Gebe kalamayanlar buraya.....

hem siz hem bebişleriniz sağlıkla olsun inşaallah.Ağla bazen çok iyidir ağlamak duaların kabul olmasına sebepmiş.
He dedim ben tek başıma ağlamayayım kızlarda ağlasın iyi günde kötü günde :)
iyi yapmışsın anka kuşum:)
ya bende gerildim iyice pazartesi nişanım geldi iki gün arayla yine geldi ama strese girdim gelcek gelsin derken sancım artmadı halen bekliyorum bebeğimi yaaaa. iyice de büyüdü nasıl doğurcaksam yarın kontrol var yine eğer gelmezse zaten açıklığım var suni verin artsın sancım diyeceğim:) sanırım stres yüzünden sancım artmıyor:)

kız maşaallah baya metanetli oldun sen hamilelikte yiyip bitiriyodun bizi burda ay öylemi olcak ay böylemi olcak eşimle tv izleyemicemmi oram buruşacakmı buram kırışacakmı :) geldikçe okuyorumda herşeyi kabullenmiş görüyorum seni :) de bakayım kaç kilo aldın gebelikten bu yana
ayy evet bebeği iple çekiyoruz değişiklik olmadı hayatımızda . hatta birbirimize öyle bağlıyız ki daha da sarıldık yaaa:) sağolsun doktorum da o kadar iyiki herşeyi anlattı oram buram da değişmeyecek :)
10 kilo aldım bebeğim 4 kiloyuda geçti sanırım :) gerisi su sabun olsa pek kilo aldım sayılmaz galiba:)

birden almışımbende hiç farketmedim. kaç kilola hamile kaldın ki canım sen.. benim boyda vardı kilom belliolmadı hiç..
bnd de kilo yok sadece karnım var 54 le kaldım ...gören şaşıyo doktorun dediğine hiç kilo almamışın diyo zaten zayıftın diyolar bnm boyda idare eder işte 1.64 geliyom

*"Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar,
bize ibâdet usûllerimizi göster, tevbemizi kabul et.
Zîrâ, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen"sin." (Bakara, 128)
Alemlerin efendisine selatu selam(a.s.m) ile … Hayırlı Cumalarr Dua ile…

*"Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar,
bize ibâdet usûllerimizi göster, tevbemizi kabul et.
Zîrâ, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen"sin." (Bakara, 128)
Alemlerin efendisine selatu selam(a.s.m) ile … Hayırlı Cumalarr Dua ile…
amin cümlemize nasip etsin rabbim

MELEKLERİ, MÜSLÜMANIN SABRINA ŞAHİT TUTMAK
Ebu Musa (R.A.)’den rivayete göre Resûlüllah (S.A.V.) şöyle buyurdu:
“Bir kimsenin çocuğu öldüğü zaman Allah (C.C.) meleklerine: “Kulumun yavrusunun canını kabzettiniz mi?” der. Melekler: “Evet” derler. Allah (C.C.), “Ciğer paresini aldınız öyle mi?” der. Melekler: “Evet” derler. Allah (C.C.) “Kulum ne söyledi?” der. Melekler “Sana hamd ederek, “Biz Allah içiniz ve O’na dönücüleriz” dedi. Allah (C.C.) “Kulum için cennette bir köşk bina edin ve adını Hamd Köşkü koyunuz.” diye nida eder.
Hadiste, musibet anında sabretmeye, kaza ve kadere rıza göstermeye teşvik vardır. Bunun neticesinde kişiyi cennette büyük mükafata nail olacağı vaad olunmuştur.
“Kulumun yavrusu” cümlesinde Allah (C.C.) kulu kendine izafe etmesi, başına gelen musibeti sabır ile karşıladığı için şereflendirmesi ve yavrusunu sarması sebebiyledir.
“Kulumun ciğer paresini aldınız öyle mi?” cümlesinde söz konusu edilen insanın sabrının büyüklüğüne işaret vardır. Çünkü çocuğa karşı oluşan sevginin şiddeti, insanın özünü oluşturan ve onsuz yaşanmayacak olan kalbe benzetilmiştir. Böylece bu ifadeyle musibetin büyüklüğü ve ona gösterilen sabrın yüceliği açıklanmaktadır.
“Allah (C.C.) kulunun çocuğunun ruhunun kabz edildiğini ve kulunun sabrını en iyi bilendir. Bildiği halde meleklere sorması, o kuluna cennette karşılığını verirken yaptığı amellere melekleri şahit kılmak içindir.” denilmiştir.[31]

ay canım cok sevındım...Allah kucagına almayı nasıb etsın ıns.bızlerede duanı eksık etme..benı hatırlıosun dımı?çok sevındım senın adına..tedavıylemı hamıle kaldın dogalmı cnm?sende de pko mu wardı??
Sağol ttlm Allah razı olsun. Tabiki de hatırladm. Bende bi sorun yok görünüyordu cnm. Ama ilac kullandim serephone ve inofolic kullandım bu ay. Yumurta takibi yapıldı ama bizim takvime pek uyduğumuz soylenemez. Biraz serbest takıldık :) benimki stres kaynakliydi tatlm açıkögretime kayit yaptrdim vizelere calısırkene oldu ne olduysa :KK70:

Canlar bende 4 yillik evliyim oyle guzel bi evliligim varki burdaki harfler eksik kalir anlatmam icin ama imtihan dunyasi degilmi mutluluguma golge olarak dustu bu hasret evlat hasreti n yaptiysam olmad.Rabim isteyen herkese nasip eylesin bu konuda bilgisi olanlarda bana ve benim gibi olanlari bilgilendirsinler
Doktora gittiniz mi peki

iyiyim canım sen nasılsın güzel bir Cuma günü işyerinde çalışıyorum şükürler olsun :)
Bende iyiyim ablacım..
hava biraz kapalı sanki bugün..
yarın doktor kontrolüm var benimde..
inşallah cinsiyeti öğreniriz..:KK66:

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens Kaan :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ---------:110:---26 Kasım-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
cansu1109 cansu1109 ----------- :110:----23 Aralık-7.deneme :KK69:Çalışmalara devam
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---3 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:

@ebrar09----------------:110:---7 Ocak-20.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ------:110:----21 Ocak-15.deneme :KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---24 Ocak-19.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:

@mdk35-----------------:110:----26 Ocak-31.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens Kaan :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ---------:110:---26 Kasım-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---3 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:

@ebrar09----------------:110:---7 Ocak-20.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ------:110:----21 Ocak-15.deneme :KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---24 Ocak-19.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:

@mdk35-----------------:110:----26 Ocak-31.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:

X