Gebe kalamayanlar buraya.....

Arkadaşlar ben polikistik overim en son adet tarihimin üstünden 36 gün geçti daha adet olmadım normalde adet bitiminden sonra 14.gün yumurtlama oluyor ya emin olmamakla birlikte sanırım yumurtlayamadım şimdi enson adwt bitim tarihinden 36 gün geçti iki gündür kasıklarım da batma var ve gögüslerim cok olmasa da hafif hassaslaştı yüzümde bir kaç sivilce cıktı sanki biraz da akıntım arttı şimdi sizce yumurtluyomuyum yoksa adetim mi gelcek? Deneyimli bilgili arkadaslar yardımcı olurmusunuz
Bence adetin gelecek canım çünkü yumurtlama olsaydı göğüste hassaslık ve yüzde sivilceler olmazdı sanırım..

Arkadaşlar ben polikistik overim en son adet tarihimin üstünden 36 gün geçti daha adet olmadım normalde adet bitiminden sonra 14.gün yumurtlama oluyor ya emin olmamakla birlikte sanırım yumurtlayamadım şimdi enson adwt bitim tarihinden 36 gün geçti iki gündür kasıklarım da batma var ve gögüslerim cok olmasa da hafif hassaslaştı yüzümde bir kaç sivilce cıktı sanki biraz da akıntım arttı şimdi sizce yumurtluyomuyum yoksa adetim mi gelcek? Deneyimli bilgili arkadaslar yardımcı olurmusunuz
Can'ım sivilce sonrası genelde adet olunuyor. Akıntının artması da buna delalet. Yumurtlama vakti olan akıntı şeffaf sümüksü. Bir de yumurtlama vakti kadınlar genelde güzelleşiyormuş. Bu da magazin bilgi :))

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım 37yasindayim ve bende sizinle aynı dertten muzdaribim bi seneye geçti hamile kalamadim ama bu ay ogrendikki tuplerinde hemde ikisindede sivi olusumu varmis size soylemek istedigim hsg cektirmediyseniz mutlaka dokturunuzdan bunu isteyin cunku hicbir jinekololik muayenede cikmiyor. Uzun lafin kisasi 6ayi gectiyse hsg mutlaka yaptirin bende de hicbi problem yoktu malum tupler kapaliymis bunu bilmeyip doktor bu filmi istememis ve tup bebek yaptiran o kadar kisi varmiski arastirirken ogrendim bu sivi olusumu varsa ameliyat olmadan tupbebek yapilmissa bu sivi emriyoyu zehirliyo ve gelisemiyo ya dusuyomis yada tutmuyomus bilginize sunmak istedim
Hoşgeldin canımmmm. 35 yaşın sütünde çocuk Arzusu olan bayanlarda 6 ay doğal yolla gebelik oluşmamış ise normal protokol izlenir, spermiogram ve HSG ilk istenen tetkikler. Bu sıvının tahliyesi Nasıl olacakmış? İnşallah tez vakitte güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Canım aramıza hoşgeldin. Çok geçmiş olsun en kısa zamanda bebeğine kavuşursun inşallah. Bişey sorucam canım sen şimdi hsg çektirdin ve tüplerinde sıvı varmış peki bunun için ne önerdi doktorun? Nasıl bir tedavi yapacaksınız? Yada hsg sonrası kendiliğinden açıldı mı tüplerin? Kusura bakma çok soru sordum..
Sana da geçmiş olsun cnm tek çözüm ameliyatla tuplerin alınmasymisı sonra tüp bebemis

Hoşgeldin canımmmm. 35 yaşın sütünde çocuk Arzusu olan bayanlarda 6 ay doğal yolla gebelik oluşmamış ise normal protokol izlenir, spermiogram ve HSG ilk istenen tetkikler. Bu sıvının tahliyesi Nasıl olacakmış? İnşallah tez vakitte güzel haberlerinizi bekliyoruz.
Tesekur ederm cnm herseye bakildi normal bi senedir sorun tuplermis tahliyesi olsa bile tekrar olusuyormus tupler alinmali ve tup bebek olmaliymis bu sivi rahme aktigi icin tamamen alinmali tekrar oluşumunda rahme aktigi icin düşük yada disgebelik oluyormuş bunu bilmeyen lütfen tuplerinize baktığın sizi de bol sifalar

Canım aramıza hoşgeldin. Çok geçmiş olsun en kısa zamanda bebeğine kavuşursun inşallah. Bişey sorucam canım sen şimdi hsg çektirdin ve tüplerinde sıvı varmış peki bunun için ne önerdi doktorun? Nasıl bir tedavi yapacaksınız? Yada hsg sonrası kendiliğinden açıldı mı tüplerin? Kusura bakma çok soru sordum..
Cnn size de çok geçmiş olsun doktor ameliyatla tupler alinmali ve sonra tüp bebek dedi ben hala inanamıyorum hiç birşeye karar veremedim. Benim on yasinda bi kızım var normal yolla oldu hicbiseyim yoktu ama sezeryanda mikrop kaldırmışlar ondan olmuş yada iltihapdan diyo doktor kafam çok karisik

