Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba arkadaslar
Yaşim 26 ve yaşima gore prolaktinim yuksekmis ve tup bebek bile yaptirsam cocugum olmazmis ... Ilk cocuk istedigimizde yani iki ay once özel muayenehaneye gittik ve sonuç Sömürü oldu .. Amac beni yikmak ve tanesi 500 tl olan aşilamayi yapmak. Benim durumum da olanlar kimler ?
abartmis prolaktin oynak bi hormon ondan hamile kalinmasa millet cocuk emzirirken hamile kalmazdi. Doktorunu değiştir tek doktorla kalma.

Ayyy ivet. Şu an caktirmiyorum ama birazdan hatıralar :-/
Benimki odaklandi bile televizyona ya :KK43: adam sabah kalkti ozetsizmi baslarki deyip duruyodu ya asiri bagimli koparmam lazim bu filmdende anca bebek olunca insallah veririm ona benm isim var bakiver az diye :) belki o zaman unutr adam beni bile gormuyo kiz gelince ilgilendi biraz smdi polata bakiyo amann bizde gectik oglusumla odamiza valla oyun oynuoz ben parmaklarimla dokunyom karnima o vuruo yukari atio kendni bnmde hosuma gidiyo :)

Benimki odaklandi bile televizyona ya :KK43: adam sabah kalkti ozetsizmi baslarki deyip duruyodu ya asiri bagimli koparmam lazim bu filmdende anca bebek olunca insallah veririm ona benm isim var bakiver az diye :) belki o zaman unutr adam beni bile gormuyo kiz gelince ilgilendi biraz smdi polata bakiyo amann bizde gectik oglusumla odamiza valla oyun oynuoz ben parmaklarimla dokunyom karnima o vuruo yukari atio kendni bnmde hosuma gidiyo :)

Benimkine izliyor heyet aşkım bu klavye niye çıkmıyor diyorum hic duymuyor bile mecbur bilgisayardan yazıyorum

Benimkine izliyor heyet aşkım bu klavye niye çıkmıyor diyorum hic duymuyor bile mecbur bilgisayardan yazıyorum
Kiz yok duymazlar sezonu zor gecirdi zaten aman ya gecen sezon bitcek diye seviniyodum nerdee.. Bide demez mi oglumuda alistircam bu filme die sakin dedim sakin :)

Kiz yok duymazlar sezonu zor gecirdi zaten aman ya gecen sezon bitcek diye seviniyodum nerdee.. Bide demez mi oglumuda alistircam bu filme die sakin dedim sakin :)

Kız araya araya ben kendim buldum ne değişik telefonmus bu ya sinir oluyorum bu diziye mafya yapacaklar bunlar çocukları demin fb maçı izledi bana da diyor ki forma ali cam ikimize birden izzlicez oğlumla ne anlar daha dedim belki başka takım tutacak öyle bisey olamaz doğuştan yapi cam onu ben diyo:-)

Ay unutmamis özet var diye acmiyomus :-/ benimki de 7den beri deparlarda galiba uyudu yoruldu artık :) kapi süsü almis babamiz çok tatli :)

X