Gebe kalamayanlar buraya.....

en başta şunu söylicem önümüzdeki ay sana nasıl aşılama yapıyorlar daha eşinin sperm ile ilgili hiçbir ilaç tedavisi veremişken.aşılaman ücretlimi olacak senin ücretsizmi.he ücretsiz olacaksa yapsınlar dicem ama o bile bir süreç kişiye göre kadın yıpranıyor o süreçte.uzun lafın kısası bence bi doktora daha görün tahlillerini göster ve bana aşılama deiler bu iş nasıl olacakki diye direk sor doktora ileri harektli sayısı sıfırken de.he tüp bebek deseler anlarım onda numune alıyorlar sağlıklı spermleri kullanıyorlar

alllah allah canım yaaa allah eline fırsat vermesin ne diyeyim yardımcın olsun,eşin iyiyse en azından tutunacak dalın vardır.eşin annesinin ağzına bakmıyorsa sorun yok. aynı ev değil galiba,dimi kapat kapını şeytan görsün suratını

Canim gozun aydin cok sevindim senin adina :) rabbim bundan sonra hergun mutlulugunuza mutluluk katar insallah da bide bi melekle dahada artar insallah mutlulugnz..

Ayyy allahım razı olsun yaz sağol bitanem rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın sizde musmutlu olun inşaallah bizde arkanızdan gelelim emi

Yok aşılama ücretli olacak ama ücreti ne kadar bilmiyoruz Dr sözde en iyilerden erz da bünyamin börekçi ama hiç ilaç vermeden direkt aşılama demesi düşündürdü beni hız sıfır ise aşılama asla tutmaz tüp bebek tutar,ablam allah bin kez razı olsun beni uyardın rabbim ennnnn cook istediğin ne varsa nasip etsin inşaallah

ciftsariliyumurta abla tüpleri açmak için adetli mi gidiliyor yoksa adet bitince mi??galiba bu Dr çok uğraştıracak vajinal ultrasona bile 150 TL ödedik para için mu git gel diyo anlamadım,hiç ilaç vermiyorsun mademki öyleyse niye git bi dahaki adette gel diyorsun ki dimi ama ablam,bence para için yapıyor

senden de Allah razı olsun işte tecrübe olunca biliyom bende yoksa bunlar ne demek hiçbirini bilmezdim.rabbim cümlemizin gönlüne göre sağlıkla hayırlısıyla versin inşaallah canım

ameliyatını temizken yaparlar güzelim adetliyken değil.ya benim anlamadığım aşılama sizin devletten faydalanamıyormusunuz.sadece tüp bebektemi devlet destekliyor sizi.bana mesela yaştan dolayı devletten tüp bebek yaptıramadım paralı yaptırmıştım ama sizin yaşlarınız genç

Erz araştırma hastanesinde yapacağım niye öyle bilmiyorum ben sadece tüp bebek ücretli oluyor diye biliyordum ama aşılama da ücretli dediler ama ben önce tedavi olacağım, abla adetten 3 gün oldu çıktım acaba erz a gidip tüpleri açtırsam mı belki kendiliğinden hamile kalırım şimdi gitsem olur mu acaba??bişey bilmemek çok kötü ;( maddi yönden daha tedavi başlamadan yıprattılar 2 milyar falan gitti daha ortada belli bişey de yok

elinde hsg rahim filmin var dimi al onu git o zaman erzuruma hazır film yeniyken gerçi 2 yıl geçerli o film.göster ne zamansa yaptır işlemini dediğin gibi en azından sen harekete geçmiş olursun bir an önce.kendiliğinden olur belkide kimbilir gerek kalmaz.bu arada da eşin için araştırın testlerini gösterin bakalım ne dicekler.Allah Allah hatta yasa hazırladılar tüp bebek 2 tane karşılıyodu devlet 3 e çıkardılar deneme sayısını.ama aşılamayı bilmiyorum gerçi şuda var yine kadınlar kulübündeydi sanırım aşılamada devletten faydalanmış sanki bi kız.araştırsana internetten bunu vaktim olursa bende bakarım

http://www.kadinlarkulubu.com/archive/index.php/t-437671.html

merhaba kizlar
benimde esim memur capada yaptirdim asilama ucretsiz ilaclar icin rapor veriyolar bi kismini veriyosunuz ilaclarin eyer avrupa yakasindaysaniz capayi oneririm
gitmeden once internetten rendavu alin ama tam gece 12 de alin kacirmayin o saati yoksa zor olur almak
sizlerden test isterler onemli bi sorun cikmassa hemen asilama yapiyolar
sormak istedikleriniz olursa seve seve yardimci olurum.

bak sonuçta devlet aşılamayı karşılıyormuş.

aynen sırf o yüzden gitmiyorum film çeker dye öyle acısını çekiyorum şişmelerde büyük ihtimal hep ayakta hareket halinde olduğumdan yorgunluktan diye düşünüyorum magnezyumu bıraktım iki gün bile içemedim yine mahvetti bni demek ki öyle şeyler bana yaramıyo bi sancı giriyodu mideme ama mide ağrısı mı sancımı bilemedim bıraktım rahatladım cano

Canim sen o sismeleri de doktoruna benimde cok ayakta oldugum zamanlar oluyo ama sismiorm cok sukur gerci ramazan bayraminda bende cok yorulmustum biraz sismistim magnezyum neden yaramadki ya onuda de sende farklisini verir belki

Ayyy allahım razı olsun yaz sağol bitanem rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın sizde musmutlu olun inşaallah bizde arkanızdan gelelim emi
Cok sukur mutluyuzda kaynanamla degil zaten kaynanamla konusmadigm icin mutluyum biz 3muz iyiyiz bide kucuk erkegimde gelsinde Allah in izniyle. Sizde bu tazelenmis ask aleviyle bi bebis yaparsiniz insallahhh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…