Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: Prens Alper :KK37:bekliyoruz
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: Prens Mert :KK37:bekliyoruz
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: Prens Buğra Miraç:KK37:bekliyoruz
@aysima00--------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: Prens Mehmet Eymen:KK37:bekliyoruz
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@zeynepsibel------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek::KK200: Atışını :KK37:bekliyoruz
@lolita555 -----------------:110:---24 Haziran-5.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@gamzeli es-------------:110:---3 Ağustos-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ---------:110:---29 Ağustos-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Ezra35 -----------------:110:---30 Ağustos-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@nurun_ala_nur ----- :110:---17 Eylül-15.deneme:KK68:Prensesini bekliyor
Eylulll09 Eylulll09 ----------------:110:---22 Eylül-16.deneme:KK69:Çalışmalara devam

@ciftsariliyumurta ----:110:---23 Eylül-28.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ftsch-------------------- :110:---28 Eylül-20.deneme :-) Hala totem yapıcam der
@mdk35------------------:110:---01 Ekim-28.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@cansu1109 ----------- :110:---3 Ekim-4.deneme :KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---6 Ekim-10.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@yaren92 ---------------:110:---22 Ekim-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam

Abla her etikette acaba yeni hamilemi var diye heyacanla bakiyorum:KK48:bi anlik kalp atişlarim hizlaniyo :KK70:

Abla sezeryana döndü diyelim hangi kasaba düşecegim belli degil. Bi de bu acidan dusun
ahahahahah deme kız öyle :) belki ibrahim a.s ın duası gibi olur kurban da gelirse kurbanda gelir napalım artıkınn ama söz gerçekten en geç arefe diye duacıyım yalan değil yani :KK70:bak büyük teyze olarak bir çıkarım varsa ne olayım:KK70:gebe olayım inşaallah:KK70::KK70::KK70:

Diyelim insallah :) senin de birsey kalmadi cok heyecanliii...

artık bizde gün sayıyoruz bugün halı yımaya vereyim dedim anca cuma alırız salı teslim ederiz dedi adam yavaştan başlıcam bende temizliğe bayram bitiminde salı gelsinde yaymıcam hemen bana gelen giden olmıcak zaten eşim kurban kesmeye gitcek günü birlik memleketine bende annemlerde olcam bayramıda atlattık mı ya nasip artık :)

magnezyumu iciyorum zatende iste yinede toplaniyi nst icin dha 5 haftam var o zamana kadar sorun cikmasin ya valla aklim cikti bebegime bisey olcak diye hareketlerni hissediyodm cok net bi sekilde zaten ben hastayken nedense yavrum bnm o daha cok hareketli oluyo
Allah korusun canim düşünme öyle. Bak sira size geliyo heee :))

günaydınnnnn günaydınnn günaydınnnnn:KK200::KK36:
kızlar dün bebeğim çoook az kıpırdıyordu hisetmedim hiç neredeysee.. ama babası geldi yemek yedik hareketlendi demek aç bırakmışım yaaa

benimki acıkınca basıyo tekmeyi anlıyorum yiyince duruyo ey seni gidi gidi doğduğundada bascan yaygarayı demi diyorum :))

artık bizde gün sayıyoruz bugün halı yımaya vereyim dedim anca cuma alırız salı teslim ederiz dedi adam yavaştan başlıcam bende temizliğe bayram bitiminde salı gelsinde yaymıcam hemen bana gelen giden olmıcak zaten eşim kurban kesmeye gitcek günü birlik memleketine bende annemlerde olcam bayramıda atlattık mı ya nasip artık :)
Erken verme halilari ayaklarini usutme brnim de pazartesi geldi serdim bi yatagim kaldi sonra oturur beklerim artik :)

Erken verme halilari ayaklarini usutme brnim de pazartesi geldi serdim bi yatagim kaldi sonra oturur beklerim artik :)

dün misafırlığıe gıttıydık geç bile kalmışın dedıler yoksa bayramda sonra vercektim sinir oldum artık yıkansında bayram bitiminde sererim napayım 20 günde kirlencek değil ya dikkat ederiz mutfağa örtü falan seriyorum zaten çok cabuk kirlenir diye ne yatağı kız?

X