Gebe kalamayanlar buraya.....

Senin isinde zor canim ya hamile halinle calisiyosun rabbim guc kuvvet versin sahsen ben suan hayatta calisamam ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum kemiklerm sizliyo agirlastikca farkli farkli seyler oluyo ama olsun bunada sukur
amin cano gittiği yere kadar idare edicem bebeğim daha rahat etsin diye ...bnd de geceleri rahatsızlık oluyo yaa ne tarafa dönsem karnım çekiliyo gibi hissediyorum bi türlü uyuyamıyorum bide yemeklerden sonra top gibi çıkıyo ağırlaşıyo oturamıyorum

Bize hareketsizlik var denildi ki a+b %50ydi sonra havuc suyu keci boynuzu derken %55e cikti esimin doktoru yinede hareketsizlik var diyodu 3kere tekrarlattik testi ama sivalasma hep ayniydi 120dakika hic degismedi yani. Bide evicap kullaniyodu iste esim onuda pek kullanmadi 1ay anca son testen sonra vazgectik artik hic biswy yaptirmaycaz yaza kadar bekleyelm dedik o auda oldu cok sukur
Ay canımmmmmm,ne güzel yaaaaa :) Benim eşimin İleri %47 yerinde %23 toplam a+b %70,Eşim evicap zinco,arimideks kullanıyor. Keçi boynuzunu önceleri kaynattım ama şimdilerde keçi boynuzu bulamıyorum daha sezonu gelmedi diye,keçi boynuzu soğuk pres yiyor sabah akşam. Bizde hareket sorunu falan kalmadı,lökosit ve sıvılaşma sorunu var.

Ay canımmmmmm,ne güzel yaaaaa :) Benim eşimin İleri %47 yerinde %23 toplam a+b %70,Eşim evicap zinco,arimideks kullanıyor. Keçi boynuzunu önceleri kaynattım ama şimdilerde keçi boynuzu bulamıyorum daha sezonu gelmedi diye,keçi boynuzu soğuk pres yiyor sabah akşam. Bizde hareket sorunu falan kalmadı,lökosit ve sıvılaşma sorunu var.

Bak gördün mü ilk mesajında atar yaptın ama şimdi burda görmek istemediğin o hamile arkadaşlardan birine lütfen bana yardım edin diyosun medet umuyosun! Biz hepimiz aynı sebepten buradayız zaten onlarda bizim şuan yürüdüğümüz yollardan geçtiler şimdi sana da umut oldu umutbitmz umutbitmz arkadaşımız tıpkı bize olduğu gibi. Yani zırt diye topiğe herhangi bi sayfadan dalmadan önce geçmişi de inceleseydin keşke :))

Lökosit i bilmiyorum ama sivilasmayi dert etme pek sadece ilişkiden sonra hemen kalkma ayağa 1saat falan yat

Bak gördün mü ilk mesajında atar yaptın ama şimdi burda görmek istemediğin o hamile arkadaşlardan birine lütfen bana yardım edin diyosun medet umuyosun! Biz hepimiz aynı sebepten buradayız zaten onlarda bizim şuan yürüdüğümüz yollardan geçtiler şimdi sana da umut oldu umutbitmz umutbitmz arkadaşımız tıpkı bize olduğu gibi. Yani zırt diye topiğe herhangi bi sayfadan dalmadan önce geçmişi de inceleseydin keşke :))
Kiz mdk35 nerelerdesin

Biz buraya nispet olsun diye mi geldik saniyorsun öyle egoist ve benciliz ki bes cocugumuz var altincisinin hikayesini gebe kalamayanlarin sayfasina yazıyoruz ben 3 evlat kaybettim doktorum tüp bebek bile olmaz dedi oglumun adi alper ama burada umut alper diyorlar umut oldu diye onlara ne bilip de yazarsiniz böyle anlamam. Bebegimi uyutup geliyorum buraya yardimci olabildigime olup çıkıyorum ben ne kadar care aradim derdime biri yardımci olsun diye kac kisinin gözüne baktım biliyor musun zamanında? Iste o yüzden hala bu topikteyim ben.
ayyy hepsini düşününce gözlerim doldu hatırladıkça :cry::cry: bizim Umut Alperimiz var şükürler olsun:KK200:

amin cano gittiği yere kadar idare edicem bebeğim daha rahat etsin diye ...bnd de geceleri rahatsızlık oluyo yaa ne tarafa dönsem karnım çekiliyo gibi hissediyorum bi türlü uyuyamıyorum bide yemeklerden sonra top gibi çıkıyo ağırlaşıyo oturamıyorum
Erken baslamisin canim agirlasmaya ya. Banada sen daha 35ten sonra gör diyolar

Kizlar bizim odamizda boyle ama daha suslemedik ne kapimizi nede odamizi sadece aldim hos geldin bebek yazani tule takicam balonda aldik onlarida sisirp yukardan sallandircaz bayram gecsin diye bekliyorum he bide halilari yikamaya verdik ondan halim yok simdilik::KK66:
çok beğendim Allah sağlıkla sıhhatle güle güle kullanmayı nasip etsin inşaallah canım benim:nazar:

Sen dün gelip bugun burda ahkâm kesemezsn hava atiyo dedigin insanlar yıllarca ugrasti sonunda nasip oldu senin günah dedigin sevinci yıllarca beklediler sevinclerinin ardında her zaman dua sakladılar dularinda bizi hatirladilar. Kimse seni buraya zorla getirmedi hosuna gtmediyse yazmicaksn muhatap olmicaksn bizlerle.
Arkadaşlar farkındaysanız bu sayfa gebe kalamayanlar için neden nispet yapıp bebeği olmayanları kıskandırırcasına bebeklerinizi neler yaptığınızı ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz ki??? hamile kalamayan bizleri hiç mi düşünmüyorsunuz??? Günah günahhhh!!!

kızlar merhaba nasılsınız bugun doğum günüm olduğu için Rabbimden tek bir dileğim var oda benim ve benim gibi anne olmak isteyen herkesi bebek sahibi yapsın inşallah en kısa sürede :)
daha yeni gördüğüm için kusura bakma canım doğumgünün kutlu olsun rabbim gönlündeki güzellikleri versin inşallah hayırlısıyla :) amin cümlemize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşaallah

X