Gebe kalamayanlar buraya.....

inşş cnm bnm bakalım benm eşim yemiyo işte zorluyorum ben
canım zorla yediği şeyden ne verim alacak ki,senin istediğin kadar onun da istemesi,senin çabaladığın kadar onun da bu çabaya destek olması lazım. Öyle istiyorum demekle olmuyor,azmetmesi kendini zorlaması lazım.Sonuçta bebeği ikiniz de istiyorsunuz. Çok şükür benim eşim o konuda gayet iyi,sabah ilacını içip pekmezini yiyor,sonra muzunu yiyor ve öyle gidiyor,akşam da ilacını içiyor çereziyle birlikte iğdesini getirip yiyor. Ben ona sadece uyuya kaldığında ilacını içtin mi diye soruyorum,içmemişse hemen içiyor o kadar. Zaten zor bir durum bir de eşinin zorlaştırması seni daha da zorluyordur.

Hiç korkma hep duanı et şükret canım benim.Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.inşaallah bizlerede duaya devam edin hamişler loğusalar Allah razı olsun sizlerden

Hiç korkma hep duanı et şükret canım benim.Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.inşaallah bizlerede duaya devam edin hamişler loğusalar Allah razı olsun sizle
Aminnn

Hiç korkma hep duanı et şükret canım benim.Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.inşaallah bizlerede duaya devam edin hamişler loğusalar Allah razı olsun sizle

Aminnn
Basta bebek isteyen kuzenim olmak üzere tüm isteyenlere dua ediyorum ablacim.

aynen cnm belli etmemeye çalışsada kafayı yiyordu sorun kendinde olunca...sizin sonuçlara doktor ne diyo peki..bze olur eninde sonunda diyodu yada birz daha bekleyip aşılama yaparsınız diyodu bz bekledik ama şu çok önemli bzm sabah akşam her saniye aklımızdan çıkmıyodu çok stres geçirdik ama son aylarda artık biraz da kafaya takmamaya çalıştık hele son ayım mı burdakiler biliyo o ay rabbim öyle bi his verdi ki bi içimde sıcaklık pozitiflik sanki olacak hissiyle geçirdim hiç olumsuz düşünmeden geçti haa şunu da yapmadım bu ay kesin demedim hep içimde olumlu his var dedim ve eşimle olsun kafamda olsun sorun yaşamadan pozitif düşündüm ve o ay gerçekten oldu yani stres te çok önemli

Canım dr bize normal olur dedi 1 senenin dolmasını bekleyin düzenli ve stressiz ilişki olsun dedi. İlk zamanlar yumurtlama falan pek bilmiyordum,sanki korunmasız ilk ilişkide hamile kalacağım diye düşünürdüm ama işin özü öyle değilmiş, yumurtlama takibi yapmayı öğreneli ancak 8-9 ay oldu. Zaten ilk zamanlar eşim sürekli iş için şehir dışına çıkıyordu ve düzensizdi ilişkilerimiz. şimdi özellikle yumurtlama zamanları sık ilişkiye dikkat ediyoruz.Dr da 3-6 ay daha deneyin,ama işi hızlandırmak isterseniz aşılama yaptırabilirsiniz dedi. Biz de 3 ay bekleme kararı aldık. Stres olduğum tek şey sonuçlar arasındaki farklılık olmuştu ama senin ve dr un sayesinde onu da kafamdan attım sayılır. Hele şu 3 ay bir geçsin ne olacaksa sonra düşünürüz diyorum içimden. Dr a falan gitmeyeceğim,yumurta takibimi kendim testle yapacağım,boş yere hormon almanın anlamı yok. İnşallah aşılamaya gerek kalmadan gelecek bebişimiz. Sen çok haklısın,pozitif düşünmek insanı daha olumlu yapıyor. peki canım eşin ilaçları bıraktıktan ne kadar sonra hamile kaldın? Bu arada Çok sağol canım desteğin için.

bizede diyodu yumurtayla buluşmadan ölüyolarmış anlıcan o yüzden ilk yarım saat hiç kımıldama öyle kal yaa bz ne pozisyonlara girerdik kımıldamamak için
vallahi canım ben konuşmuyorum bile çıkar diye,elimle tampon uyguluyorum kendime. Eeee ne yapayım mecbur. bazen eşime diyorum ayaklarımdan kendimi tavana mı assam o zaman spoşla daha çabuk gider belki diyor gülüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…