Gebe kalamayanlar buraya.....

Dogunca veriliyor ama srn vermesen de olur zaten yakisir bence :) gerçekten onemli olan o hem saglikli olmasi. Saka maka birsey kalmadi dogumuna 100den düştü mu kosa kosa gidiyo

Haklısın o kadar kalabalıkta herkes bi yorum yapar. Elti, görümce elbet eşini etkilerler. Ne diyelim sana canım işin zor allah kolaylık versin. O kadar kalabalığın içine girmek de iyi cesaret valla

laproskopi nedir bilmiyorum.Alttan muayyene mi?
Keşke öyle olsa ameliyat karından 3 küçük delik açıp tüplere falan bakacaklar tıkanıklık varsa açabilirlerse açacaklar. Yani ameliyatın ne kadar sürdüğü sorusuna net bir cvp veremiyor doktor. Tabii her ameliyat gibi bununda riskleri var. Ben bu ameliyatta ölen birini bile duydum arkadaşımın akrabası bir genç kız bu yüzden korkuyorum

Öncelikle hoş geldin.. Gün aşırı birlikte olunca ovülasyon testine gerek yokki mutlaka denk geliyordur tabi doktorun sana yumurtlamanda Problem yok dediyse

Ben umudumu kaybetmeye başladım sanki hiç Bi Zaman annelik duygusunu tadamıcam çevremde Bi çok kişinin bebeği var yada hamile sosyal medyada hep görüyorum yada yaşadığım yerde buda benim moralimi yerle bir ediyo normal şartlarda gebe kalamıcam sanırım

Arkadaşlar size birşey danısmak istiyorum fikirleriniizi bekliyorum Ben yıllardır pukoluyum ve yıllardır dogum kontrol hapı ile adet gördüm hiç bırakmadım şimdi 3 aylık evliyim, su an kesinlikle cocuk istemiyoryz sartlarımız hiç buna uygun değil fakataklımda hep cocugum olur mu olmaz mı sorusu var her gün düşünüyorum, sizedanısmak istediğim konu şu, ben bu ay yıllardır kullandığım dogum kontrol hapını ilk defa bırakmak istiyorum sogan kürünebaslamak istiyorum, cunku dogum kontrol hapları kisti tedavi etmiyormus sadece adetgörmemizi sağlayarak adet olmuyorum şikayetnden kurtulmamızı saglıyomus sogankürüne başlamayı düşündüm ama bu sefer korkuyorum kür bende işe yaramaz da kistlerim daha cok cogalır ve artarsa diye ozaman cocugum olması daha da zorlascak diye korkuyorum ama böle hapla da nereyekadar iyileşmek adına brsyler yapmam gerek diye düşünüyorum sizce ne yapmalıyım sogan kürüne baslayyımmı yoksa haplarla adet görmeye devam edip 1 yıl kadar flaan sonrahamileliği düşündüğüm zaman mı hapı bırakayım lütfen fikirleriniizi bekliyorumarkadaslar sevgiler

Dogunca veriliyor ama srn vermesen de olur zaten yakisir bence :) gerçekten onemli olan o hem saglikli olmasi. Saka maka birsey kalmadi dogumuna 100den düştü mu kosa kosa gidiyo
ayyy bi an önce geçse zaman keşke artık iştenden sıkıldım evde oğluşla otururdum yaaa

Arkadaşlar sogan kürü hakkında fikirleriniizi yazarmısınız sizde işe yaradı mı ben yıllardır dogum kontrol hapı ile adet görebiliyorum ama bu ay bırakıp sogan kürüne baslamak istiyorum fikirleriniizi dinlemek isterim

Bir de arkadaslar uzun yıllar dogum kontrol hapı ile adet gördüm normal görüyordum ama Son 3 aydır adetim cok cok az gelmeye basladı böle bir durum basına gelen var nı uzun yıllar hap kullandığım içşn mi böle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…