmiş olur.

Klomen canım o büyütür yumoslari :)
Estrofem rahim duvarı kalınlasmasi için demişti doktor bana. O da günde 1 tane sadece.
Hayırlısı ins sağlıklı bir şekilde döllenme olur.
Yumurta catlıyor ama kalitesiz olduğu için döllenme olmuyor.
Bu ay ins sağlıkla döllenme leri olur ve bebısler göbüşlere gelir :)

Klomen canım o büyütür yumoslari :)
Estrofem rahim duvarı kalınlasmasi için demişti doktor bana. O da günde 1 tane sadece.
Hayırlısı ins sağlıklı bir şekilde döllenme olur.
Yumurta catlıyor ama kalitesiz olduğu için döllenme olmuyor.
Bu ay ins sağlıkla döllenme leri olur ve bebısler göbüşlere gelir :)
İnşallah Canımmm evet estrofemi rahim duvarı kalınlığı için kullandım. İşe de yaradı. 10mm oldu.
İnşallah sağlıklı olur hepimiz için.

E Strofem ne kızlar bana vermedi
Ben 5gün klomen kullandım 4 gün günde iki kez bir gün günde 3
Estrofem 3 gün kullandım günde 3 tane. Bu gün kesti.
Bir de sabahları tok karnına prednol içiyorum ama bu tüylenme ile ilgili.
Ayrıca haftada iki gün yarım tablet dostinex kullanarak süt hormonumu düşürmeye çalışıyorum. Şimdi ki korkum iğne olmadan dördü de çatlar mı?

Çok OTE="Kilim ve tohum, post: 44428237, member: 681660"]İnşallah canımmmmm batma şeklinde Ağrın oluyor Mu[/QUOTE]
Cok hafif ama bugun Afedersiniz akinti çok iyi habermidir

X