Gebe kalamayanlar buraya.....

Gecmis olsun canim iyi misin simdi?
Sagol canim cok sukur iyiyim suan sertlesmeyide soyledim doktorum norml diyo ama artti dedim agriylami geliyo dediler hayir agrim yok dedim normal o sertlesmeler hareketleriylemi sertlesme yapiyo dediler evet dedim nst ye gonderceklerdi agrin varmi dedi yok dedim o zamn gondermediler ama kasilman agrin olursa hemen geliyosn dediler tmm dedim oylelik cikardilar

Sen magnezyumu vitamini eksik etme yine de. Bi de yorma kendini.bugun nstde ben hissetmesem bile sancim cikti düşün.

geçmi olsun canım kusmada varmıydı benimde öyle olduydu 5.ayımda idrar yolu enfeksıyon başlangıcı dedılerdı öyle yapıyormuş belırtılerı allahtan bol suyla atlattık

hadi gözün aydın canım alpercik yolunu bulmuş güzelce :)
Valla cok sukur oyle dedi bu doktor :) bu arada cati muayenesini erken yaptiklari icin ipegin acimis olabilir cok kasma kendini benim agrim oldu bacagim bile agridi ve tuvalete cok ciktim gece bebis sanirim cati muayenesinden etkilendi ondan girdi yola ve agrim ondan oldu illa canin yanacak diye dusunme.

inşallah benimde pazartesi yapıcak sanırım 38.haftada yapıyorum dedi ama belkide bi sonrakindede yapabılır ama ben hazırlıklı gideceğim her şekilde zaten catı muayenesinden etkılenıyormuş bebiş en az 1 hafta içinde doğum yapıyormuşsun sanırım :)gördün mü alperi ne kadar olmuş ?

Canim haklisin belkide erken yaptiklari icin olabilir o cektigim acilar :) perşembe kontrolum var cnm son reglime gore 35+5 olmus olucam sence cati muayenesi ya da alttan bakarmi doktor?

Yok ya etkilense ben dogururdum goremedim ki bi bacagini gordum kanala inince gorunmuyormus meger. 3 kilo olmus ki yeter normal dogum icin uygun bana gore :))

Canim haklisin belkide erken yaptiklari icin olabilir o cektigim acilar :) perşembe kontrolum var cnm son reglime gore 35+5 olmus olucam sence cati muayenesi ya da alttan bakarmi doktor?
Cok erken ya catiya bakmak isterse de baktirma bence kimi doktor hic bakmiyormus aslinda dogum baslamadan bilemeyiz diyorlarmis dusun

Yok ya etkilense ben dogururdum goremedim ki bi bacagini gordum kanala inince gorunmuyormus meger. 3 kilo olmus ki yeter normal dogum icin uygun bana gore :))

1 hafta içinde de 150 200 gr alsa bencede cok ideal kılo canım yok ondan sonra 1 hafta falan heralde doğumun başlıyormuş ayy yada ben yanlış okudum ekim annelerinden bir kaçı yazdıydı şim onları okuyorum sayfaları biri doğuma gitti herşeyi yazmış maşallah 1 cm acılmam oldu sonra 5 cm acılmam oldu suan suymu patlattılar yazmış 1 2 saat sonrada suni sancı verdıler tık yok demiş allahım dedim biz yazabılcez mı buraya acaba böyle kadınının maşallahı var

İnsan hikaye gibi okuyor onlari yalan geliyo dimi senin de onlari yasayacak olman :))

başımıza gelince yaşıcaz aynen her okuduğumda heyecan bastı ama bide şu suyu patlatma olayı cok mu can acıtıcıki bağırdım resmen yazmış
Ay benim ilki su ile gelmisti keske yine oyle olsa. Su patlatildiginda acilma artiyormus ondan cani yanmistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…