Gebe kalamayanlar buraya.....

mrb cvp verirseniz cok sevinirim pcoluyum klomende 3. Ayim hiç bi tane bile yumurta olmadı daha önce kendiliğinden hamile kalmıştım dusuk yaptım bu ay da olmazsa çok direnclisin direk tüp bebek dedi ama na yapacağımı şaşırdım henüz 28 yaşındayım 2 yıllık evliyim kilo prob yok bana tavsiyeniz nedir sadece klomen yeterlimidir
banada pkolusun dedı doktor ama tuylenme problemım yok kılo problemım yok yumurtlamada problem yok catlamada problem yok ama olmuyo

Serminciğim soğan kürü2 hafta sonunda değişiklikler yaratıyor.
15 günü tamamlarım artık sonra aklımda kalmasın. Aslında niye yaptığımı bende bilmiyorum :KK48: akıntım yok , yumurtlama sorunum yok , adet sorunum yok çok şükür yinede tüplerde bir sorun varsa iyi gelir düşüncesiyle başladım inşallah bu ay hayırlı haberler alırız da soğan kürüne bağlarım artık :)

15 günü tamamlarım artık sonra aklımda kalmasın. Aslında niye yaptığımı bende bilmiyorum :KK48: akıntım yok , yumurtlama sorunum yok , adet sorunum yok çok şükür yinede tüplerde bir sorun varsa iyi gelir düşüncesiyle başladım inşallah bu ay hayırlı haberler alırız da soğan kürüne bağlarım artık :)
ınsallah canım RABBIM ISTEYEN HERKESE NASİP ETSIN

Nimet olmaz olurmu hiç her halimize şükürler olsun. Herkesin şartları aynı değil ki canım imkanlarımıza göre hareket ediyoruz. Sen aklına kötü şeyler getirme allah mutluluğuna gölge düşürmesin rabbim bir de sağlıklı evlat versin inşallah moralini bozma sen. Kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama yaşın genç olur inşallah
İnşallah
lutfen sesımızı duyunhemen baslamayı dusunyorum bugun adetımın 6.gunu
sen kac aydır ıstıyosun canım
Ben kullandım adetimin yedinci günü sanırım ilk ay on beş gün diğer aylar on gün içtim bi ay erken kestim yani üç ay içtim dört ay olucak normal de bi fayda göremediğim için bıraktım aynen eşim söyleniyor du bune diye sanki sigara kokusu çok güzel kokuyomuş gibi soğanı beğenmiyor du erkekler hep böyle sen iç kullan belki görürsün incir kürü yapmadım şeronun da dediği gibi yumyrtlamam iyi benim adetim düzenli saat gibi şaşmaz

BANA BIR UMUT OLDU SIZEDE BELKI OLUR DIYE YAZIYORUM lıseden bır arkadasım evlılıgının 6.ayında hamıle kalıyo bebeklerının ıkız ama dıs gebelık oldugunu ogrenıyo bırını dusuruyo dıgerınıde ıgneyle sonlandıryolar ve aradan tam 3 yıl gectı hıcbır dollenme olusmadı kaynanası sogandan bır bıtkısel ılac yapıyo sadece 3 gun kullandı ve o ay hamıle kaldı doktor muayanesıne gıttıgı gun ogrenıyo mutlu bı sekılde eve donuyo o gece onu dusurdu aradan 3 ay gectı bu defada bırı dıyokı belıne yakı yapıstır onuda yaptı ve yıne hamıle kaldı sımdı 4 aylık hamıle bı kızı olucak ınsallah RABBIM TAMAMINA ERDIRSIN

banada pkolusun dedı doktor ama tuylenme problemım yok kılo problemım yok yumurtlamada problem yok catlamada problem yok ama olmuyo
Belli olmuyor canım hiç anlamıyor sun benim de arkadaş tüylüydü gögüs ortası yüzü kıl yumağıydı vallahi ilk gittiği gün kaldı gebe belli olmur diyeceğim bu

BANA BIR UMUT OLDU SIZEDE BELKI OLUR DIYE YAZIYORUM lıseden bır arkadasım evlılıgının 6.ayında hamıle kalıyo bebeklerının ıkız ama dıs gebelık oldugunu ogrenıyo bırını dusuruyo dıgerınıde ıgneyle sonlandıryolar ve aradan tam 3 yıl gectı hıcbır dollenme olusmadı kaynanası sogandan bır bıtkısel ılac yapıyo sadece 3 gun kullandı ve o ay hamıle kaldı doktor muayanesıne gıttıgı gun ogrenıyo mutlu bı sekılde eve donuyo o gece onu dusurdu aradan 3 ay gectı bu defada bırı dıyokı belıne yakı yapıstır onuda yaptı ve yıne hamıle kaldı sımdı 4 aylık hamıle bı kızı olucak ınsallah RABBIM TAMAMINA ERDIRSIN
Bende yaptıtırdım yakı vurdu bi yaşlı teyze hiç faydasını görmedim bilmiyorum çok üzüldüm kadın dedi bana gelenlerin hepsi fayda gördü sen de görcen diye aradan beş ay geçti yok bişe ki

Polikistik over var denmişti daha önce.. şimdiki doktorum herhangi bir sorun olmadıgını söylüyor.
Daha önce klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım 10. hafatada kaybettim bebeğimi...
4 ay denedik olmadı 5. yani geçen ay doktora gittim yine klomen ve çatlatma iğnesi ama sonuç negatif
Bu ay 6. ay ve yine klomen+çatlatma iğnesi ile devam. Yumurta oluşuyor büyüyor çatlıyor ama döllenmiyor :KK43:
Bazen çok umutlanıyorum çünkü daha öncede ikinci ayda hamile kalmıştım.
Şimdi yine öyle olur umudum var.. ama bir yandan da sanki hiç anne olamayacakmışım hissi var :KK43:
Karışık duygular içerisindeyim.
Rabbim isteyen herkesi tez zamanda bebişlerine kavuştursun inş.

X