Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme Prens Alper bekliyoruz
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme Prens Mert bekliyoruz
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme Prens bekliyoruz
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Atışını bekliyoruz
lolita555 --------------------24 Haziran-5.denemeÇalışmalara devam
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ağustos-10.denemeÇalışmalara devam

Ezra35 --------------------30 Ağustos-10.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------14 Eylül-9.deneme Sabırla bekliyor
nurun_ala_nur ----- ---17 Eylül-15.denemePrensesini bekliyor

@ebrar09-------------------22 Eylül-16.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta -------23 Eylül-28.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---28 Eylül-20.deneme Hala totem yapıcam der
@mdk35---------------------01 Ekim-28.denemeÇalışmalara devam
cansu1109 ----------- ---3 Ekim-4.deneme Çalışmalara devam
yaren92 ------------------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam

Bi besikle dolap ici yaptim atmistim ama istersen atarim yine besige uygun renkte nevresim de sercem dantel falan sermeyecem ay lohusa bu deyip simartacak kimse olmayacak nasilsa
yalnız değilsin bu konuda cano bnd aynıyım bi eşim var işte saolsun...çeyizde bzd nevresim takımı yaptırmıştık süsletmiştik nakışla kırmızı renkli kendime onu sererim ...ben görmedim yaa resimleri bi daha koyda göreyim cicişleri

ne demek teyzesi :)

Eklentiler

• 20150829_165916.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 34
  • 20150829_170241.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 31
  • 20150820_191116.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 33
Abla yeni tarih 6 ekim

Selamun aleykum arkadaslar . Nasilsiniz bakalim? Insallah hersey yolundadir bebeem kiz sen daha dogurmadinmi , oglusun 1 yasini buldu icinde ayyy allah yardimcin olsun sanci artik gelip gelip gidiyomu? Insallah dogumun kolay gecer , doguma giderken haber verebilirsen soyle sana bol bol dua ederiz

Kizlar bigun acildeydim rahatsizlandim basim cok donuyodu kalkamiyodum ayaga. Kan idrar tahlili yaptilar. Serum yedim 2den 6ya kadar kalp atislarida dinlendi bebegimn tansiyonumada bakldi nabzimada hic biseyde sorun cikmadi ck sukur neden oldugunuda anlamadilr

Aleykum selam tatlim:) benim daha bayramin birinci gunune kadar vaktim var ama kanala girmis sukur en azindan :) ara kasilma yalanci sanci oluyor o kadar :) giderken haber veririm bi sekilde zaten :) sen naptin ne zaman gideceksin doktora bir daha?

Aleykum selam tatlim:) benim daha bayramin birinci gunune kadar vaktim var ama kanala girmis sukur en azindan :) ara kasilma yalanci sanci oluyor o kadar :) giderken haber veririm bi sekilde zaten :) sen naptin ne zaman gideceksin doktora bir daha?
Ay de insallah artik gelsin bizde bi gorek tostosu alperdi dimi ? Ya canim iste bende yarin yine kan vercem Beta yukselmisse iyi yoksa bakalim korktugum basimami gelcek bakalim hayirlisi... Zaten haftayada randevum var ultrasonla bakacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…