Gebe kalamayanlar buraya.....

Onu benimki de der :-/ 3 hastane var bana yakın hatta araştırma da uzak degt 4de. Ama bu haftaya kadar önemsemediydim işte. Bu arada bebis uyudu eşim uyudu kuş bile uyudu bi ben beele bakıyorum:KK57:

ben takıp ediyorum ınternette haftasıyla uyumlu gidiyor aslında onlarındaki önden gidiyor 2 3 hafta işte o yüzden de 38 39 haftalıkken doğurma ıhtımalleri var doktorları normal içinde zor diyormuş biz yinede şanslıyız :)))

ben takıp ediyorum ınternette haftasıyla uyumlu gidiyor aslında onlarındaki önden gidiyor 2 3 hafta işte o yüzden de 38 39 haftalıkken doğurma ıhtımalleri var doktorları normal içinde zor diyormuş biz yinede şanslıyız :)))
Özellikle erkek bebeklerin önden gitmesini iyi demiyor doktorlar vardı bi sebebi de unuttum şimdi aman sağlığı yerinde olsun da 3 kilo olsun bizim olsun :)

Özellikle erkek bebeklerin önden gitmesini iyi demiyor doktorlar vardı bi sebebi de unuttum şimdi aman sağlığı yerinde olsun da 3 kilo olsun bizim olsun :)

kimin önden gidiyorsa hep erken doğurduklarını duydum ben o yüzden hayırlısıyla böyle olcakmış demekki bizimkilerin yani sağlık daha önemli :)

Bebis uyandi koluma vuruyor kuş uyandi aynasiyla bakisiyor bende tik yok ama gec kalktım o da var. Hadi uyu sende madem kıymetini bil uykunun :-)

bide yarın düğün var bileciğe gitcez yine son kez gitcem yine sonra 1 ay kalıyor zaten artık evimde ense yapıcam bu sene ne cok düğün yaptık ya :)

bebeem bebeem ve tm26 tm26 kizlar kiloyu hic ama hic takmayin , cok buyuk dogmasida dogumu zor olur :-) benim cadaloz 3 hafta erken geldi ve 2,530kilo dogdu , boyuda sadece 46 cm. Ama suan allaha sukur 5 yasinda ve boyu doktor diyo 7 yas cocugu gibi. Kucuk bebekler daha cabuk gelisiyormus , onun icin 2,500 kiloyu gectimi hic korkmayin emzire emzire buyutursunuz.

bebeem bebeem ve tm26 tm26 kizlar kiloyu hic ama hic takmayin , cok buyuk dogmasida dogumu zor olur :-) benim cadaloz 3 hafta erken geldi ve 2,530kilo dogdu , boyuda sadece 46 cm. Ama suan allaha sukur 5 yasinda ve boyu doktor diyo 7 yas cocugu gibi. Kucuk bebekler daha cabuk gelisiyormus , onun icin 2,500 kiloyu gectimi hic korkmayin emzire emzire buyutursunuz.
Masallah kizina :) bende oyle duydum ve gordum hep daha cabuk gelisiyor minik bebisler bi dogsun da sutum oldugu muddetce emziririm her daim oglusumu :)

X