Gebe kalamayanlar buraya.....

Ya hanimlar bu mide bulantisina ne iyi gelir? Hic bisey yiyemiyorum , sadece birazcik su .... Insallah bebege bi sorun olmaz, azcik bisey yemek istsem hemen cikariyom :-(

Ya hanimlar bu mide bulantisina ne iyi gelir? Hic bisey yiyemiyorum , sadece birazcik su .... Insallah bebege bi sorun olmaz, azcik bisey yemek istsem hemen cikariyom :-(
Canim öyle bur sorun oldugundan zaten ilk üç ay bebek annenin yediginden beslenmiyor üzülme sen güçten düşme yeter elma ayva cubuk kraker dondurma iyi geliyordu bana mesela

hamileyken ki uykusuzluk daha zor ya en azından bebisten sonra emzirme aralarinda derin uyuyabiliyorsun az önce de uyudum bir saat dünya varmış :-)
Olmazmi saga sola donerken canim aciyo :/ bebise bisey olmasin diye temkinli donuyorm bide. Aman smdi tm26 tm26 var sirada yani dogumu yakn olark sonra ben nasipse bizde kurtulsak bi

Cok kotu ya insan cok halsiz dusuyo , ama olsunnapalim cekcez artik bizim minikler icin :-) bebeem bebeem sizin durumunuz nasil , iyisiniz insallah, alper pasa emiyomu guzelcene ?
Bilmem mi şükür atlattik ama simdi de gece uyku ile boğuşuyorum birden uyuyakalirim diye korkuyorum :-/ bugün yine misafir var :-/ ama biz iyiyiz şükür :)

X