Gebe kalamayanlar buraya.....

Abla her etikette acaba yeni hamilemi var diye heyacanla bakiyorumbi anlik kalp atişlarim hizlaniyo

Abla sezeryana döndü diyelim hangi kasaba düşecegim belli degil. Bi de bu acidan dusun

Diyelim insallah :) senin de birsey kalmadi cok heyecanliii...

artık bizde gün sayıyoruz bugün halı yımaya vereyim dedim anca cuma alırız salı teslim ederiz dedi adam yavaştan başlıcam bende temizliğe bayram bitiminde salı gelsinde yaymıcam hemen bana gelen giden olmıcak zaten eşim kurban kesmeye gitcek günü birlik memleketine bende annemlerde olcam bayramıda atlattık mı ya nasip artık :)

Allah korusun canim düşünme öyle. Bak sira size geliyo heee :))

günaydınnnnn günaydınnn günaydınnnnn
kızlar dün bebeğim çoook az kıpırdıyordu hisetmedim hiç neredeysee.. ama babası geldi yemek yedik hareketlendi demek aç bırakmışım yaaa

benimki acıkınca basıyo tekmeyi anlıyorum yiyince duruyo ey seni gidi gidi doğduğundada bascan yaygarayı demi diyorum :))

Erken verme halilari ayaklarini usutme brnim de pazartesi geldi serdim bi yatagim kaldi sonra oturur beklerim artik :)

Erken verme halilari ayaklarini usutme brnim de pazartesi geldi serdim bi yatagim kaldi sonra oturur beklerim artik :)

dün misafırlığıe gıttıydık geç bile kalmışın dedıler yoksa bayramda sonra vercektim sinir oldum artık yıkansında bayram bitiminde sererim napayım 20 günde kirlencek değil ya dikkat ederiz mutfağa örtü falan seriyorum zaten çok cabuk kirlenir diye ne yatağı kız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…