Gebe kalamayanlar buraya.....

as cnm iyiyiz sen nasılsın aşılma yapmıştın var mı bi gelişme....
Sağol iyiyim bende aşılama değildi
Iğne tedavisiyle doğal yoldan denedik..
bugün çatlatma iğnesini olalı 10 gün oldu.. henüz test yapmadım erken diye..

Bakalım nasip. . .

Allah razı olsun abla,,,,modem bağlayacaz da hangisi daha uygun olur abla bi önerisi olan var mı

hadi gözün aydın cano ay bayramdan önce olsaydı keşke gerçi bayramda kurban kesmiyosanız sorun olmazda ...kız ne hazırladın gelenler için şerbet yada şeker falan var mı
Kesiyoruz da artik annemle esime emanet napalim :) insallah arefe oncesi gelir :) bi cikolata aldim siz kadar kimse ilgilenmedi benle cok bile hihhh.

Kesiyoruz da artik annemle esime emanet napalim :) insallah arefe oncesi gelir :) bi cikolata aldim siz kadar kimse ilgilenmedi benle cok bile hihhh.
hak edene hak ettiği diye boşuna dememişler cano ...odayı çekip koysana yaa bn daha bişey almadım ya erken diye ama napıcam diyorum fikir olsun

hak edene hak ettiği diye boşuna dememişler cano ...odayı çekip koysana yaa bn daha bişey almadım ya erken diye ama napıcam diyorum fikir olsun
Bi besikle dolap ici yaptim atmistim ama istersen atarim yine besige uygun renkte nevresim de sercem dantel falan sermeyecem ay lohusa bu deyip simartacak kimse olmayacak nasilsa

Arkadaş 22 daireyz apartmanda hepimiz birbirimizi biliyoz. Bi ben kaldm cocuğu olmayan iyi mi depresyoooonnnn ruhum sana teslim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…