Gebe kalamayanlar buraya.....

kemal bayındır cnm sende mi anteplisin :)

Isten ciktigim icin devamli yazamıyorum ama okuyorum olani biteni firsat buldukça:) hasta oldum hem grip hem adet ustuste hic cekilmio

günaydın kızlar nasılsınız ? benden bu ay da pas dün öğlen işyerinde rahatsızlandım ki ne rahatsızlanmak kasıklarıma bir ağrı girdi sanki biri canlı canlı ameliyat ediyo o karın ağrısına bayıldım bu ikinci oluyo bayılmam çenem kilitleniyo ellerim uyuşuyo kanım çekiliyo derler ya benimde öyle oluyo işte sonrasında eve gitmem ve kahverengi akıntı gelmeye başlaması benim anlamadığım neden böyle oluyo bende çikolata kisti var bu onun sebebi olabilir mi bayılma derecesine getirecek kadar? bunu yaşayan var mı aranızda bilmiyorum ama bana iki aydır böyle oluyo . bi 3 gün sonrasında muayene olduğum doktora gidicem ondan sonrasındada ne derse desin araştırma hastanesinin yolunu tutucam .

Kizlar esimde sperm azligi bendede pko var .tup bebk diyo drlar. Bende macunu mubarek,cakisir suyu ,hacamat yaptiriyo esim ,hacamaycinin verdigi reishi mantari hapi,ve cayini iciyo.kendimede hayitli civan percemli macun aldim bide sogan suyu icecem .kullanmaya baslicam .eger sonuc alirsam bi mucize olursa bildirirm ins.buda 3 aylik .olmazsa direk tüp yaptircam .ne duysak deniyoruz

Kemal bayındır canım,hastanesi var antepte,geçen hafta eşimin sonuçlarını götürdüm burnunun ucuyla bile bakmadı,özele gelin bakalım dedi. Ayrıca hastahanesinde yaptırdığımız testler ile fakültede yapılan testler arasında çook fark çıktı,%70 hareketli dedikleri spermler sadece %35 hareketli çıktı,sayı da 20 milyon çıktı milimde, morfoloji 11 dediler ama 7 çıktı,şimdiye kadar oraya giderek kendimizi kandırmış boşuna zaman kaybetmişiz.

merhaba, geçen ay senin yaşadığın ağrıyı ben de yaşadım. her ay rutin olarak adet sancısı yaşıyorum zaten kistlerden dolayı ama son yaşadığım çok fazla sancılı ve ağrılıydı. bir anda geldi ve beni iki büklüm hale soktu. vakit kaybetmeden doktoruma gittim. kistimin patlamış olacağını söyledi. hemen kan tahlili yapıldı ve patladığı netleşmiş oldu. patlamanın ertesi günü de reglim başladı. bu sancı 2 gün yataktan kaldırmadı, 3. ve 4. günleri bıçak batması hissi ile devam etti. bu patlamanın acısından sonra artık ameliyat olmaya karar verdim. yarın laparoskopi olacağım. kalan 3 adet kistim alınacak. sana tavsiyem şiddetli ağrı yaşadığında ihmal etme ve doktoruna hemen görün. sağlık herşeyden daha önemli.

yok canım ihmal etmiyorum zaten doktor kontrolündeyim de nedenini cumartesi günü öğrenicem bakalım kistler nedeni işte benim bildiğim kadaryla 3.57 ydi ilk gittiğimde bir ay sonra gittiğimde 3.87 olmuştu çok şaşırmıştım ama bu bayılma nöbetleri beni korkutuyo bana dedi doktor ameliyatı şu an ben düşünmüyorum sende düşünme çünkü küçük boyutları sanırım belli boyutlara geldiğinde alınıyor muş ? aklımda çok sorular varda doktoru görünce unutuyorum heycandan :) ama bu sefer yazıcam bütün sorularımı öle gidicem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…