Gebe kalamayanlar buraya.....

Sivilasmayi dert etme derim çünkü bnmde esmde sivilasma sorunu vardı hem de 120dakika. Ama ilk hamiligim sorunsuz 2.denemde oldu buda 2.hamileligm diğer bebgimi kaybettikten 1sene sonra oldu
Selam canım,umut oldun bana ya benim eşimde de sıvılaşma ve lökosit sorunu var,likefaksiyon süresi önce 19 dk idi fakat sonra abnormal oldu kaç dk olduğu yazmıyor. Lökosit de 1,5 milyon 3 ay antibiyotik kullandı ama geçmedi lökositi bir türlü şimdi dr u meme kanseri hastalarına verilen arimidex diye bir ilaç verdi,prostat bezlerinde lökosit olabilir diye. Siz neler uyguladınız? İlaç falan kullandı mı eşin? Ne olur yardımcı ol bana. Benim dr um normal yolla olur deyip yumurta takibi yaptırdı ama eşimin dr una Aşılama yaptıralım mı dedik dr sıvılaşma sorunu hallolmadan aşılama tutmaz demiş eşime,bunalıma girdik. kadın doğumcu normal olur derken ürolog aşılama bile tutmaz diyor

Sivilasmayi dert etme derim çünkü bnmde esmde sivilasma sorunu vardı hem de 120dakika. Ama ilk hamiligim sorunsuz 2.denemde oldu buda 2.hamileligm diğer bebgimi kaybettikten 1sene sonra oldu
ne kadarlıkken düştü cnm bizimkinde 120 dk dan da az ama yine tık yok.morfoloji sayı iyi

Camim sorun ne peki?
sıvılaşma görünüyorfakat büyütacak bir oranda değil yinede beklemedeyim

bence kpedere benzer diye heralde olmuyor henüz.eşimde sıvılaşma problemi var.güç bela test yaptırdık.dr yeniletmemi istiyor ölüm geliyor eşime onu yaptırmak.
Canım benim eşimde de aynı sorun var. Benim eşimde ilk testte sayı ml de 28 milyon toplamda 84 milyondu süre 19 dk idi ama hareket sadece %14 dü ve lökosit 1,5 milyondu,daha sonra hastahane ve dr değiştirdik,diğer hastahanede uygulanan yanlış iğne sonucu sayı ml de 15 milyona düştü,eşim başka hastahanede 3 kere daha test verdi, 4 aylık tedavi sonucunda hareket %70 e çıktı en son,fakat o kadar antibiyotiğe rağmen lökosit geçmedi ve süre düzelmedi,süre ab normal yazıyor fakat kaç dk olduğu yazmıyor. lökosit de > = 1 milyon. Dr prostat bezlerinde lökosit olabilir diye kanser ilacı verdi eşime şimdi onu kullanıyor 3 haftadır. benim eşim de test vermekten nefret ediyor ve stresten dolayı veremiyor mecbur ben de test odasına girmek zorunda kalıyorum her defasında. Sizin süre ne kadar? kaç dk da likefiye oluyor,senin dr un olur ya da bu sorunla olmaz diye bir şey dedi mi

ne kadarlıkken düştü cnm bizimkinde 120 dk dan da az ama yine tık yok.morfoloji sayı iyi

sıvılaşma görünüyorfakat büyütacak bir oranda değil yinede beklemedeyim
Hic dusmediki o sure 120dakikaydi hep 3kere test yaptirdik 2si 120dakika biride 60dakikaydi ama en sonuncusu 120dakikaydi

Selam canım,umut oldun bana ya benim eşimde de sıvılaşma ve lökosit sorunu var,likefaksiyon süresi önce 19 dk idi fakat sonra abnormal oldu kaç dk olduğu yazmıyor. Lökosit de 1,5 milyon 3 ay antibiyotik kullandı ama geçmedi lökositi bir türlü şimdi dr u meme kanseri hastalarına verilen arimidex diye bir ilaç verdi,prostat bezlerinde lökosit olabilir diye. Siz neler uyguladınız? İlaç falan kullandı mı eşin? Ne olur yardımcı ol bana. Benim dr um normal yolla olur deyip yumurta takibi yaptırdı ama eşimin dr una Aşılama yaptıralım mı dedik dr sıvılaşma sorunu hallolmadan aşılama tutmaz demiş eşime,bunalıma girdik. kadın doğumcu normal olur derken ürolog aşılama bile tutmaz diyor
Bize hareketsizlik var denildi ki a+b %50ydi sonra havuc suyu keci boynuzu derken %55e cikti esimin doktoru yinede hareketsizlik var diyodu 3kere tekrarlattik testi ama sivalasma hep ayniydi 120dakika hic degismedi yani. Bide evicap kullaniyodu iste esim onuda pek kullanmadi 1ay anca son testen sonra vazgectik artik hic biswy yaptirmaycaz yaza kadar bekleyelm dedik o auda oldu cok sukur

Merhaba,

Arkadaşlar hamile kalamayanlar için çok iyi bir doktr önereceğim. Dr. Cevat Bayrak, çektiği ağrısız rahim filmi sayesinde hamile kalınabiliyor. Ben çektirdim ve hiç ağrı olmadı. Günlük hayatıma dönebildim.
.....
Tel: (0212)

Son düzenleyen: Moderatör:
ayyy canım çook şükür iyi yarın şeker yüklemesi var ve bebeğimi görmeyi özledim burnumda tütüyor:)
sabah 8.30 da yükleme olucak bakalım inşallah iyi cıkar . normalde açlık şekerim iyiydi benim bakalım şekerden sonra nasıl cıkacak . özledim bebeğimi oynayıp duruyor maşAllah :) bebek arabası puset takımı almıştım travel sistem diye zaten park yatakta almıştı . şimdi bir hastane çıkışı polar kalın dışarda sarmak için battaniye aldım bebetto dan . 3 tulum uzun kollu 4 tane normal içine giyilen den aldım . 3 tane zıbın:) mustela şampuan 2 tane banyo kapşonlu havlu aldım . 3 tane çorap aldım :) aklıma gelenler bunlar:) öyle az az kıyafet alıyorum işte. zaten hemen büyüyyor alma dediler fazla bu kıyafetler bile yeter dediler yoksa elinde kalır hemen büyür diyorlar
inşaallah sağlıkla sıhhatle kullansın bebişin canım

X