Gebe kalamayanlar buraya.....

canım merhaba uzun süredir giremiyorum. kursa falan başladım bi de araştırma hastanesine başladım testleri tekrarlıyoruz. sürekli pc yi açmadığım için sık giremiyorum. sen nasılsın arada girip okumaya çalışıyorum.
İyiyim bende cok sukur canim ya merak ediyorum sizi naptilarki diye hep aklimdasiniz.

Neden olmuyor bılıyormusunuz sureklı beynımızde hep bu var ovulasyon yaklasıyor bırlıkte olmamız gerekıyor ovulysyon gerceklestı hep bu gıbı dusunceler beynımızde ve stres oluyor ve hormonlarımızı en cok etkıleyen sterstır en ıyısı hıc ovulayon gununu hesaplamayalım hıc dusunmyelım ılıskıye hamıle kalırım bu sefer fdıye gırmeyelım rahat olalım zevkle ılıskı yasaylım ve bakın nasıl heren ıyı olacak nasılda daha cabuk hamıle kalacaksınız

kesinlikle katılıyorum ama işte elde değilo_Oo_Oo_O:KK43::KK43::KK43:
Ben artık bıraktım ovülasyon falan hesaplamıyorum bu ay adetimi de saymıcam adet gününü iple çektiğim için oda şaştı valla ne zaman geleceği belli olmuyor.. Bu ay rahatım yani... Bakalım rahat olmak işe yarayacak mı?

benim adetim iki gün gecikti ama hep tek çizgi görüyorum benzer durum yaşayan var mı? kaç gün daha geçmesi gerekiyor?
Canım moralini bozmak gibi olmasın ama eğer hamile olsan adete iki gün kala bile çıkardı. Zaten iki gün gecikti acaba hamile miyim, yada inşallah hamileyimdir düşüncesi adeti daha çok geciktiriyor.. Tecrübe konuşuyor...

Canım moralini bozmak gibi olmasın ama eğer hamile olsan adete iki gün kala bile çıkardı. Zaten iki gün gecikti acaba hamile miyim, yada inşallah hamileyimdir düşüncesi adeti daha çok geciktiriyor.. Tecrübe konuşuyor...
belkide gerçeği tüm açıklığı ile sen söyledin...yarın bir yolunu bulup kan testi yaptırıcam inşaallah...Sağol...

Karar verdim kızlar bu ay hiç hesap kitap yapmıcam.. (bu ay diyorum çünkü ancak bir ay dayanabilirim) soğan kürüne başlamıştım onuda bıraktım zaten inanarak içmiyordum. Denize düşen yılana sarılır misali insan bi umut arıyor ama soğanla moğanla olacak iş değil. Biliyorum aslında rabbim nasip etmezse ne yapsak boş. Kürleri bıraktım ocağa kadar beklicem ocakta randevum var bakıcam artık cesaretimi toplarsam ameliyat olucam yoksa da kıçımı kırıp oturucam yani kabul edicem bunu..illa ki içimden tamamen silemem ama dillendirmicem yani.. Başka da yapılacak bişey yok zaten olmayınca, rabbim vermeyince elden ne gelir :KK43: şükürler olsun allahıma oğlumu verdi bana mevlam onu korusun uzun ömürler versin inşallah..

merhaba arkadaşlar.
hamile kalamayanlar,burada sorunlarımızı paylaşalım,anlatalım.

6 senelik evliyim 5 yaşında kuzucuğum var.ama 4 senedir hamile kalamıyorum.klomen sürekli kullandım,daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum yine olmadı.artık gelecek ay aşılama yapılacak.inşallah hamile kalabilirim.ve ayrıca tüm tesler yapıldı ben ve eşim gayet sağlıklıyız.nedeni bilinmeyen kısırlık buna denir sanırım.
hadi gel artık bebeğim:emir_bebek:
bence her yolu deneyin farklı doktorlarıda deneyin bence canım

