Gebe kalamayanlar buraya.....

GUNAYDİN CANİM SU AN VAN'DAYIM AMELİYAT OLACAM SAĞ TÜP TIKALI LAPAROSKOPİYLE ACACAKLAR BU KEZ DE EŞİM DE SOL TESTİSTE REFLÜ AKIM İZLENMİŞ DEDİ DR BU NE DEMEK AMELİYAT MI OLACAK YANİ TEHLİKELİ BİŞEY DEGİL DİMİ

bi avazda olsun inşallah cnm açılmaya bakmadı mı prenses doğum yapacanmı

Cnm sayı iyi hızda iyi ama morfoloji kotu.sigarayı bırakma aşamasında şimdi yüzde 1
canım kesınlıkle bıraksın en az % 5 olması laızm benım esımın %3 tü sigara bıraktı ve her gun duzenlı 1 adet muz 1 avuc ceviz 1 adet bitter cıkolta yedi aksamları ballı süt ve sabah aksam 1 er kasık kecı boynuzu pekmzeı 1 ay dene sonucu goruceksın cnm

Rabbim yardincin olsun canim insallah bu ameliyat vesile olur bebegin icin valla esine dedikleri seyin ne oldugunu bilmiyorum onu bi doktora detaylica sorun bence. İnsallah onda ameliyata gerek kalmz

merhaba arkadaşlar. uzun yazacağım,şimdiden hakkınız helal edin ne olur. Kendimi çoook kötü hissediyorum ağlayacağım ama kocam üzülür diye ağlayamıyorum bile. Yeni bir Dr a gittik dün çünkü benim Dr normal yolla olur eşimin dr u lökosit hallolmadan aşılama bile tutmaz demişti,(nitekim lökositin spermlerin sağlığını etkilediğini biliyorum)ama hareket gayet iyi,morfoloji de iyi,lökosit hallolursa sayı artar çünkü antibiyotik kullanıyorsun dedi. Arkadaşım bir dr tavsiye etti,her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır açıklar kafanızda soru işareti kalmaz falan filan,gidelim dedik ve randevu aldık saat 2ye,ama biz taaaaa 4,30a kadar bekledik,bi ara hazırlanın muayene edecek dediler hazırlandım 40 dk çıplak bekledim gelen giden yok,sinir krizi geçirecektim,öyle köhne bir yer ki anlatamam küçücük oda lamba bile yanmıyor,etraf karman çorman,pis,tekrar giyindim 20dk sonra tekrar hazırlan dediler.En sonunda teşrif etti dr,rahime bakmak için bir şeyler yaptı ölüyorum sandım.Rahim ağzına bakmışmış. Sonra aldık eşimin bütün sonuçlarını benim hsg mi falan odasına girdik,eşimin sonuçlarına doğru düzgün bakmadı bile,değerler kötü dedi,bu sonuçlar bir işe yaramaz makine testi bunlar,ben geçersiz sayıyorum bunları,burada yapmanız lazım dedi,dedim hocam biz bua-rada değil de başka yerde yaptırsak nasıl olur diye,yoook illa ya burda ya da diğer tüp bebek merkezinde ya da üni.de androlojide yapılması lazım,manuel yapılması lazım,ben bu testlere bakıp bir şey diyemem,eşine yarın test yaptıralım burada dedi,bir sürü test yazdı bize,testler toplam 700 TL tutuyor bu arada sperm testini de kendisi yapıyormuş,kadın doğumcu sperm testini nasıl kendi manuel yapacak hala anlamadım ama neyse.Adama diyorum ki ya dr bey,ilk teste bakın bir bir de sonrakilere,6 aydır tedavi görüyor,sonuçlar çok değişti,bize diyin ki normal olur ya da olmaz ona göre kendimizi hazırlayalım önümüze bakalım tekrar test yapmadan bir şey diyemem diye tutturdu,varikosel olabilir,harekette sıkıntı var,dedik varikosel falan yok ki 3 dr a gittik hiçbiri de yok dedi bize,biz olmayanlara da ameliyat öneririz sonuçları daha iyi düzelir dedi, Yav arkadaş adam durduk yerde varikoseli olmayan kocamı ameliyat edecek neredeyse, bu arada eşimin testleri de sayı ml de 15,5 milyon,toplam 49 milyon,ileri hareket 43,toplam 70,morfoloji 11,lökosit ve sıvılaşma sorunu vardı,sıvılaşmanın hallolduğunu düşünüyorum şimdi.2-3 dr a gittim Hiçbiri olmaz,tüp bebek yapalım demedi çünkü sonuçların kötü olmadığını düşünüyorum. Adam bu sonuçlarla 10-15 sene beklersiniz,bu sonuçlarla aşılama mı yapılır dedi.Bu adam kafamızı beynimizi allak bullak etti. Bu sabah üni.hast.gittik. Tanıdık bir dr bulduk,neden paranızı sağda solda harcıyorsunuz dedi,eşimden testler istedi,benden de,bir de spermiogram yaptırın ilaçtan sonra ne durumdaymış bakalım,sıkıntı yapmayın dedi.Benim sonucumun 1tanesi 15gün sonra çıkacak,diğerleri de bugün 3 buçukta. Yüreğim dilim dilim,her köşesi ayrı kanıyor.kime inanıp kime gideceğimi bilemez oldum,ne yapacağımı hiç bilmiyorum resmen. Ne psikoloji kaldı ne moral.

