Gebe kalamayanlar buraya.....

Hayirli aksamlar canim...cok heyecanli bi surec:)insallah bu ay aksilik cikmazsa bende olucam insallah guzel hayirli haberlerle don...habersiz birakma bizi

Amin inşallah arkadaşım ben de bugünlerime şükrediyorum haber veririm tabi ki,
iyi kötü her sıkıntımı burada paylaştım..
Beni mutlu eden tedaviye cevap veriyorum yumurtam büyüyo ve Allah'ın izniyle çatlıycak..
Rabbim nasip etsin gel bir de bana sor heyecanı..
İçim nasıl anlatamam, çok takmamaya çalışıyorum ama olmuyo

Elhamdulillah canim durumunun iyi olmasi guzel. Takma gerekeni yaptin yaparsin da...takdir Allahin...

Elhamdulillah canim durumunun iyi olmasi guzel. Takma gerekeni yaptin yaparsin da...takdir Allahin...

Aynen arkadaşım bundan sonrası Rabbim^'e kalmış..
Nasip ederse ne ala etmezse yine tevekkülle beklemeye devam edeceğim..

Hayirli aksamlar canim...cok heyecanli bi surec:)insallah bu ay aksilik cikmazsa bende olucam insallah guzel hayirli haberlerle don...habersiz birakma bizi
Ay ttlm yaptrcak mısın sen de. Bnm doktor bana yapmadı ya acaba onu da mı denesem bak gaza gelcem yine

Yaptircam insallah kist cikmazsa kuzum...sende dene bence ne cikar en fazla catlamayan yumurta kiste donusur sogan ve ilacla gecer insallah...hadi gaz geeel:)))
Yaaa rahim filmine de senn gaznla gittim zati. Ya esim istemiyo artk doktora gitmeyelim burda. dönüste gideriz dedi. Hatta bu ay adetin 3. Günü Gidelim mi dedim hayır dedi. Bakalm bu ay da bi geçsin gelecek ay gideriz belki

Yaaa rahim filmine de senn gaznla gittim zati. Ya esim istemiyo artk doktora gitmeyelim burda. dönüste gideriz dedi. Hatta bu ay adetin 3. Günü Gidelim mi dedim hayır dedi. Bakalm bu ay da bi geçsin gelecek ay gideriz belki
:)))canim hayirlisi olsun..esin oyle doyosa vardir bildigi...sende dua et kist mist cikmasin da yoluma devam ediim...eger bu ay olumlu olursa seni daha cok gaza getiririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…