Bölgesel İncelme Gbeime bay bay diyorum artk

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Normal korse yada strech film gibi şeylerde terletiyor ama o teri içine alamiyor,duş almak gerek sürekli.Ama işte alişverişte heryerde kullanilabilir lanaform ve eve geldiğimde çikardiğim zaman acaip ter çekmiş oldugunu görüyorum ve vücudumda en ufak ter kalmiyor.Bence bu açidan çok kullanişli.

arkadaşlar vallahi benim yokluğumda bayağı gelişmeler olmuş çok sevindim arkadaşlar ben birşey daha eklemek istiyorum bu sıcaklarda göbek bölgesinde hafif kızarıklıklar yapıyor lanaform ben o yüzden artık birgün takıyorum birgün takmıyorum göbek bölgemide yumaşak keseyle keseliyorum bastırmadan bide bu sıcak günlerde lanaformu sık yıkamaya özen gösterin yoksa koku oluyor teri içine hapsettiği için kumaş bölgede ter lekeleri oluşuyor ben beyaz sabunla yıkıyorum ılık suyun içinde (leğene su koyuyorum)bide çok güzel durulayın yoksa oda cildinizi tariş eder göbek bölgesi biraz hassas çünkü biliyorsunuz ama bu korse hakkaten süper birşey ben kısmetse ramaza kadar bırakırım inşallah

arkadaşlar vallahi benim yokluğumda bayağı gelişmeler olmuş çok sevindim arkadaşlar ben birşey daha eklemek istiyorum bu sıcaklarda göbek bölgesinde hafif kızarıklıklar yapıyor lanaform ben o yüzden artık birgün takıyorum birgün takmıyorum göbek bölgemide yumaşak keseyle keseliyorum bastırmadan bide bu sıcak günlerde lanaformu sık yıkamaya özen gösterin yoksa koku oluyor teri içine hapsettiği için kumaş bölgede ter lekeleri oluşuyor ben beyaz sabunla yıkıyorum ılık suyun içinde (leğene su koyuyorum)bide çok güzel durulayın yoksa oda cildinizi tariş eder göbek bölgesi biraz hassas çünkü biliyorsunuz ama bu korse hakkaten süper birşey ben kısmetse ramaza kadar bırakırım inşallah

canım belim kaç cm di kaç cmlik bi incelme oldu ne dkar zamnda?ve diyet yapıor musun?ben diyet fln yapmak istemiorum çünkü göbek ve bel hariç diğer her yerim normalll.diyet yaparsam zayıflıcam o zmanda yakışmış çok zayıf duruyorumm:sinifsinif:

bu sıcak günlerde lanaformu sık yıkamaya özen gösterin yoksa koku oluyor teri içine hapsettiği için kumaş bölgede ter lekeleri oluşuyor ben beyaz sabunla yıkıyorum ılık suyun içinde (leğene su koyuyorum)bide çok güzel durulayın yoksa oda cildinizi tariş eder göbek bölgesi biraz hassas çünkü biliyorsunuz

işte benim sorumun cevabı da tam olarak buydu canım...teşekkür ederim...

canım belim kaç cm di kaç cmlik bi incelme oldu ne dkar zamnda?ve diyet yapıor musun?ben diyet fln yapmak istemiorum çünkü göbek ve bel hariç diğer her yerim normalll.diyet yaparsam zayıflıcam o zmanda yakışmış çok zayıf duruyorumm:sinifsinif:
canım benim belim 110 du şu anda 97 ben diette yaptım ama ben kiloluydum o yüzden tek başınada sadece takılan kısmı eritiyor bu arada ben artık takmayacak ama yıkayıp kaldıracam ileride lazım olur

Ya ben bu ürünü almayı düşünüyorum ama işe yarıyor mu yaramıyor mu anlayabilmiş değilim.Lütfen kullanan arkadaşlar gelişmelerden mahrum bırakmasınlar bizi...