Rabbim yardincin olsun canim insallah bu ameliyat vesile olur bebegin icin valla esine dedikleri seyin ne oldugunu bilmiyorum onu bi doktora detaylica sorun bence. İnsallah onda ameliyata gerek kalmz
Canım akım demek varikosel demek,damar genişlemiş oluyor yani. Başka dr a mutlaka gidin çünkü elle muayene edilmeyen varikoseller için ameliyat gereksiz demişti eşimin dr u.

bu süreçte önce bize sağlam bi psikoloji lazım. eşinin sonuçlarını üroloji yorumlamalı varikosel için eşini muayene etmeden rastgele ameliyata sokması yanlış. lökosit tam olarak ne onu bilmiyorum ama anladığım kadarıyla ilaçla düzelen bişi. ki eşinin sonuçlarında sorun görünmüyor . aşılama da zaten spermlere yıkama yapılıyor ve arasından en iyi sağlıklı olanlar seçiliyor. adam biraz para için yokuşa sürmüş gibi geldi bana. bende uzun süre özel hastaneye gittim yaklaşık 2 sene ama şuan araştırma hastanesine başladım . nerenin vesile olacağını bilemeyiz.

canım allah kolaylık versın cok dokota gığ ugrasacagına karsıda alle klınık var doktor furkan kayabasoglu bir numara muanesi 300 tl testlerde ındıım yaptırıo bnce eger sonuc alamazsan mutlaka ona gıt her kım tanıdım cocugu omayan varsa gıdıo en gec 3 4 ay ıcınde hamıle kalıyor genelıde 1.ayda canını sıkma cnm

Ah canım ya,ben gaziantepte yaşıyorum. Bu dr u da öve öve bitiremediler ama adam tüp yapmak için işi yokuşa sürdü durdu. Eşim 3 tane üroloğa gitti ama varikosel yoktu,adamda diyor zaten olmasa da ameliyat ediyoruz ki daha iyi düzelme olsun. Dr mu başka bir şey mi belli değil. vallahi bizde eşimle bugün araştırma hash.gittik,sonuçları da aldıktan sonra duruma göre devletin kadın doğum hastahesine gideceğim. Özeller kesip biçmeye,kırk tane masraf çıkarmaya bayılıyor çünkü.

evet cnm doğru diyorsun

Bu tarz doktorlar yuzunden halimiz boyle ya canimmm...hic takma.hemen.baska.bir doktora yonelin esimde varikosel vardi esimin.pskolojisi.bozulmustu doktora gittik doktorumuz durumunuz.cok vahim.degil olur stresbyapmayin.dedi esimin pskolojisi.duzeldigi icin testlerde de olumlu sonuclar var morelinizi yuksek.tutun.

merhaba canım teşekkür ederim hoş buldum. fazla sorun ediyorum galiba haklısın ama en iyi anlayacak kişilerden birisin insanın elinde olmuyor bu ay umursamicam amaan olursa olur olmazdasa vardır bi hayır dediğim de bile kendimi hamilemiyim diye sayıklarken buluyorum :)) sizde sorun ne canım tedavi falan oluyormusunuz? inşallah Rabbim benden önce sana nasip etsin hayırlısıyla güzel haberlerini alalım sonrada sırasıyla güzel haberlerimizi paylaşalım

Âmin canım inşallah teşekkür ederim. Benim sorunum yumurtalarım boş çıkıyor malesef 2 aşılama 3 tüp bebek tedavisi oldum ama transfer bile olmadı çünkü yumurtalar boş Çıktığı için bu sene tekrar düşünüyoruz ama çok korkuyorum yine aynı Şeyler Yaşanacak diye çok üzülüyorum napcam bilmiyorum Rabbim büyük olacak inşallah isteyen herkese hayırlısıyla tadıyla versin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…