Gebe kalamayanlar buraya.....

biz varız sarıp sarmalarız alırız bişeyler açıkta kalacak hali yokya hastanedende çarşafa sarar getirirsin hele bi hayırlısıyla doğsunda kuzular :KK68:
Canim ablam benim Allah razi olsun demen yeter. :) ben su icimdeki korkuyu atamadgimdan bisey almiyorum 35.haftamda alcam insallah annem alalim biseyler dedide onada hayir dedim. Tabi insallah gununde gelirde erken gelirsede Allah korusun artik ablasinin pembe hastane cikisini giyer :)

Kizlar suyla birlikte dogum daha kolay, onceden cok su kayb eden bebek kuruda kaliyo biraz zor oluyo... Benimde ilk suyum geldi yavas yavas, sancim taaaa 3 saat sonra geldi ve zaten nasil sanci basladi allaha sukur 4 saatin icinde olduda btti masallah :-) insallah allah sizde kolay dogum nasip eder canim
Amin canim :) ikinci dogum kolay olur diyolar ama bakalim :)

Aman susmaz o millet zaten hic. Kendi yatagimi serecegim de sonraya is kalmasin diye sansim diyorum suyum gelir gece :-/
dün misafırlığıe gıttıydık geç bile kalmışın dedıler yoksa bayramda sonra vercektim sinir oldum artık yıkansında bayram bitiminde sererim napayım 20 günde kirlencek değil ya dikkat ederiz mutfağa örtü falan seriyorum zaten çok cabuk kirlenir diye ne yatağı kız?

Ayy kiz az kaldi valla :) ben hala bisey almadim dun hastane kadinlar dio aldim hersey cantam hazir falan ya diyorm Allah korusun erken dogsa hic biseyi yok oglumun :)
Hazirla biseyler sen artik :) bi ara diyodum erken dogarsa rezil olacaz ebelere gercekten gomlege sarip getiririz artik eve :) birsey kalmadi ya heyecan dorukta :))

Hazirla biseyler sen artik :) bi ara diyodum erken dogarsa rezil olacaz ebelere gercekten gomlege sarip getiririz artik eve :) birsey kalmadi ya heyecan dorukta :))
Ekimin 15inde alcam die dusunuyodum ama o zamana 35haftalik oluyorum :-)oda cokmu gec olurki diyorum bi yandada aman Allah korusun erken dogarsa ablasinin pembe hastane cikisi var onu giydiriverirler :-)

artık bizde gün sayıyoruz bugün halı yımaya vereyim dedim anca cuma alırız salı teslim ederiz dedi adam yavaştan başlıcam bende temizliğe bayram bitiminde salı gelsinde yaymıcam hemen bana gelen giden olmıcak zaten eşim kurban kesmeye gitcek günü birlik memleketine bende annemlerde olcam bayramıda atlattık mı ya nasip artık :)
Sonrasi çabuk geçiyor zaten ki cogu azi senin de birsey kalmadi :KK66:

Ekimin 15inde alcam die dusunuyodum ama o zamana 35haftalik oluyorum :-)oda cokmu gec olurki diyorum bi yandada aman Allah korusun erken dogarsa ablasinin pembe hastane cikisi var onu giydiriverirler :-)
Ya herşeyi almasi yikamasi paklamasi düzenlemesi uzun vakit alıyor onun için ne kadar erken bitirirsen o kadar iyi

Ya herşeyi almasi yikamasi paklamasi düzenlemesi uzun vakit alıyor onun için ne kadar erken bitirirsen o kadar iyi
Gittigimde artik hepsini bianda alcam kendim icin olanida bebis icin olanida alcam eksiksiz tabi bianda hepsi agir gelcek ama napalim 1milyari gozden cikardik biz sag saglim dogsunlarda alinir hersey ya

merhaba arkadaşlar.
hamile kalamayanlar,burada sorunlarımızı paylaşalım,anlatalım.

6 senelik evliyim 5 yaşında kuzucuğum var.ama 4 senedir hamile kalamıyorum.klomen sürekli kullandım,daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum yine olmadı.artık gelecek ay aşılama yapılacak.inşallah hamile kalabilirim.ve ayrıca tüm tesler yapıldı ben ve eşim gayet sağlıklıyız.nedeni bilinmeyen kısırlık buna denir sanırım.
hadi gel artık bebeğim:emir_bebek:

Ben burayı çözemedim pek herkese selam . Prolaktinim yuksek cikmis yasima göre yaşim 26 . Cocugum olmazmis . Nasil bir yol izlicem nereye gidicem bilemiyorum Bu iş ozel yerlerde sömürüye acik maalesef . Bu durumds olanlar var mi ?

sonuç iyidir inşallah.çok streste gebeliğe engelliyormuş.artık hamile kalmak için uğraşıcaz hepimiz.:emir_bebek:Çok üzgünüm çoook
Merhaba arkadaslar
Yaşim 26 ve yaşima gore prolaktinim yuksekmis ve tup bebek bile yaptirsam cocugum olmazmis ... Ilk cocuk istedigimizde yani iki ay once özel muayenehaneye gittik ve sonuç Sömürü oldu .. Amac beni yikmak ve tanesi 500 tl olan aşilamayi yapmak. Benim durumum da olanlar kimler ?

Merhaba arkadaslar
Yaşim 26 ve yaşima gore prolaktinim yuksekmis ve tup bebek bile yaptirsam cocugum olmazmis ... Ilk cocuk istedigimizde yani iki ay once özel muayenehaneye gittik ve sonuç Sömürü oldu .. Amac beni yikmak ve tanesi 500 tl olan aşilamayi yapmak. Benim durumum da olanlar kimler ?

İlkini kaybettik tatlim 22 haftalikken abisinin hatrina kardesi kolay dogar insallah :)
Ay canim cok ozur dilerim bilmiyordum ya, kusura bakma :-( nebilim ilk dogumda soyle oldu falan diyince sandimki.... Allahin izniyle oglusunu sag salim eline almana bi kac gun kaldi , allahim yardimcin olsun

X