Gebe kalamayanlar buraya.....

Tamamdir regl olunca gideyim ben en iyisi doktora. Bende progesteron hormon vs değerlere hep bakti progesteron daha yüksek olmalıydı dedi ve esimin verdiği testte değerleri alt sinirlardaydi tekrar o da test verecek. Yine düşükse bana yumurta geliştiren tedaviler verilip sonra da asilama yapabiliriz dedi bakalim. Hepimizin hakkinda hayirlisi inşallah...
Eşin istersen 2 ay beklesin Can'ım ikinci test için çünkü spermler üç ayda bir üretiliyor.

Kızlar klomen kullanıyorken, yumurtalıklarınızda ağrı sancı hissettiniz mi? Doktor benim Rahmi'mi kümese çevirdi galiba :KK76::KK76::KK76:
Canım akşam akşam güldürdün beni :) ben hiç ilaç kullanmadım o yüzden bilgim yok ama benimde sol yumurtalığımda ağrı var adetim bitti ama ağrısı devam. Valla aynı anneannem gibi oldum kızlar devamlı vücudumu dinliyorum :-)

Canım akşam akşam güldürdün beni :) ben hiç ilaç kullanmadım o yüzden bilgim yok ama benimde sol yumurtalığımda ağrı var adetim bitti ama ağrısı devam. Valla aynı anneannem gibi oldum kızlar devamlı vücudumu dinliyorum :-)
Anneannen mi? Ben de çok güldüm canımmmmm. Soldan yumurtluyorsun demek ki bu ay. Ben sağda ağrı çektim şimdi soldan da vuruyor. Valla yarın randevum var bakalım ne diyecek. Yumurtam sıcak diye dolanıyorum evde.

Doğrudur ama doktor 3-4 hafta arayla verebilir bakariz demişti. sanirim o kadar beklemeden verir bakilir da asilama gerekiyorsa beklemeyiz daha fazla. Hayirlisi haklarımızda canım
Tabi Can'ım doktorun önerdiği şekilde gitmek an güzeli en doğrusu. İnşallah iyi haberlerini bekliyorum.

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım 37yasindayim ve bende sizinle aynı dertten muzdaribim bi seneye geçti hamile kalamadim ama bu ay ogrendikki tuplerinde hemde ikisindede sivi olusumu varmis size soylemek istedigim hsg cektirmediyseniz mutlaka dokturunuzdan bunu isteyin cunku hicbir jinekololik muayenede cikmiyor. Uzun lafin kisasi 6ayi gectiyse hsg mutlaka yaptirin bende de hicbi problem yoktu malum tupler kapaliymis bunu bilmeyip doktor bu filmi istememis ve tup bebek yaptiran o kadar kisi varmiski arastirirken ogrendim bu sivi olusumu varsa ameliyat olmadan tupbebek yapilmissa bu sivi emriyoyu zehirliyo ve gelisemiyo ya dusuyomis yada tutmuyomus bilginize sunmak istedim

Son düzenleme:
takılmaa kiloya canım şurda az zamanın kalmış tadını çıkarmaya bak doğumda inan 30da alsan çoğu gidiyo eminim. tartıya çıktığımda kaç kilonun eksildiğini daha net yazarım.. kalanda göze bakmıyor çok şükür.. sen bebeğini düşün boşver.. takılma
haftaya pazartesi rapor almak için gidicem bakalım bu sefer ne dicek cano yinede dikkat etmeye çalışıyorum bakalım ....istesemde istemesem de kendiliğinden alınıyo ....eee naptın oğluşun nasıl

Arkadaşlar ben polikistik overim en son adet tarihimin üstünden 36 gün geçti daha adet olmadım normalde adet bitiminden sonra 14.gün yumurtlama oluyor ya emin olmamakla birlikte sanırım yumurtlayamadım şimdi enson adwt bitim tarihinden 36 gün geçti iki gündür kasıklarım da batma var ve gögüslerim cok olmasa da hafif hassaslaştı yüzümde bir kaç sivilce cıktı sanki biraz da akıntım arttı şimdi sizce yumurtluyomuyum yoksa adetim mi gelcek? Deneyimli bilgili arkadaslar yardımcı olurmusunuz

Anneannen mi? Ben de çok güldüm canımmmmm. Soldan yumurtluyorsun demek ki bu ay. Ben sağda ağrı çektim şimdi soldan da vuruyor. Valla yarın randevum var bakalım ne diyecek. Yumurtam sıcak diye dolanıyorum evde.
Bu yumurtalarla başımız dertte. Gıt Gıt gıdaakk :) yakında kafaya huni takıp dolaşıcam psikoloji alt üst oldu artık

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım 37yasindayim ve bende sizinle aynı dertten muzdaribim bi seneye geçti hamile kalamadim ama bu ay ogrendikki tuplerinde hemde ikisindede sivi olusumu varmis size soylemek istedigim hsg cektirmediyseniz mutlaka dokturunuzdan bunu isteyin cunku hicbir jinekololik muayenede cikmiyor. Uzun lafin kisasi 6ayi gectiyse hsg mutlaka yaptirin bende de hicbi problem yoktu malum tupler kapaliymis bunu bilmeyip doktor bu filmi istememis ve tup bebek yaptiran o kadar kisi varmiski arastirirken ogrendim bu sivi olusumu varsa ameliyat olmadan tupbebek yapilmissa bu sivi emriyoyu zehirliyo ve gelisemiyo ya dusuyomis yada tutmuyomus bilginize sunmak istedim
Canım aramıza hoşgeldin. Çok geçmiş olsun en kısa zamanda bebeğine kavuşursun inşallah. Bişey sorucam canım sen şimdi hsg çektirdin ve tüplerinde sıvı varmış peki bunun için ne önerdi doktorun? Nasıl bir tedavi yapacaksınız? Yada hsg sonrası kendiliğinden açıldı mı tüplerin? Kusura bakma çok soru sordum..

X