Gebe kalamayanlar buraya.....

selamunn aleykum hayırlı akşamlar kızlar.. yoğun günlerin ardından buraya yazmaya ancak fırsat bulabildim.. ben cennetime salı günü suni sançıla kavuştum 18.30 doğdu yavrum.. o kadar tarifi imkansız bir duyguymuş ki.. çektim herşeyinn biranda sancısını ağrısını hüznünü unutuverdim.. suni sançıla 10 saat sancı çektim.. ki berbat bişimiş suni onuda ilave edeyim.. herkese dua ettim aklıma geldikçe mevlam kabul buyursun inşallah...

hsg geciktirir mi hiç bilgim yok canım ama hsg den sonra hamile kalınabiliyor diye biliyorum hafif tıkanıklık varsa eğer açılıyormuş ya ondan
ben de tıkanıklık yapışıklık vs hiç bir şey yokmuş canım doktor her ultrason sonrası da her şey harika görünüyor diyor eşim de 2 kez spermiogram yaptırdı onda da sorun yok.

canım sağlıkla büyüt bebeğini.

Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım ömrü uzun ve hayırlı olsun insallah bizde tadariz o duyguyu

Canm benm hayırlı uğurlu olsun inşaallah rabbim analı babalı büyütsün mutluluğunuz daim olsun darısı başımıza

ben de tıkanıklık yapışıklık vs hiç bir şey yokmuş canım doktor her ultrason sonrası da her şey harika görünüyor diyor eşim de 2 kez spermiogram yaptırdı onda da sorun yok.
Süper işte herşey yolunda. Ben doktora gittiğimde dr bana herşeyin normal ve iyi olduğunu söylüyor bende her seferinde ısrar ederim emin misiniz? Acaba şöyle bir sorunum olabilir mi falan diye dr. Da bana herşey yolunda olduğu için üzülüyorsun galiba diyor :) bebek olmayınca ille bişeye bağlayasım geliyor. Halbuki bebek olmasa bile sağlık herşeyin başı

Evet canım saglikli olmak her şeyin başı. Belki de buna odaklanmalıyiz. Belki bebisler o zaman göbişlere dolar.

Canim evde internet cekmiyor malesef bebisimle takiliyoruz büyüdük 3. Ayimiza girecegiz sen nasil oldun gribi attin mi yakandan bebis nasil cinsiyeti ne?
Masallah buyumussunuz allaha sukur bizde iyiz , evet cinsiyet belli oldu canim... Ben sandim bukadar prense bi prenses olur ama bizimde insallah bi prensimiz olcak .... Allahim herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

Son zmanlar hic gecmiycek gibi gelmisti bana 35ten sonra agirlasmistim iyice :) kemiklerim sizliyodu artik ama dogum yapincada ne cabuk zaman gecmis dedim hamile oldugumu ogrendigim gun daha dun gibi aklimda
banada bu ya kadar nasıl geldim onu anlamadım ama bundan sonraı beklemek daha zor gelir heyecan bastırıyo

Bana da asilama gerekebileceğini söyledi dun doktor.. Eşim test verdi aslinda sonuc cok kotu değil ama değerler gereken değerlerin altinda bir kez daha esim test verecek ama sonuc ayniysa bu ay bana rahim filmi ve sonrasinda da asilama planlanacak galiba... Üzdü tabii bu haber bizi ama hayırlisi hakkimizda.. Keşke gerek kalmadan bunlara bu ay güzel bir haber olsak, reglime 3 gun var daha

Slm kizlar kimse yok mu? Uzun zaman oldu giremedim.@bebeem yaren92 ciftsariliyumurta zeynepsibel ve daha sayamadiklarim nasilsiniz canlarim cok ozledim sizi ben yaa
şükürler olsun iyiyim 7+3 bebeğimi kaybettim düşük yaptım 1 haftadır evdeydim bugün işbaşı yaptım.hayat bir şekilde devam ediyor kaldığı yerden.Bu halimize de şükür sınavımız bitmemiş henüz demekki.dua ediyorum.asıl sen neler yapıyorsun

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens Kaan bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ------------26 Kasım-13.denemeÇalışmalara devam
@yusufseyma ---------- ---5 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam

Kilim ve tohum --------8 Aralık-14.deneme Çalışmalara devam
@ebrar09-------------------11 Aralık-19.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Totem motem hak getire
nurun_ala_nur ----- ---20 Aralık-18.denemePrensesini bekliyor
cansu1109 ----------- ----23 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
A amorevole ---------------------25 Aralık-30.denemeHsg filmi çektirecek

ciftsariliyumurta -------3 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün

gözün aydın cnaım Allah analı babalı büyütsün:) sunı sancı yada sancı nasıl bırsey oldu doğum anını anlatırmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…