Gebe kalamayanlar buraya.....

dur kız yine duygulandım ağlıcam nerdeyse :cry: hem @bebeem hem @pembebasliklikiz 9-10 ay öncesini düşündükçe bi tuhaf oldum ya :confused: ama sanal teyze olmak çok güzel bir duyguymuş :KK68::KK200::nazar:

canım benim hemen üzüp kendini bunalıma sokma tabiki burda yıllarca olmayan arkadaşlarda var ama kötü tarafından bakma hemen.her erkek herşeyi hemen bizim gibi kabullenemiyor istersen bekle biraz sen kendi tahlillerini yaptır.eşinide @bebeem in yaptığı gibi havuç suyu ve keçi boynuzu ile takviye yap belki herşey çok güzel olacak ne bu hemen diplere çekiyosun kendini acele etme.herşeyi yesen içsen istediğin ilacı kullansan yumurta takibi yaptırıp tüp bebek bile yaptırsan ne zamansa o zaman olacaktır vakti geldiğinde rabbim ol dediğinde olacaktır.sende bu sıkıntılı sürci kendini tedavi ederek bi geçir belki zaman içinde eşinde yumuşar belli mi olur belki hiç gerek kalmaz Allah bilir sadece stres olma en büyük düşmanımız stres bunu unutma canım benim

@ftsch Eylulll09 Eylulll09 canlarım yeni batlarınız nedir yazarmısınız :KK36:
@lolita555 hatun sen daha adet olmadınmı kız o tarihten beri :KK57:
@Enyalios neden senin adın bizim listemizde yok afedersin :KK12:
:63:

varmı daha sataşacağım hatun :KK70::KK70:

Aynen abla sanal teyzelikte güzelmiş :KK48:
Ya beni gönderse tamam dicem ama benim gitmemi de istemiyo abla.. "olur sen acele ediyosun stres yapıyosun" diyo.. tamam stres yapıyorum ama bi görünsem dr bişeyim var mı yok mu bilsem rahatlıcam.. Neyse bu hafta bi daha gitmeye çalışıcam dr bakalım ne dicek.. bide o kürleri yapıcam yine hayırlısı abla inş fayda eder..
bata gelince maalesef yine kırmızıları yedim yeni bat 19 ekim abla :KK12:

demi ya daha geçende bulantılardan bahsedıyorduk şimdide doğumdan ınsallah bebişlerimizdende bahsedeceğiz :)daha bizimde 10 gün var ama bak doktor 1 hafta içinde dıyor belli olmuyor işte allahtan fazla yok en azından 39+0da falan gelse içim daha rahat olcak 40.haftadan gün alırız iyi olur:)
insallah
Ayy ne guzel ya bide senden dinleriz dogum hikayeni :) sonrada nasipse ben anlatirim :)

eşimden k. doğumcu testi tekrarlamasını istedi ama eşim tekrarlayamam dedi eski testi ile üroloğa gidicek müsait bir vakitte napsam bilmiyorum.biraz konuşunca bu konuda hemen içi sıkılıp trip atıyor bana çocuk istemiyor mu acaba diye düşünmeye başladım sıvılaşma problemi olan erkeklerin kullandıkları bitkisel şeyleri de söyledim ama.

Maaşallah yaa bende bu ay denedim, sen nasıl uyguladın peki ??
Ilk once yarim litre sute elime biraz maydanozu dogrdim icine koyup pisirdim.... Soyle kaynadiktan sonra altini kapatip ilimaya biraktim. Hafif ilidiktan sonra yani fazla soguk olmamali faydasi yok ama cok sicakta birtarafini yakarsin:-) sonra istedigim sicaklikta olunca belime bi buyuk havlu sardimki buhari yanlardan cikmasin diye ve 10-15 dakika ustunde comeldim .... Ve sonra direk yataga gidip uzanip uyuyodum, 4-5 aksam yaptim, ve hatta 2 gecesindede hemen iliskiye girdim... Ha bide ben yumurtlama doneminde yaptim rahim zaten acik ama buhar yumusatip spermlerin daha iyi girmesine yardimci oluyor... ;-) insallah seninde isine yarar... Ben ondan once sogan kuru yaptim olmadi,klomen kullandim olmadi,esime keciboynuzu kuru yaptim yine olmadi ama tesadufmu bilemicem sut maydanozu kuru yapinca tuttu, tabi allah o zamani uygun gordu buda bahanesi oldu :-*

