Gebe kalamayanlar buraya.....

Allah razi olsun amin inşallah çok istiyorum gece bile uyku aralarında dua ediyorum sürekli tarif edemem çok zor durumdayım bunaldım iyice elimde değil yapcak bişem yok başım ağrıyor dünden beri :,( rabbim sana da nasip etsin kendini bilmezleri allah a havale ediyorum.

Canım sabır sabır dua, Allah böyle sınıyor demekki herkesin bir derdi var inanki Allah sabır versin bol dua et inanarak ben inanıyorum geçicek bu zor günlerin mutlaka
İnşallah rabbim nasip etsin inşallah inşallah geçicek inanırmınız bugün alışverişe gittim içimden hiç bişe almak gelmedi almadım psikolojik olarak çöktüm benim neyime ki kıyafet nerede giyeyim napıcam ki süs püs ben sağlık lı bi evlat istiyorum çünkü ona ihdiyacım var çok istiyorum daha çok mutlu olucam hakkımı ondan yana kullanayım eşya vs istemiyorum hiç bişe :'( :'( :'( birinin bebeğini duysam çok mutlu oluyorum bana da ver rabbim diyorum sağol moralin için allah razı olsun.

Rahim filmi cektirdinmi

Ben henüz çektirmedim hsg ama inşallah tüplerimde bişey yoktur yaa ameliyattan çok korkuyorum ayrıca tüplerim alınırsa bidaha hiç şansım kalmaz. Ben böyle bişeye sıcak bakmam başka bir çaresi yokmudur yaa? Bitkisel yardım falan?

Cnm sivi olusumu varsa zaten hamile kalma şansın yok üzgünüm olsa bile ya düşük yada dış gebelik böyle bi sorun varsa mutlaka hsg ile bakılmalı o sivi zaten dusuge sebep olduğu için bu süreç seni yipratacakgi için mutlaka film çekin en arzında sorun varmi emin olman lazim sonrasında şansın yok diye bisey yok tup bebek olarak yapabilirsin rahminde yumurta larda sorun olmasın yeterki

Rahim temiz, yumurtlamamda çok iyi yinede ameliyat en son çare olur. Belki ilaç tedavisi ile düzelebilir offf yaaaa inşallah sorun yoktur

Valla süper kararlar almışsın tatlım, ama hiç aklımızdan çıkmıyor ki! Aman onu yemiyim diyorum içimden, aman bunu içmeyeyim. Aman soğuğa dikkat ! Aman tarihleri kaçırmıyalım, ilaçları kaçırmayalım...
Bu stres içimizde birikiyor!

haftaya pazartesi rapor almak için gidicem bakalım bu sefer ne dicek cano yinede dikkat etmeye çalışıyorum bakalım ....istesemde istemesem de kendiliğinden alınıyo ....eee naptın oğluşun nasıl
Aldin mi raporu canim.. Napayimm oglusu buyutmekle ugrasiyoruz.. Uyuyoruzz.. Oylee

Bebek olayını kafamdan atmadığım sürece işim zor. Dediğin gibi dile getirmesekte içimizde sessizce yaşıyoruz stresi. Allah yardımcımız olsun ne zor bir sınavmış. Rabbime sonsuz defa şükürler olsun ki bi tane var ben kafayı yerdim herhalde.. Şimdi bile iyi değilim inanki. Akşam eşimle tartıştık onun düşüncesi evladımız var, sağlık sorunum da yok (jinekolojik olarak) gidip hormon ilaçları içmeme, lap.gibi ameliyat falan olmama gerek yokmuş çünkü başka riskleri varmış, böyle hayatımıza devam edelim rabbim verirse verir, olmasada hayırlısı demeliymişiz.. Belki doğru ama gelde içime anlat ben bidaha hamile olmak istiyorum , karnımda hissetmek istiyorum, öncekinde hiçbirşey anlamadım ki.. Oğlum abi olsun istiyorum.. Ben çok şey mi istiyorum??

Canım bi gelişme olursa yazarmısın lütfen ameliyat falan.. Yanlış anlama fikir alışverişi oluyor benim için ne yapmalıyım diye düşünürken.. Herşey gönlünce olur inşallah

Canım yanlış anlama ama ben birinin hamile olduğunu öğrenince mutlu olmuyorum artık. Geçenlerde duydum bir akrabımız 4.ye hamileymiş ya nasıl oluyor kimimizde hiç yok, bende bir tane var ama ikinci için yırtıyorum kendimi yok arkadaş yok olmuyor bi türlü bazıları da patır patır doğuruyor. Anacım sizin hiç mi kistiniz yok, yapışıklık falan yok, yumurtlama derdiniz yok?? Ne rahimmiş, nasıl spermmiş öyle ceket değer değmez hamişler gelde delirme? Güle güle büyütsünler gözüm yok ben kendi bebeğimi istiyorum zaten. Valla birgün sorucam sonunda bunun fomülü nedir diye

Va
Valla millet ne kadar doğurgan bende hayret ediyorum cok kolay hamile kalıp cok rahat bir gebelik geçirip sağlıkla doguranlara falan cok imreniyorum Allah BiZede nasip etsin inş

Günaydın kızlar.. Dünkü gibi enerjik değilim bugün ben artık 3.ye,4.ye hamişleri görünce benim tansiyon fırlıyor.. Sorunca da 3 evladın var 4.ye.ne gerek var diye aslında biz korunuyorduk kazayla oldu demiyorlar mı deli oluyorum ya benim yapmadığım saçmalık kalmadı, içmediği b.k kalmadı yinede beceremedim hamiş kalmayı millet okeye dördüncüyü arıyor.. Akşam maydanozları kaynattım suya oturacaktım eşim gördü bana öyle bir baktıkı kafayı yediğimi o an farkettim ve tabi rezil oldum anlayacağınız ben hamiş haberi alınca eğer 3.gebelik falansa sevinmediğim gibi çok mutsuz oluyorum ve merak ediyorum sizin hiçmi sorununuz yok diye sorasım geliyor. Maşallah valla rahimi de, spermi de tebrik etmek lazım

Va

Valla millet ne kadar doğurgan bende hayret ediyorum cok kolay hamile kalıp cok rahat bir gebelik geçirip sağlıkla doguranlara falan cok imreniyorum Allah BiZede nasip etsin inş

Va

OTE="Sermincigimm, post: 44367673, member: 712728"]Canım bi gelişme olursa yazarmısın lütfen ameliyat falan.. Yanlış anlama fikir alışverişi oluyor benim için ne yapmalıyım diye düşünürken.. Herşey gönlünce olur inşallah[/QUOTE]
Cnm senin yazdklarni okuyunca fikir değiştirdim gib lokoropinin n gibi riskleri varmış bana bilgi verir misin lütfen şükür bizim birer tane var ya olmayanlar rabbim onlara sifa sabir versin

Bilmiyorum inanırmısın çok kötüyüm piskojim bozuk ne yapayım bilmiyorum git bi doktora bak bi evladın var benim ondan bile kuşkum var kısırmıyım kalıcı olarak niye olmuyor bunu soruyorum sonra allah a karşımı geliyorum diyorum o kadar dua ediyorum gece gündüz kabul olmuyor diyorum ama bilmiyorum nasip napayım nereye gideyim ya hiç mi olmayacak sorun bende eşim den ya ayrılırsam hep aklım da bu sorular :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…