Gebe kalamayanlar buraya.....

eşimin sperm testini yaptık sayı hareket normal yalnız 6-8 lökosit tespit edilmiş ve likefaksiyon süresi 40 dk yüksek çıktı. ve eşim doktora sonucu göstermiyor antibiyotik kullanmak istemiyormuş ikna edemedim sonucu doktora göstermeye

eşimin sperm testini yaptık sayı hareket normal yalnız 6-8 lökosit tespit edilmiş ve likefaksiyon süresi 40 dk yüksek çıktı. ve eşim doktora sonucu göstermiyor antibiyotik kullanmak istemiyormuş ikna edemedim sonucu doktora göstermeye
İyide sonucunu göstermeyeceği bir testi neden yaptırdı o zaman antibiyotik kullanırsa da bir an önce iyileşme başlar zaman kaybı olmazdı bari.

bnm ısrarım ile yaptı şimdide doktora göstermeyi kabul etmiyor
Eee maşallah eşine, gitmiş ama testi göstermeye mi gitmiyor. O kadar yaptırdı madem ne var yani bir antibiyotik bir de evicap verir altı üstü. Bak benim eşimde de aynı sorunlar var sıvılaşma geç oluyordu ve 1,5 milyon lökosit var aylarca antibiyotik kullandı ama lökosit ve sıvılaşma geçmedi,meğerse sorunu eşimin prostat iltihabıymış. Sıvılaşma için bol su içsin eşin ,benim eşim 2,5 lt den fazla su içmeye başlayınca sıvılaşma bayağı değişti.

keçiboynuzu ,kırkkilit, taze sıkılmış havuç suyu her gün 1 bardak, çörek otu bal tarçın karışımı, ceviz fındık falan,kesinlikle kola kızartma yağlı yiyecekler sigara yok,sebze ağırlıklı beslendi, tabi bunun yanında stres yapmamakda önemli ama elde değildi düzenli uyku ,dar pantolon iç çamaşırı yok mümkünse eve gelince çıkarırdı rahat eşofman giyerdi, sıcak duş yok, evicap kullandı ,,ama 2015 kış başından sonra bişey yapmamıştık doktora bile gitmedik bi baktık ki oldu darısı size
sağol canım. havuç suyunu iki ay içti eşim her gün. ama keçiyobunuzu özünü de içiyodu. saraçoğlu ikisini aynı anda kullanmayın demiş. acaba diyorum ondan mı yükselmedi değerler. lökosit de geçmek bilmiyo. onca antibiyotik fayda etmiyo. çinko selenyum arginin başladık. bir marankinin bitkisel macununu yaptık. bizim de bu ilaçlar bitsn artık bırakıcaz. ilaçlar başlı başına stres sebebi zaten. inşlllah darısı bizim olur :KK43: pek umudum kalmadı ama Rabbim bilir tabiki. birde nohut yemeğini çok yapıyorum ben. şifa Allahtan artık. bizim için de dua eder misin cnım hamilelelerin duası kabul olurmuş. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin sizin de inşallahhhh

Eee maşallah eşine, gitmiş ama testi göstermeye mi gitmiyor. O kadar yaptırdı madem ne var yani bir antibiyotik bir de evicap verir altı üstü. Bak benim eşimde de aynı sorunlar var sıvılaşma geç oluyordu ve 1,5 milyon lökosit var aylarca antibiyotik kullandı ama lökosit ve sıvılaşma geçmedi,meğerse sorunu eşimin prostat iltihabıymış. Sıvılaşma için bol su içsin eşin ,benim eşim 2,5 lt den fazla su içmeye başlayınca sıvılaşma bayağı değişti.
cnm bnde anlamadım ki inat yapıyor işte. eşimde çok su içen biri ama bilmiyorum ki bi doktora gösterse en azından ilaçla lökosit geçer

normalde kolay kolay olmazdım ama abla bu ikinci oldu dikkat etmeye çalışıyorum sn nasılsın
iyi olaya çalışıyorum bu halimize şükür.benim bişey yaptığım yok aslında mayıs ayında bıraktım yumurta takibini üstünden 4 ay daha geçti kendi halinde yine bişey yok.sonunda bi gideyim dedim nisan ayıında oluşan kist duruyomu temizlendimi diye.evime yakın bi tıp merkezine gittim kadın muayene etmeden önce amh 0,57 benim dedim.kadında bana çocuğun olmaz dedi.sonra muayene etti ama yumurtalıkların çalışıyor gözüküyor sen bu amh testini yenile gel iyi çıkarsa devam ederiz çıkmazsa boşuna uğraşma demeye getirdi anlayacağın.

Günaydın kızlar.. Musmutlu bir hafta olur inşallah..:KK68:
Doktorumun benden istediği testleri yaptırdım geldim,sonuçlar yarın çıkacakmış.. Hayırlısı artık..
sanada günaydın canım.ayyy bende amh testi için kan vermem lazım.bizim işyerindekilerde fuardan döndü yoğunlaştı azcık burası bir an önce versemde rahat etsem.inşallah güzel çıkar sonuçların canım benim.

X