Gebe kalamayanlar buraya.....

Canım bişey daha sorucam sen bu durumu öğrenene kadar nasıl şikayetlerin vardı? Herhangi bir belirti yada Rahatsızlığın varmıydı?

Benim jinekolojik muayenemde herşey normal keza eşiminde. Yalnız benim doğumum sezeryan ile oldu ve hemen sonrasında iltihap oldum ama çok fazla doğum sonrası defalarca ameliyat oldum iltihabın bitmesi için. Ama ben kendimi iyi hissediyorum yani bi problemim yok öyle akıntım, adet Ağrılarım falan yok, her ay düzenli adet te olurum tek hissettiğim sorun eşimle ilişki sırasında ağrı olması acaba tüplerim de sorun varda ondan mı oluyor diyeceğim ama ben evlendiğimden beri böyleydim nedense hep kasıyorum kendimi

Allah yardımcın olsun canım seni bu sıkıntılardan kurtarsın sağlıklı evlatlar versin. Malesefff bizim insanımız bazen çok acımasız oluyorlar belki kendilerince akıl veriyorlar ama karşımdakini yaraladıklarını anlamıyorlar. Hissettiklerini tahmin edebiliyorum canım benim bir evladım varken bile her toplumda hepsi bir ağız olup başlıyorlar yapsana kardeş, tek çocuk olurmu hiç, oğlun büyüdü artık,neden yapmıyorsun diye sanki ben akıl edemiyorum.. Böyle yapana kadar bir dua etseler daha iyi olur ama maalesef.. Canım şartlarını bilmiyorum ama elinde geldiğince iyi bi dr bul derdini iyi anlat ve bol bol dua yapacak başka bişeyimiz yok. Üzme kendini diyeceğim ama bu o kadar kolay değil biliyorum

Herkese günaydın.. Hayırlı bir gün geçirip hayırlı haberler almayı nasip etsin rabbim hepimize.. Kızlar ben soğan kürüne başladım yine inşallah bu kez 14 günü tamamlarım. Ve bu arada Kilo vermeye karar verdim birkaç gündür dikkat ediyorum yediklerime. Belki diyorum Kilo verirsem kolaylaşır bazı şeyler ki dr da demişti zaten. Psikolojimi düzeltmeye çalışıyorum hep pozitif olmaya,hiçbirşey için üzülmemeye karar verdim. Zaten ayrık otları ayıklamıştım hayatımdan bana sorun çıkaran kişileri bende çıkardım. Şimdilik yaptıklarım bunlar başka tavsiyeniz varsa yazın kızlar. Ayrıca kuru incir kürünü nasıl ve ne zaman yapmalıyım? şimdiden teşekkürler

Canim rabbim yardimcin olsun ama ilac destekli de olsa normal hamile kalabiliyosun o cok guzel bise benim gibi zor kalanlardansin galiba ama sadece dua sabir sukur

bende tek değişiklik 8 haftalıkken düşük yaptım evde 20 gün önce.daha yeni toparlandım sayılır kürtaja gerek görmediler.şimdi bekliyorum adet olmayı bakalım bikaç daha beklesemmi diyorum yoksa tüp bebeğe başlasammı diyorum bilemedim.benim yumurta rezervim çok düşükmüş çünkü e bide yaş ilerliyor.Rabbim hayırlısı hangisiyse o yola düşürsün beni de inşaallah

geçmiş olsun sen nerde yaşıyorsunki bizim burda c kollu makine yoktur demişsin.

çok geçmiş olsun abla. Peki seni üzmeyecekse sorabilir miyim neden düşük oldu. Rabbim bir an önce hasretini dindirsin. Öyle bir süreç ki hiç bir ayı hiçbir haftası garanti ve rahat değil. Allahım bütün isteyenlere hayırlısı ile nasip etsin

