Gebe kalamayanlar buraya.....

oraya gelip tepinesim var ama aaaa ...
Hele eltim bi bulasik yikiyo sabah esim gittikten sonra uyuyorum ne guzel oyle bi ses yok ya küt pat ev ykiliyo sanki bebek bile uyanir o sese napcam bilmiyorum bisey desem sen buraya karisamazsin derler gece zaten 3-4kez wc ye gitmek icin kalkiyorum her kalktigimdada uykum dagilio tam rahat pozisyonu bulyom uykuya dalcam yine tuvaletm geliyo :)

Aynen biliyorsun bende korkuyordum gec gelmesinden ama yersiz çikti senin de öyle olacak gibi
Ay hadi insallah agzindan bal damliyo :) bende artik tosunuma 10gun sonra falan herseyini alcam hemen yikayip hazir etcem ayin 15inde 34 haftalik oluyorum nasipse 35te ayarlarim yikamasni utulemesini falan ya canim.bisey sorcam sen bebisin kiyafetlerni elindemi yikadn yoksa makindmi?

Bnim de usttekiler cok kvga ediyor yani sadece bir kisinin sesi cikiyor anlamadim ama. Hadi ben neyse de bebegim rahatsiz olursa fena olacak. Bende sen gibi az uyanmadim seslerine.

Bnim de usttekiler cok kvga ediyor yani sadece bir kisinin sesi cikiyor anlamadim ama. Hadi ben neyse de bebegim rahatsiz olursa fena olacak. Bende sen gibi az uyanmadim seslerine.

Yika utule kaldir ugrasmazsin bir daha. Ben makinenin en kisa programina attim sabun tozu ile yikadim bir kasik kadar koy yalniz fazla degil sabun tozunu dalan roxinin aldim yunus market veya civilden alabilirsin bir de bebekler icin bimde yumusatici vardi bi bak bulursan al battaniyeleri ile yikarken dok bozulmuyor hic. Ben bir daha utulemedim hic duzgun katlayinca istemiyor.

Demekki kavgayi cikaran hep o kisi :) insan cok sinir oluyo ya tam tatli tatli uyuyon bi sese tum uyku gidiyo sonra tabi kafa kazan oluyo uykumda cok hafiftir benm igne dusse uyanirim o derece

Benim en kisa program 30dk ona bari atarim sabun tozunu bulurum marketlerden bime de bakmak lazim bakalm kiyafrletlere koydun mu yumsatici peki

keçiboynuzu ,kırkkilit, taze sıkılmış havuç suyu her gün 1 bardak, çörek otu bal tarçın karışımı, ceviz fındık falan,kesinlikle kola kızartma yağlı yiyecekler sigara yok,sebze ağırlıklı beslendi, tabi bunun yanında stres yapmamakda önemli ama elde değildi düzenli uyku ,dar pantolon iç çamaşırı yok mümkünse eve gelince çıkarırdı rahat eşofman giyerdi, sıcak duş yok, evicap kullandı ,,ama 2015 kış başından sonra bişey yapmamıştık doktora bile gitmedik bi baktık ki oldu darısı size

amin inşaallah umudu yitirmek yok banada cumartesi doktor amh 0,57 diye duyunca senin çocuğun olmaz dedi.Rabbim bilir olup olmayacağını.Biz dua etmeye devam edeceğiz inşaallah hep birlikte birbirimiz için.Dilerim seninde en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı evladın olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…