Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba arkadaşlar bizde 1 senedir uğraşıyoruz. Bir sene önce 8haftalıkken kalp atışı durduğu için aldırmak zorunda kaldım. :KK43: şimdi adetime 4gün var gögüslerim şişti ve acıyor, grip oldum vajina girişinde kaşıntım var ve dün gece baş ağrısından duramadım. Yarım ağrı kesici içtim ve yarım saat sonra kustum. Acaba hamile olabilirmiyim bunlar bi belittimi yoksa psikolojik olarak mı etkileniyorum. Görüşlerinizi bekliyorum hanımlar. :110:
Canim psikolojikmen olabilir çünkü aynisini bende yasadim bi haftadır adetim gecikti her defasında öyle agrilarim oluyordoki anlatamam adet sancisi cekiyordum olmuyordum sag kasigim felaket bacak agrisi sirt agrisi goguslerde şişkinlik oluyordu bende sevindim bebis geliyo diye cuma günü gittim sağlık ocagina kan aldilar doktor gebe olabirsin dedi sonuclar pazartesi cikacakti ama ne yazikki dün adet oldum yine hayal kırıklığına ugradim insallah sen bari hayal kirikligina ugramassin git bi test yaptir gönlünü rahatlat bence derim ben

Canim psikolojikmen olabilir çünkü aynisini bende yasadim bi haftadır adetim gecikti her defasında öyle agrilarim oluyordoki anlatamam adet sancisi cekiyordum olmuyordum sag kasigim felaket bacak agrisi sirt agrisi goguslerde şişkinlik oluyordu bende sevindim bebis geliyo diye cuma günü gittim sağlık ocagina kan aldilar doktor gebe olabirsin dedi sonuclar pazartesi cikacakti ama ne yazikki dün adet oldum yine hayal kırıklığına ugradim insallah sen bari hayal kirikligina ugramassin git bi test yaptir gönlünü rahatlat bence derim ben

Canım seni çok iyi anlıyorum. Heray aynı belirtileri yaşayıp hasta oluyordum bende. Ve tabiki çok üzülüyordum. Allahım evlat sevgisini hepimize nasip etsin. Umarım biran önce sende hamile kalırsın. Amin...

Rahim filmi çektiren arkadaşlar, gerçekten o kadar ağrılı bir durum mudur o? Doktor bana da önümüzdeki ay gebe kalmazsam yumurtlama tedavisi vereceğim ama yine olmazsa rahim filmi isteyebilirim dedi. Rahim filminin çok ağrılı olduğunu ve insanların anestezi istediğini okudum birçok yerde

Rahim filmi çektiren arkadaşlar, gerçekten o kadar ağrılı bir durum mudur o? Doktor bana da önümüzdeki ay gebe kalmazsam yumurtlama tedavisi vereceğim ama yine olmazsa rahim filmi isteyebilirim dedi. Rahim filminin çok ağrılı olduğunu ve insanların anestezi istediğini okudum birçok yerde
Yok bence hic agri olmuyo bende olmamisti yaptigin merkez önemli bana biraz pahaliya mal olmustu ama hic canim yanmadan cektirmislerdi

Yok bence hic agri olmuyo bende olmamisti yaptigin merkez önemli bana biraz pahaliya mal olmustu ama hic canim yanmadan cektirmislerdi

Teşekkür ederim, sanirim son teknoloji olan cihazlarla fazla ağri ortadan kalkmis. İnşallah gerek kalmaz rahim filmine ama olursa diye aklima takiliyordı. İnşallah ya bu ay hiçbir sey olmadan ya da sonraki ay yumurtlama tedavisi ile dilediğimize kavuşuruz Hepimiz tüm isteyenler tabii

Teşekkür ederim, sanirim son teknoloji olan cihazlarla fazla ağri ortadan kalkmis. İnşallah gerek kalmaz rahim filmine ama olursa diye aklima takiliyordı. İnşallah ya bu ay hiçbir sey olmadan ya da sonraki ay yumurtlama tedavisi ile dilediğimize kavuşuruz Hepimiz tüm isteyenler tabii
Rica ederim.amin allah hic kimseyi evlat sevgisinden mahrum birakmasin.