Sermincim sen kaç yasindasin bilmiyorum ama tanışmamız çok iyi oldu senle aynı sorunları yaşıyoruz bu sivi olusumu onceden de olabilir çünkü iltihaptanda oluyormuş sebebi sezeryan sonucu mikrop kapmadanda dedi benim dr. Seni rahatsiz eden bi durum olmuyo anliyamiyosun tek belirtisi senin dedigin gibi iliskide kasiklardaki agri senin kendini kasmanla alkali degil cunku kastiginda ilk vajinada agri olurmus kasiklarda degil bunuda ben yeni ogerendim dr. Dan bende usutuyorum ondan kasiklarm agriyo saniyodum kac kere gittim ama muanede cikmiyo mutlaka rahim filmi cektirmek gerekiyiyor sende bebek dusunuyosun olmuyomu

bilmiyorumki hayatım günüm geçince test yaptım kana gittim kanda 810 çıktı.iki gün sonra 1846 çıktı.daha iki gün sonra 2604 çıktı.3 gün sonrada hastaneye gittim kese göründü.bir hafta sonra gel dedi yine gittim yine kese ve içindeki yolk keseside göründü.bir hafta sonra yine gel bebeği göremezsek sağlıklı değil demekki dedi.zaten son muayeneden 3 gün sonra aniden gelen bir pıhtı ile başladı arkasında sabah 5 te kese düştü.gittim hastaneye parçalarıda topladılar kan tahlili alıp ağrı kesici verip gönderdiler.patolojiye bile yollamadılar keseyi.yani ben ömrü yokmuş deyip kendimi teskin ediyorum vardır elbet rabbimin bir bildiği..inşaallah duacıyım rabbimden hayırlısıyla sağlıkla versin cümlemize canım

Bn yeni üye oldum bende bir senedir cocuk istiyorum ama olmuyor lütfen banada yardım edin.
Merhaba cnm sen nedenini biliyomusun dr. Gittinmi sebebini arastirdimmi ona göre fikir vereyim gitmediysen öncelikle iyi bir dr. Muanesi takibi şart tecrübeleriyle yardımcı olmak isterim ama hicbi açıklama yapmamissin

Ben 32 yaşındayım evlendim 3 ay sonra hamile kaldım hiç sorunsuz hamilelikte herşey yolundaydı ne olduysa doğumda oldu sezeryan sonrası mikrop kapıp iltihap oldum ardından birkaç ameliyatla hiç sorunum yok. Benim bir rahatsızlığım yok şükür. İkinciye karar verdik Son 3 senedir olmuyor ama ben bu üç senenin tamamında bebek çalışmaları yapmadım yani nerdeyse yarısını korundum başka rahatsızlığımdan dolayı. Dr.göre herşey normal ben stres yapıyorum ve biraz Kilo vermeliyim ama ben hsg çektircem başka türlü kafam rahat etmeyecek

anladım abla çok geçmiş olsun. Rabbim vermediyse böylesi hayırlıdır. Sen iyi olmana bak. Allah elbet bir gün nasip eder.

Merhaba cnm sen nedenini biliyomusun dr. Gittinmi sebebini arastirdimmi ona göre fikir vereyim gitmediysen öncelikle iyi bir dr. Muanesi takibi şart tecrübeleriyle yardımcı olmak isterim ama hicbi açıklama yapmamissin
Acıklama yapmadım evetsimdi yapayımmm pardon k.b bebde adet düzensizligi ve akıntı vardı dr bana neo penonotran diye bir fitil verdi bunu ikin kullandım ücü gün bıraktım cünkü kanama yaptı kullanmadığım gün siyahımsı bir renkte adetim basladı bir senedir drlarla ugrasiyorummm yumurtalıklarım iyiymis gelisiomus rahimdede sıkıntı yokmus ama nedebini bilmiyprummm

benimde çocuğum olmuyoor ve çok istiyorm. doktorum pco dedi ama ağır düzeyde değil dedi. adet düzensizliğim var günlerim tutmuyor çok doktor değiştirdim. 1 sene oldu neredeyse fakat hala olmadı. 1 defa gebelik oluştu sonra kendiliğinden düştü ultrasonda da gözükmemişti daha değerlerden takip ettiler. çok doktor değiştirdim hiç biri içime sinmedi. en son gittiğim doktorda 1 sene daha deneyin dedi offfff

Cnn ben dedim ya ne kadr benziyoruz sorunlarda aynı bende 37 yaşındayım hiç sorunsuz evligimin ikinci ayı hamile kaldım bi kızım oldu ne olduysa sezeryanda olmuş ama ben bunu ikinci çocuk düşündüğümde şimdi öğrendim hsg sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…