Ne kadar dır evlisin ve de yaşın kaç hem de bak üreme olmuş emin ol olur senin inşallah benim hiç üreme olmuyor yani düşük filan hiç yok o yüzden biraz kaygım çok hiç üreyemiycem diyorum
yaşım 42 canım 3 yıl evlilik 6 ocakta dolacak.Allah'tan ümit kesilmez elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz rabbimin ol demesini bekliyoruz nasibimizde varsa canım

Slm kizlar , sizden dua bekliyorum nolursunuzz:mad: dun gece kanamam oldu hemen acile gittim, bebege baktilar iyi dediler ama halen cok korkuyorum... Tam emin degiliz ama plazenta dekolmani olabilir dediler yani plazentanin rahimden erken ayrilmasi:KK42:ve benle esimde kan uyusmazligi oldugu icin yani su negatif pozitif meselesi,onun icin hemen anti d ignesi vurulmamksa allah korusun bebegimi kayb edebilirim...offf halen sancilarim gelip gidiyo,hafifden lekelenmede oluyo.. Bu durumu yasayan yada bilgisi olan varmi? Cok korkuyorummmm
gerçekten hiçbir bilgim yok şimdi nasılsın varmı ağrın ve lekelenmen hala.çok geçmiş olsun canım

Merhaba arkadaşlar biraz konu dışı ama ben bişey danışmak istiyorum korkuyorum açıkcası iki aydır adet kanamam anormal ilk başta normal kan geliyor sonradan kanım hem pıhtılı hemide simsiyah geliyor açıkcası bende korkuyorum geçen baş dönmesinden dolayı hastaneye gittim yatış yapıldı kan testi yaptılar gebelik yok herşey normal dediler ama bu kanımın böyle olması beni korkutuyor birde küçük Bi kistim varmış ama korkulacak bişey yok yararlı Bi kist dedi doktor bişey anlamadım bu arada yurtdışında yaşıyorum doktorlar derdimden anlamıyo
merhaba.pıhtı atman rahim duvarınla alakalı olabilir fakat renk için birşey diyemem.smear testi yaptırdınmı hiç

Slmm arkadslar bende ıkıncı bı bebek sahıbı olmak ıcın ugrasıyorum cok bunaldım ve solugu burda aldım fıkırlerımızı paylaşmak ısdıyorum

normal yollarla (tedavısız) 12 yasında bır oğlum var.Fakat 5 yıldır ıkıncı bebegımız olmuyo bır negatıf tup bebek denemem var.gecdıhımız hafta endokrın doktoruna yonlendırıldım jınekologum tarafından bı sura hormon testınden gecdım.Sonuclarımıbeklerleknde kendım ınternette arasdırma yapdım ve pko belırtılerının hepsını tasıyorum adetlerım duzenlı ama onundısında su tuylenme kılo vs butun belırtıler var.Şu Glukofen dıye bır ılaç var ve kullanıpta hamıle kalanların sayısı cok fazla bu ılaç hakkında dusuncelrınız nelerdır bılgı sahıbıolan varmı cıdden cok bunaldım tşk ederım sımdıden

Slmm arkadslar bende ıkıncı bı bebek sahıbı olmak ıcın ugrasıyorum cok bunaldım ve solugu burda aldım fıkırlerımızı paylaşmak ısdıyorum
2,5 yıldır bizde ikinciyi istiyoruz bu ay adetim 4 gün gecikti şu an tahlil sonucunu bekliyorum. Ama kan verdikten hemen sonra adet sancılarım basladi. Vücudumuzun resmen oyun oynuyo bize ya inananmiyorum. Kaç kez de sonucu alıp adet olmuslugum var bir günlük gecikmelerde:))

kızlar doktordan geldim çok şükür rabbime çok iyi gelişimi bi sorunu yok ....ama kilo almışın almıcan diyo doktor bnd anlamadım aynı yiyorum abartmıyorum aşermem bile yok nasıl kilo alıyosam bak normal doğum olmaz falan diyo ...toplamda 13 kilo almışım ama eşimle ben anlam veremiyoz aynı yiyorum ....bide bebeğim başı yukarda dönmesi lazım dedi

X