Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme Prens Alper bekliyoruz
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme Prens Mert bekliyoruz
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme Prens bekliyoruz
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
lolita555 --------------------24 Haziran-5.denemeÇalışmalara devam
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ağustos-10.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------30 Ağustos-12.denemeÇalışmalara devam

Ezra35 --------------------30 Ağustos-10.denemeÇalışmalara devam
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Çalışmalara devam
cansu1109 ----------- ---3 Eylül-3.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---8 Eylül-15.denemePrensesini bekliyor

citlembik1994 -----------14 Eylül-9.deneme Sabırla bekliyor
@ebrar09-------------------22 Eylül-16.denemeÇalışmalara devam

ciftsariliyumurta -------23 Eylül-28.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---28 Eylül-20.deneme Hala totem yapıcam der
@mdk35---------------------01 Ekim-28.denemeÇalışmalara devam

Kara atarsiniz mikrobu kirilir benimki makineye atilandan Allah'tan yikadim gecen hafta :)
Benmki buyuk baya ya. Zaten asaya egilipte yikiycak halimde yok esime ben sana su tutuveririm diyorum ama her hafta basi tamm diyo hafta sonu bisey cikiyo :) kiz bise dicem bugunlerde benim.tosunun hareketleri azaldi sanki her zaman kipir kipirdi hayya videoya bile cektiydim karnimi disardan belli oluyodu yine karnimda oynamalari falan belli oluyo elimi koydugum zaman tepki verio ama azaldi sanki. Bide akintim artti camasirimi islatmiyo fakat sanki su gibi bi akinti bide suyum mu sizioki diorm

Usutmussundur belki amniyon sizintisinda camasirin arka tarafi islanirmis bir de. Bebis de sirtini dönmüştür benim sipa da bunalima soktuydu beni bi ara.

Usutmussundur belki amniyon sizintisinda camasirin arka tarafi islanirmis bir de. Bebis de sirtini dönmüştür benim sipa da bunalima soktuydu beni bi ara.
Dun islanmisti camasirim Arka kismi gece bsey yoktu sabahta yoktu simdi yine basladi camasirima baktim islanmis afedersin peceteye sildim sari akintida geldi ama birazcikta seffaf akintida var

Birsey olmaz annesi normal o kadari :) benim de oluyor diyorum ya bir de bebis büyüdü artık son zamanlarda artiyor o akinti
Oncekinde daha coktu carsida gezerken falan camasirim su gibi oluyodu bunda 2-3damla bisey gelse aklim cikiyo o zaman aklima oyle bisey gelmiyoduki bu sefer tum olumsuzluklari dusunym :/ mansallah simdi hareketleride iyi yani suanlik bi 5-10dk icinde 12-13tekme saymisimdr :) napaym kiz cok korkuyrm bisey olck dye

Ilkinde cahil cesareti vardı kahve lekeye bile sıkıntı yapmiyordum doktor normal dedi diye işte psikoloji bozukluğu napalım.

Ilkinde cahil cesareti vardı kahve lekeye bile sıkıntı yapmiyordum doktor normal dedi diye işte psikoloji bozukluğu napalım.
Sali gunu gelsin diye iple cekiyorum bi yandan doktor bisey dicek diye odum kopuyo bi yandanda rabbime siginiyorum iyidir diyorum enazindan iy dedikten sonra icim rahatlar :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…