Gebe kalamayanlar buraya.....

Oldu şükür darisi basina :) insanin dibindrn ayrilasi gelmiyor ya bi dogur da bak :)
amin inşallah canım yaaa halen doğumdan korksamda dikiş vs den :) bekliyorum umarım herşey yolunda gidrde meleğim gelir benimde tüm bekleyenlerinde:). ayyyyy napıyor şuan gününüz nasıl geçiyor bir günü anlatsana:)

düşüncesene sende hamile halıncaya kadar burdasın herşeyi konusuyorsun sonra hamıle kaldın pat kopuyorsun buradaki arkadaişlıktan samimiyetten hoş bi durum olurmu ?? öyle düşün hamileler doğum yapanlar da zamanında burda zorlukla yada herhangi birşekilde burdalardı vefalı olduklarından halen burdalar.

Arkadaşlar farkındaysanız bu sayfa gebe kalamayanlar için neden nispet yapıp bebeği olmayanları kıskandırırcasına bebeklerinizi neler yaptığınızı ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz ki??? hamile kalamayan bizleri hiç mi düşünmüyorsunuz??? Günah günahhhh!!!

düşüncesene sende hamile halıncaya kadar burdasın herşeyi konusuyorsun sonra hamıle kaldın pat kopuyorsun buradaki arkadaişlıktan samimiyetten hoş bi durum olurmu ?? öyle düşün hamileler doğum yapanlar da zamanında burda zorlukla yada herhangi birşekilde burdalardı vefalı olduklarından halen burdalar.

bence kpedere benzer diye heralde olmuyor henüz.eşimde sıvılaşma problemi var.güç bela test yaptırdık.dr yeniletmemi istiyor ölüm geliyor eşime onu yaptırmak.
Sivilasmayi dert etme derim çünkü bnmde esmde sivilasma sorunu vardı hem de 120dakika. Ama ilk hamiligim sorunsuz 2.denemde oldu buda 2.hamileligm diğer bebgimi kaybettikten 1sene sonra oldu

Arkadaşlar farkındaysanız bu sayfa gebe kalamayanlar için neden nispet yapıp bebeği olmayanları kıskandırırcasına bebeklerinizi neler yaptığınızı ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz ki??? hamile kalamayan bizleri hiç mi düşünmüyorsunuz??? Günah günahhhh!!!
Arkadaşım biz buraya yani bu siteye girdiğimizde hamile değildik ve burada dertlesirken hamile kaldik çok şükür sonra arkadaslarimizi bırakıp gitmdik ki benden öncede hamile kalan çok oldu burda uzlmedik aksine sevindik heyecalandik cinsiyet merekini hep birlikte yaşadık doğum yaklastikcada beraber heyecanla anıyoruz ben aramızda uzulcek birinin olduğunu sanmıyorum!

Kızlar mrb.bat 31 ağustos sizce hamilemiyim testi sabah yaptım

Eklentiler

• IMG_20150927_225638.jpg
    IMG_20150927_225638.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 56
Tüpleri kapalı olan var mı lütfen cevap verin çocuk sahibi olunuyor mu kapalı olunupda açılınca

anladımm iyi düşünmüşünüz o zaman :)sağlık ocağı doğumdan sonra benide cağırdı onun için dayanılcak gibi değildirya :KK43:
Ya bizden onceki bebis cok agladi basladim aglamaya içli içli esim zor susturdu benim meleğim uykularda :KK43: girdik uyurken batirdi igneyi emzigini verdim mikirdandi aglamadi ama inan iki uc saat sürdü bas agrim

Biz buraya nispet olsun diye mi geldik saniyorsun öyle egoist ve benciliz ki bes cocugumuz var altincisinin hikayesini gebe kalamayanlarin sayfasina yazıyoruz ben 3 evlat kaybettim doktorum tüp bebek bile olmaz dedi oglumun adi alper ama burada umut alper diyorlar umut oldu diye onlara ne bilip de yazarsiniz böyle anlamam. Bebegimi uyutup geliyorum buraya yardimci olabildigime olup çıkıyorum ben ne kadar care aradim derdime biri yardımci olsun diye kac kisinin gözüne baktım biliyor musun zamanında? Iste o yüzden hala bu topikteyim ben.

amin inşallah canım yaaa halen doğumdan korksamda dikiş vs den :) bekliyorum umarım herşey yolunda gidrde meleğim gelir benimde tüm bekleyenlerinde:). ayyyyy napıyor şuan gününüz nasıl geçiyor bir günü anlatsana:)
Canim geçiyor bir şekilde :) zaten bebeğin dışında birsey düşünmüyorsun o an :) biz napalim emzir gaz cikar alt değiştir uyu rituellerini tekrarlayip duruyoruz :)

X