arkadaşım nerden aldığını ve ürün fiatını söylermisin.şimdiden çok teşekkür ederim:eek:

mrb kızlar ben dün her ewe lazımı aradım we sipariş werdim annem için aldım ben fiyatı 59 tl ordabilginize annem bi kullansın kendimede alcamm kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

arkakdaslar bende holandada kaliyorum ben slim n liftaldim acaba yurt disidna nerden alabilirz onu sitelere bakiyorum ama fiyat yazmiyor verdiginiz bazi sitede bilgilerinizi bekliyorumm

yaaaa ben nasıl zayıflayacammmmm????bi göbüş yüzünden denize girmeye utanıyorum:KK43:(gittim kondisyon aleti aldım (bisiklet) ama bi sonuç alamadım düzenli yapmadığım için bi de çok yorucu ter içinde kalıyordum çaliştığım içinde bana çok zor geliyor...acı çehre dıye bı sey var ondan alayım dedım ama pek bı onaylanmıyor dıye vazgectım...şimdi de kafama koydum koşu bandı alcam bıde bu lanaformu alcam...akşamları 45 dakıka yuruyecem işe giderken bu korseyi takacam merdıven in çık yaparken umarım bıngıl bıngıl göbüşümden yaza kadar kurtulurum...tek ben değil umarım sorunlu herkes kurtulup rahatlar...

bu ürünü bende almayı düşünüyorum.param boşa gitsin istemiyorum.belimden sorunum yok sadece göbeğim var.göbeği eritmede faydası oluyomu.lütfen bilgi verirseniz sevinirim

bütün yorumları okudum ama hala kararsızım :KK70:
bu yorumlar fake midir gerçek midir emin olamadım açıkcası.yanlış anlaşılmak istemiyorum ama bazı sitelerde oluyor satış temsilcisi ya da pazarlamacı arkadaşlar ürünlerini kullanıp beğenmiş gibi yorum yapıyorlar,reklam amaçlı tabi sadece.:sm_confused:

Bende kilo vermek istiyorum .
Yorumları okudum içimdeki ses "Git al kızım ne duruyosun ?" dedi .d
Ama emin olamıyorum .
Benim bildiğim bu tür ürünler de vücuda su aldıkça verdiklerinizi aynen alıyosunuz
Almak istiyorum yine de para biriktiricem hatta başladım bile .d
Ben Çanakkale'deyim nerden ve nasıl temin edebilirim?

arkadaşlar ben internet alışverişi yapmayı bilmiyorum,korkuyorum. internet dışında satın alma şansımız var mı? bir dükkanda satılmıyor mu?

müthiş belim terlemiş oluyor her hareketimi ter vede enerjiye dönüştürüyor sanki bide ben diette yapıyorum (gerçi ben diette genelde yapardım ama belimden kurtulamazdım ama )bide terlediğim için su içiyorum

terlemek demek kilo vermek değildir ama bunu hatırlatmak isterim terledim diye kilo veriyorum anlamına gelmez
terlemek başka şeydir kilo vermek başka şey bu ikisi hep birbirine karıştırılıyor

mekik çekmek zor ama en sağlıklısı bence ben başladım ilk zaman zor geldi ama sarkma olmuyo en azından sağlıklı param ve vaktim olursada dans kursları ideal :)

terlemek demek kilo vermek değildir ama bunu hatırlatmak isterim terledim diye kilo veriyorum anlamına gelmez
terlemek başka şeydir kilo vermek başka şey bu ikisi hep birbirine karıştırılıyor

iyide canım ben terledim de kilo verdim demiyorum dikkatine çektimi bilmem ben zaten diette yapıyrum artı be korseyi takarakta bel bölgemi terlettiriyorum dedim aaaa ben terleyerek zayıfladım demedim zaten terleyerek sadece vücudundaki suyu atarsın sen homili gırtlak yersen değil bir korse 100 korseyi üst üstede taksan faydası olmaz ayrıca ben sadece soran arkadaşlara bilgi vermek için demiştim o kadar
ama evet ben zayıfladım be korseninde belimi inceltmekte çok faydası oldu sporda yapıyorum süper oluyor

X