Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar ben bu ayki adetim 3 gün sürdü ve çok az kanamam oldu sonra açık renge dönüştü normalde 6 gün süren adetim bu ay çok kısa sürdü sizce hamile olabilirmiyim üstüne görme olayı olmus olabilirmi böyle bişey yasayan varmı
Canim dr lar kanaman olduysa bi gun de olsa adet olmus sayiyolar benim bi ara oyle olmustu bi gun surdu sordugumda da kanaman olduysa adet olmjs sayiyoruz dedi kac gun oldugu onemli degil

kızlar ya pko nun tedavısı sadece zayıflamakmış cidden öylemi yaff baska tedavısı yokmu :KK43:
Bende de pko var fakat zayif bi insanim kilom yok dr um pko genetik bi yapi dedi o dogustan vardir fakat zamanlar yiyecekler seker duzeyi vs etkiliyo ve belirgin hale geliyo dedi o yuzden dikkat etmemiz gerekiyo

Çok geçmiş olsun canm benm yaa dikkat et kendine bundan sonra inşallah MR da da bişey çıkmaz yaa üstüne basmamaya çalış dinlen bide. Çok ayaküstünde kalma yani iyi mi :KK15:
Sagol canim :) insallah bisey olmaz bebegime bile bakamiyorm cnku :KK43: basmiyorum uzerine ama aksam naal gitcem mr cektrmeye blmiorm merdivende cok :KK43:

Kürtaj parsiyel molden kaynaklıydı. Sadece alınırken oraya not düşmüşler iltihaplı diye. 2 ay boyunca her gittiğimde sordum neden bir test yapılmıyor falan diye kürtaj sonrası vurulan iğne ve sonrasında verilen enfexia yeterliymiş efendim vs vs. Alaylı bir ebeye gittim, o dedi rahmin iltihapla kaplı yumurtalıkların atmıyor bile hareketlilik yok dedi ve kendi yaptığı bir otu verdi. Antibiyotikler kurutuyor geçirmiyor bu ilaç akıtacak dedi. Ondan dolayı bendeki akış :)

Bana da yarın progesteron bakılacak. Hormonlarım iyi çıkmıştı bir de buna bakmak istedi doktor. Sanırım sonrasında da ilaç tedavisi verecek duruma göre. Buradaki yorumları okuyup duruyorum sürekli :) bazı yorumların altında da hamilelik günlüğü görünce umutlanıyorum, olabiliyor işte diyorum. Size de oluyor mu :)

Kızlar bu ay adetten bir hafta önce kanamam oldu. Dün geldi çok az, ped dolmuyor iste. Bugün de yinne çok çok az geldi. Ara ara kasik sancısı var. Baş dönmem var çok fazla. alnimi sivilceler kapladı. Umutlanmak istemiyorum ama yine de merak etmeden duramiyorum.

Herkese merhabalar 164 cm boyum 88 kilom var dolayisiyla hamile kalamiyorum kilodan dolayi yumurta gelişip çatlamiyo dedi doktor dolayısıyla diyetisyene gidiyorum şimdi bebek istiyorum ne yapcam bilmiyom

idare edicen artık cano yine de basmamaya çalış bi an önce iyileşsin...ayy sen bebişi anlat ya
Valla bebis iyi cok sukur canim.. Biraz yemege duskun :) acliga gelemiyo cok sinrleniyo :) kucagima aliyorum yanagimi meme saniyo emiyo :) yavrum o kdar tatliki rabbim sanada sag saglm kucagina almayi nasip etsin cok guzel bi duygu bazen goz goze geliyorz gozlerm doluyo bakmaya doyamiyorm

Kızlar doktordan geldim şimdi, HSG sonucum normal çıkmıştı, eşim de sperm örneği verdi onun da sonucu normal çıktı. Doktor her şey normal dedi. Ben de gecikme olduğunu söyledim bugün 2 gündür gecikme oldu. Doktora HSG nin bunu etkileyip etkileyemeyeceğini sordum. Gecikme varsa beta hcg bakalım dedi. Benim sorunum var tek başıma kan veremem müthiş korkuyorum. İdrardan baksam dedim, korktuğunu biliyorum ama en erken ordan bakabiliriz dedi. Adete bir gün kala predictor hassas olan digital testlerinden yapmıştım. Sonuç negatif. Şimdi yine yaptım normal bir gebelik testi sonuç yine negatif. Kanda yapılan test en güvenilir bilgiyi verir doğru, belki de esas korkum yine bir negatif sonuç!

X