Gebe kalamayanlar buraya.....

Amin canım inşallah güzel sonuçlar alırsın olumsuz düşünme hep olacak de Allahın izniyle bizlerin istemeden de olsa yaptığımız stres olumlu sonuç alamamanın verdiği umut kaybı ister istemez etkiliyor iyi düşünelim iyi olsun Rabbim gönlüne göre versin canım tez zamanda önce göbüşüne sonra kucağına alasın bebişini

cnm bnm ya kıyamamm üzülme ne olur
ama doktorda paragözmüş resmen hadta ile nasıl bu şekilde konusur ya
moral kalmaz insanda bide doktor olacak sözde sen üzülme cnm bence degerleriniz cok güzel bem eşimin sayı 48 milyon ileri hareket %15 yerinde hareketi % 30 yavaş ileri hareket % 15
molilite % 60 hareketsiz % 40
bizimde sperm hareketlerinde hız sorunu var
ama üroloji doktoruda bnm doktorumda dogal yoldan hamile kalabilirsiniz dedi
sizinde sonuçlar iyi cnm üzülme

aaa cnm bende gaziantepteyim sen hangi doktora gittin cnm

Can'ım fakülteye gittik bugün,eşim ve ben test verdik hormon enfeksiyon ve spermiogram. Hormonlar enfeksiyonlar gayet iyi hiçbir sorun yok. Eşim Kemal bayındıra gidiyordu ve testlerini orada yapıyordu ama oradaki testlerle fakültedekiler farklı çıktı,fakültede manuel Bayındır'da makine sayımı olduğu için galiba. Sayı ml de 20 toplam 50 milyon likefikasyon 25 dk ileri hareket 29 yerinde 6 toplam 35 çıktı ve morfoloji 7. Ama Bayındır'da sayı ml de 15 milyon toplam 49 milyon süre abnormal hareket de toplam %70 çıkıyordu morfoloji de 11. Bugün gittiğimiz Prof eşimin yakın tanıdığıydı ve kafamızı çooook rahatlattı. Hiç de olumsuz konuşmadı,yarın da üroloji Dr una randevu aldı Prof arkadaşıymış onunla birlikte bir tedavi uygularız dedi içim rahatladı biraz. Bakalım yarın ne diyecekler!

Âmin inşallah Canım isteyen herkese inş

Eşimin testisinde varakosil mi neydi öyle bişey varmış 3 ilaç verdi eşime 3ay bekleyin dedi,ameliyatı van özel İstanbul hastanesinde 500 TL ye yaptılar,harika bi hastane

Canim hemen oule bi doktorun demesine bakma sen iyice arastir sorustur hepsi ayri biseyler diyor.... Canim benim yengemde 5sene olmadi sonra gaziantepde bi dr kemal neydi soy ismi ya onu cok duydum ona gitti ve 3 ay sonra hamile kaldi.. Dur tam bi ismini adresini ogrenimde

Canım akım demek varikosel demek,damar genişlemiş oluyor yani. Başka dr a mutlaka gidin çünkü elle muayene edilmeyen varikoseller için ameliyat gereksiz demişti eşimin dr u.
Benim esimede bakilmisti canim elle muaynede bisey cikmadi da ultrasonda baktilar grade 2varikosl izlenmistir yaziyodu ama doktor onla ilgili bisey dememisti. Demekki onlar onemli olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…