Gebe kalamayanlar buraya.....

Onu benimki de der :-/ 3 hastane var bana yakın hatta araştırma da uzak degt 4de. Ama bu haftaya kadar önemsemediydim işte. Bu arada bebis uyudu eşim uyudu kuş bile uyudu bi ben beele bakıyorum

ben takıp ediyorum ınternette haftasıyla uyumlu gidiyor aslında onlarındaki önden gidiyor 2 3 hafta işte o yüzden de 38 39 haftalıkken doğurma ıhtımalleri var doktorları normal içinde zor diyormuş biz yinede şanslıyız :)))

Özellikle erkek bebeklerin önden gitmesini iyi demiyor doktorlar vardı bi sebebi de unuttum şimdi aman sağlığı yerinde olsun da 3 kilo olsun bizim olsun :)

Özellikle erkek bebeklerin önden gitmesini iyi demiyor doktorlar vardı bi sebebi de unuttum şimdi aman sağlığı yerinde olsun da 3 kilo olsun bizim olsun :)

kimin önden gidiyorsa hep erken doğurduklarını duydum ben o yüzden hayırlısıyla böyle olcakmış demekki bizimkilerin yani sağlık daha önemli :)

Bebis uyandi koluma vuruyor kuş uyandi aynasiyla bakisiyor bende tik yok ama gec kalktım o da var. Hadi uyu sende madem kıymetini bil uykunun

bide yarın düğün var bileciğe gitcez yine son kez gitcem yine sonra 1 ay kalıyor zaten artık evimde ense yapıcam bu sene ne cok düğün yaptık ya :)

bebeem ve tm26 kizlar kiloyu hic ama hic takmayin , cok buyuk dogmasida dogumu zor olur benim cadaloz 3 hafta erken geldi ve 2,530kilo dogdu , boyuda sadece 46 cm. Ama suan allaha sukur 5 yasinda ve boyu doktor diyo 7 yas cocugu gibi. Kucuk bebekler daha cabuk gelisiyormus , onun icin 2,500 kiloyu gectimi hic korkmayin emzire emzire buyutursunuz.

Masallah kizina :) bende oyle duydum ve gordum hep daha cabuk gelisiyor minik bebisler bi dogsun da sutum oldugu muddetce emziririm her daim oglusumu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…