Adet düzensizliğimm ve akintim var dr lara gidiyorum soruyorum bu ilacları kullan diyip duruyolar baska birsiy demiyolar hormonlarım normalmis esimde de sıkıntı yok normalde hersy kesin adet olurdum ama günü belli olmazdı ilac kullandım 2 ay 3 ay olmuyorumm dr larada güvenemiyorum artık verdiğim paralara acıyorummm

Adet söktürücü şeyler içmeye calısın adaçayı vs bence kafaya takmayın bırakın bir kaç ay madem kendi haline belki kendi kendine düzelir benimde cok anladıgım konular değil ama

Merhaba kızlar bugün üzüntüden ölmezsem iyi keşke ölsem kurtulurum bu insanlar dan bugün doğum etmiş bir arkadaşın ziyaretine giderken eltim ile bir yaşlı teyze yi gördük yolda kayınvalidemin arkadaşı beni görür görmez bunun bişesi yok mu sordu eltime o da yok dedi sonra niye yok niye etmiyor etse ya.eltim de o nasıl yapsın elinde mi allah verivcek ki yapdın dedi eltim. Teyze başladı bemim bi kardeşim di olmadı üzerine kuma geldi vs. Tabi ağlamamak için kendimi zor tuttum zaten hasta olucam benim derdim bana yeter eşim doktora götürmek istemiyor üzülücem diye o da bi dert. Ailem yardımcı olmuyor hem maddi hem manevi bişe oldumu bileziklerini bozdur tedavi ol dior annem. eşim izin vermiyor buna da.durumumuz dan dolayı. sorunum belli değil iyi bir hekim olması gerekir bilmiyorum ne yapacağımı huzursuzum çok mutsuzum ne yapayım bilmiyorum insan içine gitmek istemiyorum bu gibiler yüzünden yanlızım allahtan ve de eşimden başka kimsem yok onunlada bu problemler yüzünden yüzüm asılıyor mutsuz ediyorum onu da kendimi de

kızlar selam
en sonunda hsg cekıldım cok sukur acıya acıya :KK43:
cumartesı gunu gectı ya gam yemem artıkın.çok sukur tüpler acık rahim normal smdı sırada Rabbimin ol demesı war.
asılama gıbı gorunuyor ama blmıyorum.doktorla yarın randevumuz war hayırlısı olur ıns.Rabbim cumle bekleyen ısteyen kullarına nasıb etsın tez zamanda inş

kızlar selam
en sonunda hsg cekıldım cok sukur acıya acıya :KK43:
cumartesı gunu gectı ya gam yemem artıkın.çok sukur tüpler acık rahim normal smdı sırada Rabbimin ol demesı war.
asılama gıbı gorunuyor ama blmıyorum.doktorla yarın randevumuz war hayırlısı olur ıns.Rabbim cumle bekleyen ısteyen kullarına nasıb etsın tez zamanda inş
İnşallah hayırlısı ile nasip olur heekese için dede bana

Merhaba kızlar bugün üzüntüden ölmezsem iyi keşke ölsem kurtulurum bu insanlar dan bugün doğum etmiş bir arkadaşın ziyaretine giderken eltim ile bir yaşlı teyze yi gördük yolda kayınvalidemin arkadaşı beni görür görmez bunun bişesi yok mu sordu eltime o da yok dedi sonra niye yok niye etmiyor etse ya.eltim de o nasıl yapsın elinde mi allah verivcek ki yapdın dedi eltim. Teyze başladı bemim bi kardeşim di olmadı üzerine kuma geldi vs. Tabi ağlamamak için kendimi zor tuttum zaten hasta olucam benim derdim bana yeter eşim doktora götürmek istemiyor üzülücem diye o da bi dert. Ailem yardımcı olmuyor hem maddi hem manevi bişe oldumu bileziklerini bozdur tedavi ol dior annem. eşim izin vermiyor buna da.durumumuz dan dolayı. sorunum belli değil iyi bir hekim olması gerekir bilmiyorum ne yapacağımı huzursuzum çok mutsuzum ne yapayım bilmiyorum insan içine gitmek istemiyorum bu gibiler yüzünden yanlızım allahtan ve de eşimden başka kimsem yok onunlada bu problemler yüzünden yüzüm asılıyor mutsuz ediyorum onu da kendimi de
Canım sabır sabır dua, Allah böyle sınıyor demekki herkesin bir derdi var inanki Allah sabır versin bol dua et inanarak ben inanıyorum geçicek bu zor günlerin mutlaka

Aynen öyle tek sorun kendimiz olsa benm baska sorunlarında varbunun yanında herkesin hayatında kim bilir ne sorunlar vardır :KK43:
Evet canımmmmm. Üstelik yanında pek çok sorunla baş etmeye çalışıyoruz.
Acil olanı çocuk yapmak başka rahatsızlığım da var tabii olmaz mı? Hayat kolay değil canım hepimiz biliyoruz. Ama artık herşeyi kafaya takmıcam diye karar verdim. Buna bebek olayını da dahil etsem ne iyi olur ama maalesef...

X