Gebe kalamayanlar buraya.....

günaydın cnm nasıl gidiyo bebişe alıyonmu bişeyler
ayyy canım çook şükür iyi yarın şeker yüklemesi var ve bebeğimi görmeyi özledim burnumda tütüyor:)
sabah 8.30 da yükleme olucak bakalım inşallah iyi cıkar . normalde açlık şekerim iyiydi benim bakalım şekerden sonra nasıl cıkacak . özledim bebeğimi oynayıp duruyor maşAllah :) bebek arabası puset takımı almıştım travel sistem diye zaten park yatakta almıştı . şimdi bir hastane çıkışı polar kalın dışarda sarmak için battaniye aldım bebetto dan . 3 tulum uzun kollu 4 tane normal içine giyilen den aldım . 3 tane zıbın:) mustela şampuan 2 tane banyo kapşonlu havlu aldım . 3 tane çorap aldım :) aklıma gelenler bunlar:) öyle az az kıyafet alıyorum işte. zaten hemen büyüyyor alma dediler fazla bu kıyafetler bile yeter dediler yoksa elinde kalır hemen büyür diyorlar

20150918_112306.jpg
Kapımızın süsüsü :)

Son düzenleme:
Hayirli cumalar kizlar
Biz bugün bodruma gitcez kuzenimin düğünü var gittiğime göre Orada özelde bi doktor var normalde muayanesi Çok pahali ama ebesi ablamin arkadaşi indirim sağliyolar ama eşim gitme diyor şöylede bişey var Eşim yarin akşam üzeri gelcek ben yarin sabahtan görünücem doktra gidersem. Ablam oraya gitmişken görün o dkra diyo eşumden izinsiz görüneyim mi? Kararsiz kaldim eşime kalsa daha bekliyelim diyip duruyo :KK64:daha ne kadar bekliycez ki

Hayirli cumalar kizlar
Biz bugün bodruma gitcez kuzenimin düğünü var gittiğime göre Orada özelde bi doktor var normalde muayanesi Çok pahali ama ebesi ablamin arkadaşi indirim sağliyolar ama eşim gitme diyor şöylede bişey var Eşim yarin akşam üzeri gelcek ben yarin sabahtan görünücem doktra gidersem. Ablam oraya gitmişken görün o dkra diyo eşumden izinsiz görüneyim mi? Kararsiz kaldim eşime kalsa daha bekliyelim diyip duruyo :KK64:daha ne kadar bekliycez ki
Ama bir daha da denk gelmez ki :-/ ikna olacak gibi degil mi?

Ama bir daha da denk gelmez ki :-/ ikna olacak gibi degil mi?
Yani bi daha ne zaman denk gelcemde öyle bir doktora görüncem.. Bu dr her hafta yurt dişina gidiyo herşeyi son teknoloji bilgili bir adam.. Ikna olmuyo gidersemde ondan habersiz gitcem.. Hani biz bu ay dktr tedavisine başliycaz dedim ya ona bile karşi çikti ben orami burami göstermem başkalarina diyo ben nasil gösteriyrm diyince gitme bekleyelim olur bebek diyo.. Sinir ediyo beni 1,5 sene olmuş daha neyine bekliycem

Ama üzerine gitmeden de olmuyor ki Gölcükte duzcede kimi iyi diye duyduysam gittim. Diyorum ya 17 doktoru buldu. Mecbur kalinirsa o da gidecek ama iate bazilari inat ediyor. Ama madem o inat ediyor sana birsey demesin bari.
Yani bi daha ne zaman denk gelcemde öyle bir doktora görüncem.. Bu dr her hafta yurt dişina gidiyo herşeyi son teknoloji bilgili bir adam.. Ikna olmuyo gidersemde ondan habersiz gitcem.. Hani biz bu ay dktr tedavisine başliycaz dedim ya ona bile karşi çikti ben orami burami göstermem başkalarina diyo ben nasil gösteriyrm diyince gitme bekleyelim olur bebek diyo.. Sinir ediyo beni 1,5 sene olmuş daha neyine bekliycem

Ama üzerine gitmeden de olmuyor ki Gölcükte duzcede kimi iyi diye duyduysam gittim. Diyorum ya 17 doktoru buldu. Mecbur kalinirsa o da gidecek ama iate bazilari inat ediyor. Ama madem o inat ediyor sana birsey demesin bari.
Kv beraber gidin diyo Ama hale gitmiycem derse eltim eczanede çalişiyo ondan korunmak ilaç alicam yaninda içiyomş gibi yapcam madem gitmiyoz koruncam bende dicem ne yapcak bakicam bi bende inat edicem

Gökten ne yağdı da yer kabul etmedi. Toprağa ne ekildi de bitmedi. Bu dünya'ya kim geldi de gitmedi. Hangi dert hangi sıkıntı bitmedi. Allah'ın rahmeti, mağfireti kime yetmedi. Kim Allah dedi de "O "yetişmedi. Kim gizli gizli yalvardı da "O" işitmedi. Kim Rabbim dedi de "O" buyur kulum demedi. Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle...Hayırlı Cumalar!

Kv beraber gidin diyo Ama hale gitmiycem derse eltim eczanede çalişiyo ondan korunmak ilaç alicam yaninda içiyomş gibi yapcam madem gitmiyoz koruncam bende dicem ne yapcak bakicam bi bende inat edicem
Ise yariyor bak o yöntem :) bir iki kisi yapti onu. Benimki şükür inat etmedi ya kendi icin de ki iyi ki etmemiş şükür. Ben gidecegim zaman da zaten gidiyorum dedim gittim.

Yok ya orjinale para mi vercm ben alt tarafi bikere giycek :) onun yerine baska zamanlarda giymek icin biseyler alirim :) 40-50 lira falan onlar normal hastane cikislarida 25-30
40-50 olsa kiyardim kiz 80tl. Ben set almadim tek tek aldim. Bir yaşını geçsin orjinalini alirim tospama annesinin babasinin var onun da olsun yani :)

X