Gebe kalamayanlar buraya.....

Sağol ttlm Allah razı olsun. Tabiki de hatırladm. Bende bi sorun yok görünüyordu cnm. Ama ilac kullandim serephone ve inofolic kullandım bu ay. Yumurta takibi yapıldı ama bizim takvime pek uyduğumuz soylenemez. Biraz serbest takıldık :) benimki stres kaynakliydi tatlm açıkögretime kayit yaptrdim vizelere calısırkene oldu ne olduysa :KK70:

Oh ne guzel olmus cnm.kafani rahat brakinca olmus bak demekki.sen hsg cekildinmi cnm?yarin hsg cekilcem korkuyom cook;(

ay aman sen onu bana sor :) ben çektirdim çokta korkarak ve ağlayarak gittim ama hiç öyle olmadı.Dr. Cevat bayrak çekti radyomarda.C kollu makineymiş.vajinadan katateri oturttular içine ilacı bıraktılar çok hafif adet olacakmış gibi sızı başladı ve makine üstten sağ ve sol yanlardan çekti yattım kalktım 10 dakka falan sürdü.kanama yapmadı bir ped verdiler evime geldim uzandım sızılar geçti gitti 2-3 saat sonra.eski makine olmadığı sürece korkma eski makinelerde acıtıyormuş hatta bunu duyanlar eski yeni demeden anestezi alanlar var.anesteziye hiç gerek yok şükür.hadi bakalım inşaallah sende çektirirsin ve temiz çıkar sonuçların :) öyle de uzun süre kaybolma ortalıktan :KK74:

Ay ablamm inan icime su serptin.aynen dedigim oldu.bugun gttim doktora hsg istiom dedi.hemde yarin.genede korkuyom ben ya c kolludur ins.daha az acili oluyomus onda.kaybolmadim ablam ben burlardayim hep:KK66:

Merhaba arkadaşlar benim bi sorum olacak. 7 aylık evliyim son 1 yıldır sağ yumurtaligimda kist vardı ama bekaret ortaya çıktığı için karında ultrasonla bakıldı normal kist hamile kalmaya engel değil dediler. Iki gün önce şiddetli karın ağrısiyla Dr a gittim 4cm boyutunda çikolata kısım olduğunu ve gebeliğe engel olabileceğini söyledi. Suana kadar gebelik denemedik ama bu ay düşünüyorum normal yollarla hamile kalmayi. Bana ameliyat dedi ama ben ilaç tedavisine başlamayı tercih ettim. Çikolata kisti soğan kuru ya da ilaç tedavisiyle de iyilesebilir mi ya da cikalata kisti varken de normal yollarla hamile kalınabilir mi. Bi de rahim filmi istedi benden tüplere bakmamız lazım dedi. Ondan da ayrı korkuyorum

Oh ne guzel olmus cnm.kafani rahat brakinca olmus bak demekki.sen hsg cekildinmi cnm?yarin hsg cekilcem korkuyom cook;(
Evet cnm çekildim martta cektirmistim. Ben vajinal muayne dahi olamadığm için doktorum direk narkozlu cekti. Normali hic teklif dahi etmedi. Ama dusuk doz narkoz verdi odaya geldigini falan hatırlıyorum canımın yandığını doktorun cıkarken gecmis olsun dediğini falan hep hatrlıyorum. Yani uyutmadilar. Ben cok memnun kaldm bu sekilde cekimden

Kızlar pazartesi eşim ilk kez doktora gidicek.. muayene ve sperm testi verecek sonunda ikna oldu hele şükür
ve ne gerekiyorsa yapalım dedi.. :KK73:
İlk önce sonuçlarına göre hareket edeceğiz ama ben bir ay daha bekleyip HSG çekilmek istiyorum.. akabinde de bir kaç ay sonra hala hamile kalmazsam aşılama düşünüyoruz..
Bu süreçleri bilmiyorum ama doğru mu ilerliyoruz acepo_O

Evet cnm çekildim martta cektirmistim. Ben vajinal muayne dahi olamadığm için doktorum direk narkozlu cekti. Normali hic teklif dahi etmedi. Ama dusuk doz narkoz verdi odaya geldigini falan hatırlıyorum canımın yandığını doktorun cıkarken gecmis olsun dediğini falan hep hatrlıyorum. Yani uyutmadilar. Ben cok memnun kaldm bu sekilde cekimden

eee ama sen gene hıssettım dıosun. :KK43: bendemı hıssetcem yanı smdi.ben hıc duymak ıstemıom yaaaa

Kızlar pazartesi eşim ilk kez doktora gidicek.. muayene ve sperm testi verecek sonunda ikna oldu hele şükür
İlk önce sonuçlarına göre hareket edeceğiz ama ben bir ay daha bekleyip HSG çekilmek istiyorum.. akabinde de bir kaç ay sonra hala hamile kalmazsam aşılama düşünüyoruz..

bende yarın hsg cekılcem ödüm kopuyo ödüüümmmmmm:KK17::KK17:

eee ama sen gene hıssettım dıosun. :KK43: bendemı hıssetcem yanı smdi.ben hıc duymak ıstemıom yaaaa
Cnm ağrıda yasadigim icin benimkini bildiğin düz röntgen cihazi ile eski usul cektiler.burda sartlar sınırlı acısını da cok az hissettim. Yani cok korkma oralar daha teknolojik buralardan

Sana yumurta takibi yapılmiş miydi cnm

aynen yola devam :)

yumurtalıkla ilgili testlerim yapıldı herşey normal çıktı ama yinede gerek var mı canım takibe??
Ben bu ay takip yaptrmistim. Ama bir yılda 4ayda bir yapıyodu zaten. Sadece bu ay klomen değil serephone ve inofolic kullandık. Rabbim de yazdysa insallah kucağa almak da nasib olur

X