Gebe kalamayanlar buraya.....

merhaba arkadaşlar.
hamile kalamayanlar,burada sorunlarımızı paylaşalım,anlatalım.

6 senelik evliyim 5 yaşında kuzucuğum var.ama 4 senedir hamile kalamıyorum.klomen sürekli kullandım,daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum yine olmadı.artık gelecek ay aşılama yapılacak.inşallah hamile kalabilirim.ve ayrıca tüm tesler yapıldı ben ve eşim gayet sağlıklıyız.nedeni bilinmeyen kısırlık buna denir sanırım.
hadi gel artık bebeğim:emir_bebek:
Merhaba canım bende yeni üye oldum mesajın dikkatimi çektide cevap yazmak istedim ben de hamile kalamayanlardanım ama sen benden çok daha iyi durumda ve şanlısın neden? Dersen çünkü ben 11 yıllık Evliyim 31 yaşındayım hiç çoçuğum yok senin çok şükür 1 tane varmış Rabbim sana anneliği tattırmış biz 2 aşılama 3 tüp bebek denedik ama malesef yumurtalarım boş çıkıyor transfer bile olmadı çok kötüyüm tekrar deneyecez ama çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşarsam diye ama umutluyum olacak inşallah Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Kiz hep aklimdasn dogurdumki naptiki deyip duruyorum zaten o wc isi eziyet benimki beni orda rahat birakmiyo kizio sıkısyo ya tekme atiyo kalk diye :) dogcak canm illa dogcak bebeem bebeem de gelmedi glmedi dedide aniden geldi oyle olur seninde

onunkide gününü doldurdu benimkide doldurcak gibi geliyor ben salı günü paşa paşa yıne gıdıcem nstyee yine muayene olucam :)

Gunaydinlar herkese :-) nasilsiniz bakalim ? Kiz tm26 tm26 sen daha dogurmadinmi? Dualarimiz seninle insallah kolay gecer dogumun sag salim kucagina alirsin.... bebeem bebeem sen nasilsin ? Nasil gidiyo annelik, tosuncuk :nazar:ne durumda , insallah hersey yolundadir... Burdaki kizlar nereye kayb olmus kimseler yok:110:

bekliyorum canım 1 hafta olcak 2 gün sonra nerdeyse doktorun deyımıyle doğurursun dediydi tık yok gününü doldurcak sanırım bu gidişle

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 66
C
Merhaba canım bende yeni üye oldum mesajın dikkatimi çektide cevap yazmak istedim ben de hamile kalamayanlardanım ama sen benden çok daha iyi durumda ve şanlısın neden? Dersen çünkü ben 11 yıllık Evliyim 31 yaşındayım hiç çoçuğum yok senin çok şükür 1 tane varmış Rabbim sana anneliği tattırmış biz 2 aşılama 3 tüp bebek denedik ama malesef yumurtalarım boş çıkıyor transfer bile olmadı çok kötüyüm tekrar deneyecez ama çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşarsam diye ama umutluyum olacak inşallah Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip hayırlısıyla nasip etsin inşallah
canım Rabbim tez Zaman'da nasip eder inşallah. Benim bir arkadaşım da seninle aynı durumdaydı ve o donasyon yumurtası ile yaptırdı. Çoook büyük bir sorumluluk ve kararlılık gerektiren bir şey. Annelik duygusu her şeyi bastırır. Dr unuz bahsetti mi donasyondan?

onunkide gününü doldurdu benimkide doldurcak gibi geliyor ben salı günü paşa paşa yıne gıdıcem nstyee yine muayene olucam :)
Saliyi bulmasin ya gelsin bian once bu oglanlar hic aceleci degil bi pembebasliklikizin ki aceleciymis :) kesin benimde gununu gececek gibime geliyo ya :)

ibrahim saraçoğlunun yumurta gelişimi için kürleri var bence tüp bebek bidaha denemeden önce mutlaka o kürleri uygula. Allahım inşallah versin en kısa zamanda

bnc her iki yerde de yaptırın ve ona göre tedaviye başlayın ...bzde de hareketsizlik ve lokösit vardı ve varikosel teşhisi kondu ameliyat oldu ama hareketsizlik ve lokösit devam etti ve 1 yıl sonunda hamile kaldım ama çok test yaptık doktordan çok bz kürler uyguladık devamlı evicap 400 lük kullandı taa ki hamile kalmadan son 6 ay hiç bişey yapmadık doktora dahi gitmiyoduk kendi haline bırakmıştık
zeynepsibel zeynepsibel benim eşimde de aynı sorun var. lökosit ve hareket sorunu. sayımız iyi ama hareket düşük olduğu için olmuyo. bizde çok fazla kür uyguladık ama sonuç hiç değişmedi :KK43: hamile kalmadan önceki 6 ay boyunca eşin hiçbişey kullanmadı yazmışsın da onu merak ettim. bizde bu ay son artık olursa olur olmazsa bırakıcaz akışına. eşim kilo aldı iyice kürlerden. siz hangi kürleri uygulamıştınız?

Gunaydinlar herkese :-) nasilsiniz bakalim ? Kiz tm26 tm26 sen daha dogurmadinmi? Dualarimiz seninle insallah kolay gecer dogumun sag salim kucagina alirsin.... bebeem bebeem sen nasilsin ? Nasil gidiyo annelik, tosuncuk :nazar:ne durumda , insallah hersey yolundadir... Burdaki kizlar nereye kayb olmus kimseler yok:110:
Iyiyim tatlım uyuyoruz uyanıyoruz olmadi babaya transfer ediyoruz idare ediyoruz :)) senin nasil gidiyor ne durumdasin?

Iyiyim tatlım uyuyoruz uyanıyoruz olmadi babaya transfer ediyoruz idare ediyoruz :)) senin nasil gidiyor ne durumdasin?
Allaha sukur iste idare ediyoz , kusmam bitti ama bulantilar halen devam ediyo, ayva cubuk , salatalikla idare ediyoz :-) su 12 haftayi doldurmak icin can atiyoz , insallah bugunler tez vakitte gecer,

Allaha sukur iste idare ediyoz , kusmam bitti ama bulantilar halen devam ediyo, ayva cubuk , salatalikla idare ediyoz :-) su 12 haftayi doldurmak icin can atiyoz , insallah bugunler tez vakitte gecer,
Çoğu gitti azi kaldi ha gayret :) benim 12de bitti 16 gibi hafif halde geri döndüydü :-/ ama en azından bebis iyi ki midem bulanıyor diyordum :) hala cubuk kraker var çekmecemde :))

X