Gebe kalamayanlar buraya.....

Ben bu ay takip yaptrmistim. Ama bir yılda 4ayda bir yapıyodu zaten. Sadece bu ay klomen değil serephone ve inofolic kullandık. Rabbim de yazdysa insallah kucağa almak da nasib olur
klomen filan herhangi bişey kullanmadım sadece inofolic bende kullanıyorum.. ama eşimde bi problem olabilir yinede takip ettirmenin faydası olur mu??

klomen filan herhangi bişey kullanmadım sadece inofolic bende kullanıyorum.. ama eşimde bi problem olabilir yinede takip ettirmenin faydası olur mu??
Eşinin testleri de çıksın seker doktor zaten yol gösterir mutlaka. Allahin izni ile onun da testleri temiz cıkarsa takibe başlar zaten cnm

gözünaydın rabbim tamamına erdirsin sağlıkla sıhhatle inşaallah:KK36: bizler içinde dualarını esirgeme :KK5:
ediyorum ablacım etmez miyim :KK200: Hatta geçenler de kuzenimin de hamile olduğunu öğrendim. İlk bebeği tedavi ile olmuştu 10 tne düşükten sonra. hep 8-9 haftalıkken ölüyordu karnında. Şimdi yine hamileymiş ve 14 haftalık olmuş maşallah :emir_bebek:10 seneden sonra tekrar evladı olacak inşallah herşey iyi demiş doktoru.Çok yıprandı, toplamda 12-13 düşüğü var sanırım. Onu duyunca çok sevindim havalara uçtuk resmen. Ona da çok dua ediyordum, sizinle beraber hep dualarımdaydı. İnşallah sizler için ettiğim de kabul olmuştur:KK15:
Sen naptın abla, son durumlar neler, hiç takip edemiyorum ben

Eşinin testleri de çıksın seker doktor zaten yol gösterir mutlaka. Allahin izni ile onun da testleri temiz cıkarsa takibe başlar zaten cnm
İnşallah bişey çıkmaz canım.. doktorum zaten eşinin sonuçlarıyla adetinin üçüncü günü gel dedi.. benimde adetime 10 gün filan var.. inofolic kullandım demişsin bana doktorum önermedi ben kendim aldım kullanıyorum günde bir toz .. sen nasıl kullanıyorsun canım..

İnşallah bişey çıkmaz canım.. doktorum zaten eşinin sonuçlarıyla adetinin üçüncü günü gel dedi.. benimde adetime 10 gün filan var.. inofolic kullandım demişsin bana doktorum önermedi ben kendim aldım kullanıyorum günde bir toz .. sen nasıl kullanıyorsun canım..
Valla onu doğru dürüst kullanmadım cnm. Ama doktoruma demistim evde folik var diye. İnofolic yumurtalıkları da çalıştırır dedi. Şimdi baska bi şey verdi onu kullaniyorum

bnd de kilo yok sadece karnım var 54 le kaldım ...gören şaşıyo doktorun dediğine hiç kilo almamışın diyo zaten zayıftın diyolar bnm boyda idare eder işte 1.64 geliyom
takılmaa kiloya canım şurda az zamanın kalmış tadını çıkarmaya bak doğumda inan 30da alsan çoğu gidiyo eminim. tartıya çıktığımda kaç kilonun eksildiğini daha net yazarım.. kalanda göze bakmıyor çok şükür.. sen bebeğini düşün boşver.. takılma

Hayırlı olsun canm sağlıkla al kucağına oğluşunu :)) kendi adıma da amin diyim :KK66: bitane vardı prenses doğuran oda Makbussss Makbussss :))
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta Ewet buranın ilk prenses benim kızım oldu ve buranın ilk bebişi oldu şuanda 5. Ayındayız teyzeleri Rabbim annelik duygusunu tattırsın

Valla onu doğru dürüst kullanmadım cnm. Ama doktoruma demistim evde folik var diye. İnofolic yumurtalıkları da çalıştırır dedi. Şimdi baska bi şey verdi onu kullaniyorum
Anladım canım bende yumurtalıkları çalıştırdığını duydum o yüzden aldım kullanıyorum..
senin hamile olduğunu görünce çok sevindim listenin çoğu doğum yaptı uzun zaman sonra yine aramızdan biri hamile çıktı bu demek oluyor ki hamişler çoğalacak inşallah :KK37:

iyi yapmışsın anka kuşum:)
ya bende gerildim iyice pazartesi nişanım geldi iki gün arayla yine geldi ama strese girdim gelcek gelsin derken sancım artmadı halen bekliyorum bebeğimi yaaaa. iyice de büyüdü nasıl doğurcaksam yarın kontrol var yine eğer gelmezse zaten açıklığım var suni verin artsın sancım diyeceğim:) sanırım stres yüzünden sancım artmıyor:)
Canım kendini yorma, strese sokma rahat rahat gelsin bebiş. Hayırlısını istiyorum de gülümse.

Anladım canım bende yumurtalıkları çalıştırdığını duydum o yüzden aldım kullanıyorum..
senin hamile olduğunu görünce çok sevindim listenin çoğu doğum yaptı uzun zaman sonra yine aramızdan biri hamile çıktı bu demek oluyor ki hamişler çoğalacak inşallah :KK37:
Amin ttlm insallah. İlk bebeğime bu zamanlar hamileydim kaybettim. Rabbim yine nasib etti. İnsallah bu sefer nasib olur. Ben artk umudu kesip tüp bebek parası biriktirmeye başlamştm. Tayin olunca yaptırcam diyodum. Parayı da biriktirmiştim artk hazırdı. Hayırla sağlıkla almak da nasib olur insallah. Herkese de nasib olur sadece bana değil

Amin ttlm insallah. İlk bebeğime bu zamanlar hamileydim kaybettim. Rabbim yine nasib etti. İnsallah bu sefer nasib olur. Ben artk umudu kesip tüp bebek parası biriktirmeye başlamştm. Tayin olunca yaptırcam diyodum. Parayı da biriktirmiştim artk hazırdı. Hayırla sağlıkla almak da nasib olur insallah. Herkese de nasib olur sadece bana değil
Can'ım bebeğin kısmetini toplamış gelmiş yerleşmiş sonra da.

Cnm ağrıda yasadigim icin benimkini bildiğin düz röntgen cihazi ile eski usul cektiler.burda sartlar sınırlı acısını da cok az hissettim. Yani cok korkma oralar daha teknolojik buralardan

Cokta teknolojik sayilmaz cnm bizim burlarda yani.c kollu makina yok.cekildim bugun öldum walla:KK43:cok sukur acikmis tupler

Tüpler açıkmış çok sevindim. Bu önemli!
Kanama bende peçeyle sildiğimde bir iki damla gibi ilk gün olmuştu sadece.
Acını tahmin ediyorum canımmmm, geçti diye düşünmeye çalış. Ağrı kesici yardım edecektir. İki gün gerginlikten sonra Ağrı'n olmaz sanırım.
Sırada bebiş haberi var o Zaman.

X