Gebe kalamayanlar buraya.....

Sanirim ben hic yataktan kalkamam o zaman :KK70: kilo almadim daha hic hamile kaldigim kilodayim ama yinede agirlastim baya ya

ben o zamandan bu yana sadece 6 kilo aldım ılk zamanlar kılo verdıydım 3 kilo kadar onu saymıyorum :-)doğuma kadarda 2 kilo alsam pehh iyimişim yinede :)

ben o zamandan bu yana sadece 6 kilo aldım ılk zamanlar kılo verdıydım 3 kilo kadar onu saymıyorum :-)doğuma kadarda 2 kilo alsam pehh iyimişim yinede :)
Ben de artik alirim herhalde ya bayramda alirim kesin her gittigim yerde yemek yiyiyorum cunku her sofraya oturuyorum :KK70: sen yine o kadar almamisin ya normal.bence

gıpte ediyorlar doğumdan sonra eski kilona dönersin yada en fazla 1 2 kilon kalır dıye bende mutlu oluyorum:) bayramda kesin alınır :))
Kiz ben yemek yemeyi cok severim yemek yerkende cok mutlu olurum :KK70: o yuzden bayramlarida cok seviyorum :) misafirlere yemek koyunca illa sende gel falan diyolar bende nezaketen oturam diom ama tıka basa yiyiom :) bayramda annemin orda oluyorum ben e anne yemekleride bi baska oluyo

Kiz ben yemek yemeyi cok severim yemek yerkende cok mutlu olurum :KK70: o yuzden bayramlarida cok seviyorum :) misafirlere yemek koyunca illa sende gel falan diyolar bende nezaketen oturam diom ama tıka basa yiyiom :) bayramda annemin orda oluyorum ben e anne yemekleride bi baska oluyo

bizde eşimin memleketinde oluyoruz her bayram ilk 2 gün sonra annem yakın zaten bana hemen ona gidiyoruz güzel geçiyor orda her gıttığın yerde sofra kuruyorlar etinden tut sarmasına tatlısına kadar bende dayanamıyorum yıyorum ama bu sefer gidemicem aksilik çıkmasın dıye ne olsa az kaldı eşim gitcek kurbanı kesicek gelicek bende annemde yerim bol bol :KK45:

Ay benim ilki su ile gelmisti keske yine oyle olsa. Su patlatildiginda acilma artiyormus ondan cani yanmistir
Kizlar suyla birlikte dogum daha kolay, onceden cok su kayb eden bebek kuruda kaliyo biraz zor oluyo... Benimde ilk suyum geldi yavas yavas, sancim taaaa 3 saat sonra geldi ve zaten nasil sanci basladi allaha sukur 4 saatin icinde olduda btti masallah :-) insallah allah sizde kolay dogum nasip eder canim

bizde eşimin memleketinde oluyoruz her bayram ilk 2 gün sonra annem yakın zaten bana hemen ona gidiyoruz güzel geçiyor orda her gıttığın yerde sofra kuruyorlar etinden tut sarmasına tatlısına kadar bende dayanamıyorum yıyorum ama bu sefer gidemicem aksilik çıkmasın dıye ne olsa az kaldı eşim gitcek kurbanı kesicek gelicek bende annemde yerim bol bol :KK45:
Bizim burdada yer sofrasi kurulur.. Aynen burdada lokmasindan tut sarmasina tatlisina kadar 11-12 cesit yemek oluyo cok heyecanli kiz :) hep sevmisimdir bauram yemeklerini valla onceden cekinirdim yemege utanirdim artik hic utanmiyorum :) catalin ucuyla yerdim deli gibi :) artik 2canliym hakkimiz var bol bol yemeye :)

Bizim burdada yer sofrasi kurulur.. Aynen burdada lokmasindan tut sarmasina tatlisina kadar 11-12 cesit yemek oluyo cok heyecanli kiz :) hep sevmisimdir bauram yemeklerini valla onceden cekinirdim yemege utanirdim artik hic utanmiyorum :) catalin ucuyla yerdim deli gibi :) artik 2canliym hakkimiz var bol bol yemeye :)

ne utancan kız ye gitsin valla :))))

dün misafırlığıe gıttıydık geç bile kalmışın dedıler yoksa bayramda sonra vercektim sinir oldum artık yıkansında bayram bitiminde sererim napayım 20 günde kirlencek değil ya dikkat ederiz mutfağa örtü falan seriyorum zaten çok cabuk kirlenir diye ne yatağı kız?
lohusa yatağıdır o lohusa :)

Ayy kiz az kaldi valla :) ben hala bisey almadim dun hastane kadinlar dio aldim hersey cantam hazir falan ya diyorm Allah korusun erken dogsa hic biseyi yok oglumun :)
biz varız sarıp sarmalarız alırız bişeyler açıkta kalacak hali yokya hastanedende çarşafa sarar getirirsin hele bi hayırlısıyla doğsunda kuzular :KK68:

Ay hanimlar hani su disgebelik bosgebelik korkum vardi sanki oyle degil demi? Bugun kan sonucumu aldim biraz rahatladim ama yinede bu kusku iste, insan surekli biseyler ariyor inanamiyor:-) ben BATi 5 gun gece yapmisdim Beta 646 cikmisdi, simdide BATi 13 gun gecti Beta degeri 17356 olmus .. Normal demi?

Ay hanimlar hani su disgebelik bosgebelik korkum vardi sanki oyle degil demi? Bugun kan sonucumu aldim biraz rahatladim ama yinede bu kusku iste, insan surekli biseyler ariyor inanamiyor:-) ben BATi 5 gun gece yapmisdim Beta 646 cikmisdi, simdide BATi 13 gun gecti Beta degeri 17356 olmus .. Normal demi?
SÜPER HATTA MAŞAALLAHHHHHHH

X