Merhaba,
1,5 yılı geçkin süredir evliyim. Evlendiğimde hemen çocuk istiyordum evlenmeden folik asit kullanımına bile başlamıştım. Birkaç ay sonra ilk gebeliğim oldu fakat önce geç yumurtlama dedi ve kalp atışı zayıf dedi doktor. Bir süre sonra gittiğimde tamamen durmuştu ve KÜRTAJ. 2. gebelikte Bhcg değerlerim fırlıyordu. Mol gebelik şüphesi ve parsiyel mol dendi ve bu defa çok ağrılı narkozsuz KÜRTAJ. Kafamda o kadar çok soru kalarak ve güvenimi yitirmiş şekilde ayrıldım ki. Mol gebelik fakat sadece değerlerin düşmesi beklendi ve üstelik iltihaplı dendi ve tek bir tedaviyi geçin kürtaj sonrası haftalık takip dışında tek bir test bile yapılmadı. Sonrasında çocuksuz hayat daha kolay zaten çalışanım diyorum ama bir ukte duruyor bir yerde. Eşim acılarımdan sonra tamamen istemiyor. Sözün özü bir bayanla tanıştım. Dış gebelik geçirmiş ve 5 yıl bebeği olmamış gelinini bir ebeye götürmüş ve şifa bulmuş. Ben de sürekli oluşan iltihaplarıma çözüm olur iye gittim. Kendi hazırladığı bitkisel tedaviyi uyguluyor. Çok kişiye ve çok probleme deva olmuş. Bende rahim iltihapla sarılıymış, 2 ay bitti 3 ay kaldı. Su gibi akıyor her zaman ped vs kullanıyorum. Bakalım ya Şafi ya Allaah...

şimdi hoşuna gidiyoda biraz daha büyüsün kucağa alıştı diye zorlanırsın cano kucak çocuğu yürüsede bırakmıyo ama şimdi sana çok tatlı geliyodur
Suan kucagima bile zor aliorm dun dustm dizimdeki baglar zedelenmis :KK43: yuruyemiorm afedersn bi tuvalete ble gitmek yarm saat suruo bebegime bakamiorm bike sagolsn annem bakio

Ayyy ne diyosuuun :KK43: nasıl düştün ya geçmiş olsun canm
Sagol canm bebegn altini degistiriodm uzerinide hep cikardm poposuna devmli hareket ederkn pis surulms kucagima aldm poposuni sileym diye arka taraftaydi cnku oda alirken aglamaya basladi nedense bnde ayaktaydm bi anda durup dururkn dizm 3kere ters dondu yavsca dustm.cnku kucagmda bebek vardi popomn uzerne otrdm cok sukur ki yavrma bise olmadi. Ve Allah dan tlfn yanmdaydi eltimi aradm ciktilar hemen yukari ben bacagm kirildi die agliorm ama cnku hic yuruyemedm ambulansi aradilar onla gittm hastaneye rontgen cekldi doktor bagirta bagirta muayne etti :KK43: bise yok bunda dediler ama bnm diz bukulmuo bukulsede cook acio ciglik atcak sekilde yarn aksam emarim var o zaman belli olcak bakalm

Sagol canm bebegn altini degistiriodm uzerinide hep cikardm poposuna devmli hareket ederkn pis surulms kucagima aldm poposuni sileym diye arka taraftaydi cnku oda alirken aglamaya basladi nedense bnde ayaktaydm bi anda durup dururkn dizm 3kere ters dondu yavsca dustm.cnku kucagmda bebek vardi popomn uzerne otrdm cok sukur ki yavrma bise olmadi. Ve Allah dan tlfn yanmdaydi eltimi aradm ciktilar hemen yukari ben bacagm kirildi die agliorm ama cnku hic yuruyemedm ambulansi aradilar onla gittm hastaneye rontgen cekldi doktor bagirta bagirta muayne etti :KK43: bise yok bunda dediler ama bnm diz bukulmuo bukulsede cook acio ciglik atcak sekilde yarn aksam emarim var o zaman belli olcak bakalm

Ay allahım korusun yaa çok geçmiş olsun buna da şükür kırık çıkık yoktur inşallah dikkat et kuzum çok üzüldüm ya allah şifa versin :KK43::KK43:

1.pic.jpg

X