Gebe kalamayanlar buraya.....

Verdi ama kullanmadım. Ben mümkün olduğunca ilaç kullanmam, çünkü ilaç bir tarafı düzeltirken bir tarafa zarar veriyor. Modern tıbba hiç güvenmiyorum. Hamile değilim eşimde varikosel çıktı. Şimdi o da tedavi oluyor, inşallah tedaviler vesile olur Rabbim nasip eder hepimize...
eşime ameliyat dedi doktorlar ama ben istemiyorum, önce alternatif tıp, en son çare ameliyat düşünüyoruz.

Benim eşimde de bi sıkıntı yok yumurtalıklarda bi sıkıntı yok hormonlrda da inş bi sıkıntı çıkmaz nasip eder hepimize :) daha farklı kürler biliyo musun bu konuda

Oturma kalkmadan sanirim.. Is felan yapmyorum yatisdayimda benegi emzrirken felan dkkat edemedim. Kavusur ins sikinti olmaz. Senin nasil gidiyo.. Son zamanlar epey skintilii
evet canım kanama olunca mı anadın ayna ile mi baktın acıldıgını anlamak için dikişin inşallah en kısa sürede iyileşir. benimde bugün 38+0 yani 39. haftaya giriyorum yarın kontrl var tabı doğurmazsam:) yorucu akşanmları özellikle omuzlarım kaslarım kollarım çok ağrıyor bebek iri birde o yüzden her yerimde kemiklerim batıyo. bazen dayanamıyorum ama bilemiyorum yaaaa. nasıl doğurcaksam normal:)

Günaydın hanımlar ve hayırlı cumalar hepimize.. Bu sabah ta her zaman ki gibi erken kalktım namazımı kıldım ve hepimize dua ettim allah kabul etsin inşallah. Kandil de yaklaşıyor bol bol dua edelim birbirimize hayırlısı ile inşallah dualarımız kabul olacak kızlar. Allahtan ümit kesilmez. Ben güne çok umutlu başladım iyi düşünelim iyi olsun herşey. Allah herkesin gönlüne göre versin.. Bu arada bat haftaya inşallah müjde alırım bu ay. Tabii bat gelmeden benim sivilceler geldi bile ama yinede umutsuzluk yokkk..

günaydın arkadşlr ben aranızda yeniyim bişey sormk istiyorum benim hiç günüm geçmezdi hasta olmaya başladığımdn bu yana hiç geçmedi ama bu ay tam bir haftam geçiyor 3 günüm geçtiğinde kan testi yaptırdım 0.100 çıktı negatif hamile değilim doktora daha gitmedim aranızda böyle bir durum yaşayan hamile olan veya sonrasında hasta olan varmı 2,5 yıllık evliyim bebiş istiyorum ama hala yok

Kizlar selam. Bu ay yumurtlama dönemimden beri karin ve kasik agrim var kendimce üşütmemiş olmama rağmen. Son aylarda reglim 28-29 da oluyor hep ama dun 29 idi bugun 30 daha başlamadi. Kesin basladi diyip wc koşuyorum bakıyorum yok. Daha erken olabilir tabii ama olmasını da hiç istemiyorum zaten hepiniz anlarsınız beni Erken gebelik testleri bisi varsa cok erken gösteriyor forumlara da baktım ama yapmaya korkuyorum negatif görmekten. Ama yapmadikca da belki stresten regl etmiyorum kendimi ne önerirsiniz?

Allah razı olsun duana bizleride kattığın için.inşallah hepimiz için rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin.sanada hayırlı cumalar

bence 1-2 gün daha bekle en geç pazar günü test yap istersen gelmezse tabi.gerçi varsa bugünde yapsan çıkar.hayırlısı Allah'tan

hayırlı cumalar kızlar...doktordan geldik maşallah iyi bebeğim bnd sıkıntılar var nefes darlığı şişme ağrılar 16 kilo almışım bugüne kadar nasıl alıyorum anlamıyorum ekstra yemediğim halde canım sıkıldı.... bebeğim iyi doktor yapılı bebek nasıl doğuracan diyo ...bakalım kısmet...

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens Kaan bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ------------26 Kasım-13.denemeÇalışmalara devam
@yusufseyma ---------- ---5 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam

Kilim ve tohum --------8 Aralık-14.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---20 Aralık-18.denemePrensesini bekliyor
cansu1109 ----------- ----23 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------25 Aralık-30.denemeHsg filmi çektirecek

ciftsariliyumurta -------3 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün
@ebrar09-------------------7 Ocak-20.denemeÇalışmalara devam

Ezra35 citlembik1994 @RUKAYYE44 @yusufseyma Kilim ve tohum batlarınız ne durumdadır hanımlar :)

çok güzel maşaallah zeynomm.nasıl doğacağını rabbim bilir sen üzme canını yardım edecektir sana.

bence 1-2 gün daha bekle en geç pazar günü test yap istersen gelmezse tabi.gerçi varsa bugünde yapsan çıkar.hayırlısı Allah'tan

Cok teşekkür ederim ben de dusundum ki yarina kadar bekliyim olmazsa yarin bir idrar testi yaparim kendim. O zamana kadar da düşünme rahat ol diyorum kendime bakalim hayirlisi aynen. Dua ettim simdi kendime ve sizlere, tüm bekleyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…