Gebe kalamayanlar buraya.....

Hımm doktora gitsem mi acaba belki bir sorun vardir
Ben korunmayı bıraktım ikinci aya gittim muayeneye pko oldugumu öğrendim yedi aydır ilaç ile tedavi görüyorum mıtlaka doktor kontrolünde ol tedaviye baslamak zorunda degilsin ama bir sorun sıkıntı varmı en azından bilgin olur önlemini alırsın

Ben beklerim de eşim ailesi çok zorluyorlar beni :KK43: çok üzülüyorum
Eşinle konuş bu konu sizin özeliniz kimsenin mudahele etmeye hakkı yok. Esinle ağız birliği yapın istemiyoruz daha çok erken dersiniz. Aile baskisini üstünuzden bi atın bebiş gelir bence

kızlarrrr hayırlı akşamlar:)
bugün kontrol ve nst vardı yine:) bebeğimiz çok şükür herşeyi yolunda 36+1 deyiz ve bebeğim 3306 gr. ve 50 cm de:) bize dil çıkardı gözlerini açtı doktorumuzunda hoşuna gitti videosunu bile verdi:)
nst de herşey yolunda olunca bakalım ne zaman gelicek bebeğimiz:) paylaşıyım dedim öyle işte:)

Selam bayanlar, biz de 7 aydir bebek istiyoruz ama henüz yok :KK43: korunmayi birakmadan tiroit vb baktirdim sorun yoktu, Kadin doguma da kontrol oldum her sey normal dedi. Son uç aydir yumurtlama testi de vaktim uç gun kadar çift çizgi oluyordu. Son iki aydir daha iyi bir doktora gidiyorum, yumurta takibi yapiyor. İnşallah cok beklemeyiz...

Selam bayanlar, biz de 7 aydir bebek istiyoruz ama henüz yok :KK43: korunmayi birakmadan tiroit vb baktirdim sorun yoktu, Kadin doguma da kontrol oldum her sey normal dedi. Son uç aydir yumurtlama testi de vaktim uç gun kadar çift çizgi oluyordu. Son iki aydir daha iyi bir doktora gidiyorum, yumurta takibi yapiyor. İnşallah cok beklemeyiz...
Benim kızım da 7 ayda tutmuştu. çok takmıştım kafaya oluruna bırak stres çok engelliyor

Benim kızım da 7 ayda tutmuştu. çok takmıştım kafaya oluruna bırak stres çok engelliyor
Umarım oyle olur, teşekkürler Yumurta takibi yapan doktorum yumurtlama zamanın ve sonra regl olma zamanın senkron değil, bu ay progesteron seviyene bakalım ve gebe kalmazsan sana hafif bir yumurtlama tedavisi vereceğim dedi. Hap şeklinde olacaktir sanirim. Hem yumurta büyüklüğünü hem zamanlamasini uygun bulamadı sanirim..

Merhaba yeni katildim arkadaslar . 23 yasindayim ve 3 bucuk senelik evliyim .. evlendigimden itibaren korunmamamiza ragmen çocuk istiyoruz olmuyo :KK43:( gitmedigim doktor kalmadi ... her gittigim doktor olacak diyo ama olmuyo.. tonlarca para verdik kullanmadigim ilac kalmadi nafile ... asilama yaptirdim yine olmadi ... sorun olmadigi halde niye olmuyor yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba yeni katildim arkadaslar . 23 yasindayim ve 3 bucuk senelik evliyim .. evlendigimden itibaren korunmamamiza ragmen çocuk istiyoruz olmuyo :KK43:( gitmedigim doktor kalmadi ... her gittigim doktor olacak diyo ama olmuyo.. tonlarca para verdik kullanmadigim ilac kalmadi nafile ... asilama yaptirdim yine olmadi ... sorun olmadigi halde niye olmuyor yardimci olursaniz sevinirim
CNM RAHİM FİLMİ ÇEKTİRDİN Mİ?

Bi doktora sor tabi canm. Ona gore hareket edersn. Benm oglusmda kucagmda uyumaya alisti ole bi raht uyuyoki gogsme dogru yatiriorm yda omzumda uyuyo
şimdi hoşuna gidiyoda biraz daha büyüsün kucağa alıştı diye zorlanırsın cano kucak çocuğu yürüsede bırakmıyo ama şimdi sana çok tatlı geliyodur

Merhaba arkadaşlar bizde 1 senedir uğraşıyoruz. Bir sene önce 8haftalıkken kalp atışı durduğu için aldırmak zorunda kaldım. :KK43: şimdi adetime 4gün var gögüslerim şişti ve acıyor, grip oldum vajina girişinde kaşıntım var ve dün gece baş ağrısından duramadım. Yarım ağrı kesici içtim ve yarım saat sonra kustum. Acaba hamile olabilirmiyim bunlar bi belittimi yoksa psikolojik olarak mı etkileniyorum. Görüşlerinizi bekliyorum hanımlar. :110:

X