Gebe kalamayanlar buraya.....

Sumak şu "Kilim ve tohum, post: 44428730, member: 681660"]Cok hafif ama bugun Afedersiniz akinti çok iyi habermidir[/QUOTE]
Akıntın sümüksü ve şeffaf mı[/QUOTE]
Sumuksu hafif

Canım E="Kilim ve tohum, post: 44428730, member: 681660"]Cok hafif ama bugun Afedersiniz akinti çok iyi habermidir[/QUOTE]
Canim cok tesekkur ederim ayrıca cvp yazdığın icin

Ben 5gün klomen kullandım 4 gün günde iki kez bir gün günde 3
Estrofem 3 gün kullandım günde 3 tane. Bu gün kesti.
Bir de sabahları tok karnına prednol içiyorum ama bu tüylenme ile ilgili.
Ayrıca haftada iki gün yarım tablet dostinex kullanarak süt hormonumu düşürmeye çalışıyorum. Şimdi ki korkum iğne olmadan dördü de çatlar mı?
bende dostıneksi aynı sekılde kullanıyorum ama benım prolaktın yuksek degıl daha oncekı aylarda sınırda cıktıgı ıcın verdı

bende dostıneksi aynı sekılde kullanıyorum ama benım prolaktın yuksek degıl daha oncekı aylarda sınırda cıktıgı ıcın verdı
Canımmmmm benim prolaktinim 36.4 hiç bir şikayetim de yoktu tesadüfen öğrendim doktor gebeliğe engel değil dedi. Ama biz önlem alalım demişti.

Canım E="Kilim ve tohum, post: 44428730, member: 681660"]Cok hafif ama bugun Afedersiniz akinti çok iyi habermidir
Canim cok tesekkur ederim ayrıca cvp yazdığın icin[/QUOTE]
Canımmm rica ederim ne demek, bildiklerimi seve seve paylaşıyorum.

Yarında yo"Kilim ve tohum, post: 44429955, member: 681660"]Doktorunla ilgili tereddütün var ise bir başka hekimden öneri al canım[/QUOTE]
Yarinda yok derse değişsem mi o zmn

[QUOTEpco ilim ve tohum, post: 44429923, member: 681660"]Canımmmmm benim prolaktinim 36.4 hiç bir şikayetim de yoktu tesadüfen öğrendim doktor gebeliğe engel değil dedi. Ama biz önlem alalım demişti.[/QUOTE]
Sende pco var mi canim

Canımmmmm benim prolaktinim 36.4 hiç bir şikayetim de yoktu tesadüfen öğrendim doktor gebeliğe engel değil dedi. Ama biz önlem alalım demişti.
banada once hep oyle dıyolardı ama belkı zamanında ılac verselerdı bu pko durumu ortaya cıkmadan bebısım olurdu
kaos durumu bebısım ıcın degıl o kaynanam ıcındı bu arada sen kac aydır ıstıyosun

Ben soğan kürü yapıyorum şuan ama hiçbir değişiklik farketmedim ay sonuna doğru belli olacak işe yarayıp yaramadığını görücez. Bence sen dene istersen başkası fayda görmeyebilir ama sende yararlı olabilir yani en iyisi bir dene aklında kalmasın bende o niyetle başladım ama bitmesini bekliyorum çünkü zor içiyorum tadı kötü
Ben de yeni bitircem mens dönemimi cok arada kaldim adet düzenim güzel bozulanlar falan oluomus ondan kararsızım

banada once hep oyle dıyolardı ama belkı zamanında ılac verselerdı bu pko durumu ortaya cıkmadan bebısım olurdu
kaos durumu bebısım ıcın degıl o kaynanam ıcındı bu arada sen kac aydır ıstıyosun
Ben 15aydır istiyorum Canımmm. Kaynanan Bebek'le ilgili canını mı sıkıyor

X