Gebe kalamayanlar buraya.....

Normalde gunum pazartesi de bayramin birinci gunune kadar uzar dedi som agizli hih...
ahahahahah deme kız öyle :) belki ibrahim a.s ın duası gibi olur kurban da gelirse kurbanda gelir napalım artıkınn ama söz gerçekten en geç arefe diye duacıyım yalan değil yani bak büyük teyze olarak bir çıkarım varsa ne olayımgebe olayım inşaallah

günaydın hanımlar hayırlı sabahlarımız olsun inşaallah
hayırlı sabahlar abla bugün rüya gördüğümü hatırladım alışverişteyim ama önce bebeğim kucağımda yok sonradan örgü satan yere girince bebeğim kucamda oluyo ona ceket alıyorum altına yapmış satıcı kadın fark ediyo orda çalışan kızlara bebeğin altını değiştirin diyo falan ama bebeğimin tam yüzünü hatırlamıyorumda maşallah beyaz tenliydi

hayırlara çıkarsın rabbim rüyanı oyy maşaallah.yüzünü göstermemiş sana süpriz olacak :)

günaydın canım kaç saatte bir yemek yiyosun sen yemek olmasada bişeyler atıştır sürekli o zaman
sabah 9 da kahvaltı yapıyorum sonra saat 13 yada 14 de bir yada iki yumurta haşlaması yiyorum sadece yanında hiç birşey olmadan sonra 15 gibi meyve yiyorum bir tane bide 18 de akşam yemeği böyle geçiyor ama ne bileyim yaaa dün ve önceki gün sanırım öğlen az geldi yemekler

BENCE KAHVALTI VE ÖĞLENİN ARASI ÇOK BANA ÖYLE DEDİ AYY CAPSİ AÇIK UNUTMUŞUM :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…