Gebe kalamayanlar buraya.....

bn daha bi onları aldım alışveriş işi öyle duruyo kışta geliyo aslında bu ay çıksında başlayalım dün doğalgaz borusu yapıldı kombi takılacak çoookkk açıldık rabbim yardımcımız olsun yinede ne lazımsa alıcaz..sen kendine ne koydun çantaya

Rabbim yardim ediyo canim ya merak etme gelen bebek bereketiyle gelir derler 2takim gecelik koydum biri elbise gibi olandan boydan yani digeri alt ust hasta bezimi koydum gogus pedimi koydum ic camasir, corap koydm ped koycaktim gecen gun ebe ped koymayin hatta kullanmayin dedi gazli bezin arasina pamuk koyun dedi dikis oldugu icin iyi olmuyoms simdilik bu jadar unuttugum varmi bilmiyorum

Ben bezi cikardim ki hemen ped koydum cok kanamam olmamisti çünkü ki cok dikişim vardi :-/

yumurtlama sancısı değil umutbitmz inki doğum sancıları artık Allah nasip etsin 2 haftası falan kaldı
hımmanladm bende bu ay klomen kullandm ve sonrasnda progesteron testımde 29,43 cıktı yumurtlama olmus fakat adetıme daha zaman olmasına ragmen kasıklarmda sancı var adetmısım gbı baya hemde gunlerdır akıntımda var beyaz yapışkan ben oyle bısey sandm çok sevndm ama

inşaallah senin de olur Allah gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…