Canim ben denedim ve tesadufmu bilmem ama o ay hamile kaldim allahima sukur :-) 4 ay denedim olmadi klomen falan aldim olmadi, hatta o ay esimde enfeksiyon cikti hic tutmaz dedim ama allah isterse olur canim.
Hayırlı olsun canım,inşallah sağ salim doğduğunu büyüdüğünü de okuruz burdan. Eşinin enfeksiyonu yani lökositi kaçtı acaba?

EVET SENİN BİRAZDA ANLAMADAN DİNLEMEDEN OLMUŞ AMA HASSASSIN TABİKİDE OLABİLİR ANLAMAN DİNLEMEN DAHA SONRA BUNU DİKKATLİCE PAYLAŞMAN DAHA GÜZEL OLMUŞ HOŞGELDİN:)
ayy caps açık kalmış:)
Allahım sana ve bebek bekleyenlere en kısa sürede sağlıkla nasip etsin inşallah :)
Hoşbuldum :) Amin, Rabbim isteyenlere bekletmeden aratmadan nasip etsin inşallah.

doktor söyleyınce şok oldum ya ne zaman o kadar açıldın sen öyle dedim bizimkide @bebeem inki gibi ışığı gördü heralde gelmek istiyor :)
bol yürüyüş ve sıcak duş yap arada bide devamlı karnın tok olsun bnm arkadaşa da daha olmaz demişlerdi kız iyice karnını doyurmuş yürüyüş yapmış 1 saat arkasına sıcak duş sabaha kucağındaydı

Yorma fazla kendini canim bebiside :) amann zaman cabuk gecsede alsan bebwgini kucagina o zamn bebisle evde dinlenirsin
ayy evet ya bazen doğumdan sonrada çalışayım diyorumda kimsem yok burda kaynana hariç ee onun ev sobalı bizimki doğalgazlı mecbur günlük bize gel deriz gelmez hadi gelsede evde rahat olmaz içimizde olur herşeye bişey der huzur olmaz bu seferde yabancı bakıcıyada baktıramam büyük ihtimal işi bırakırım

kızlarrrr dün gece 11 gibi koltukta uyuklarken birden sağ tarafımda pıt pıt hareket hissedttim dedim bana öyle geliyo hani daha hissetmedim diye üzülüyodum hep kendimi dinlemeye çalışıyodum bana oyun oynuyo vucüdum dedim ama 5-6 kere oldu karnımı açtım dışardan gördüm ama gördüğüm duyduğum hissettiğim doğrudur dimi yaaa :anneadayı::emir_bebek:

ayy evet ya bazen doğumdan sonrada çalışayım diyorumda kimsem yok burda kaynana hariç ee onun ev sobalı bizimki doğalgazlı mecbur günlük bize gel deriz gelmez hadi gelsede evde rahat olmaz içimizde olur herşeye bişey der huzur olmaz bu seferde yabancı bakıcıyada baktıramam büyük ihtimal işi bırakırım
Birak tabi canm emanet etme kimselere bebegini sen buyut yoksa nasil buyudugunu anlayamazsin bizim kaynanalarda is yok bebeginin her herseynde yaninda olursn dis cikarirkn emeklerken ama calisirsan bunlarin guzelligni farkedemzsn bosver en azindan yurumeye baslasn sonra calisirsin tabi yinede sen bilirsnde

X